Atama kararları yayımlandı!

AA |  26 Haziran 2020 Cuma - 8:40 | Son Güncelleme : 26 06 2020 - 8:40

Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii AŞ Genel Müdürlüğüne ve Yönetim Kurulu Başkanlığına Mustafa Metin Yazar, Genel Müdür Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu üyeliğine İrfan İpşir atandı. Hazine ve Maliye Bakanlığında açık bulunan vergi müfettişliklerine yapılan yeterlik sınavında başarı gösteren 523 vergi müfettiş yardımcısının ataması gerçekleştirildi.


Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii AŞ ve Hazine ve  Maliye Bakanlığına ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.   Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan atama  kararlarına göre, Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii AŞ Genel Müdürlüğüne ve  Yönetim Kurulu Başkanlığına Mustafa Metin Yazar, Genel Müdür Yardımcılığı ve  Yönetim Kurulu üyeliğine İrfan İpşir, Yönetim Kurulu üyeliklerine ise Ömer  Abdullah Karagözoğlu, Enver Mamur ve Murat Baştor atandı.
Hazine ve Maliye Bakanlığında açık bulunan vergi müfettişliklerine  yapılan yeterlik sınavında başarı gösteren 523 vergi müfettiş yardımcısının da  ataması gerçekleştirildi.