4 5 6 7 8 9 10 11 12  
Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki tuşlarını kullanabilirsiniz.

Astrolojik cinsel çekim raporunuz!


İkizler ile Aslan : İkizler -Aslan ilişkisinde İkizler çok mühim bir rol oynar. Cinsel oyunlarda çok atak ve kurnaz oluşu ve fantezileri Aslan'ı ziyadesiyle etkiler.Aslan, İkizler'den herhangi bir konuda şüphelenmez. Hatta onun kendi yolunu izlediğini düşünüp, memnun dahi olur. Cinsel ilişkileri tek kelimeyle mükemmel ve uzun ömürlüdür. 

İkizler ile Başak : Bu ikilinin cinsel ilişkilerinin pek iyi olduğu söylenemez. Başak cinsel konularda sabit fikirli İkizler ise deli doludur. Başak'ın mesafeli tutumu İkizler'e , İkizler'in pervasız tutumu ise Başak'a ters gelir. Hele hele Başak İkizler'in cinsel davranışlarını da eleştirmeye başlayınca işler yolundan iyice çıkar. Bu ikilinin cinsellikleri hiç uyumlu değildir. 

İkizler ile Terazi : İkizler'in cinsellikte aşırıya kaçmasını Terazi dengeleyebilir. Esasında zaten fikir olarak da anlaşırlar. Her ikisi de sevgiye büyük önem verir. Sahiplenme ve kıskançlık duyguları dengelidir. Bu bakımdan aralarında kolay kolay anlaşmazlık çıkmaz. Bu ikilinin cinsel yaşantıları da birbirleriyle uyumlu ve uzun vadeli beraberliğe müsait bir ilişkidir.

İkizler ile Akrep : Akrep'in kıskançlığı ile İkizler'in vefasızlığı çatışır. Cinsel açıdan uyumlu olabilirler. Ancak mizaçları bakımından temelde bu ilişki umut vermez. Akrep biraz baş rolü oynarsa ilişki sürebilir. Ancak bir süre yürüse bile zaman dilimi uzadıkça ortaya cinsellik de dahil olmak üzere çeşitli sorunlar çıkacaktır. Bu ikili birbirini iyi anlayamaz denilebilir.

  • Kategori