2 3 4 5 6 7 8 9 10  
Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki tuşlarını kullanabilirsiniz.

Astrolojik cinsel çekim raporunuz!


Boğa ile Yay : Yay'ın cinsel performansı sayesinde cinselliğe bir hayli meraklı olan Boğa çok iyi tatmin olur. Ancak Boğa'nın ayak uyduramadığı tek özellik olur olmaz yer ve zamanda yapılan sekstir. Yay bundan hoşlanır ve sınır tanımayabilir. Boğa ise Yay'ı sınırlandırmaya çalışır. Ama bu ikilinin cinsel yaşamları beraberce iyi gider. Cinsel uyumlulukları gayet iyidir.

Boğa ile Oğlak : İki burçta kuralcı bir cinselliğe sahiptirler. Ne Boğa ne Oğlak olur olmaz zamanlarda seksten hoşlanmazlar. Bu bakımdan fikirleri birbirini tutar. Ancak Boğa'nın istediğini elde etme çabası bazen Oğlak'ı sıkabilir. İkisi de romantik tipler sayılmadıklarından aralarında iyi bir cinsel beraberlik kurulabilir. Çünkü ikisi de cinselliğin fiziğine bakarlar. 

Boğa ile Kova : Boğa cinselliğin fiziksel kısmına meraklıdır. Kova ise daha ziyade aşkın düşünsel yanıyla ilgilenir. Bu bakımdan Boğalar, Kova'ların cinsel beklentilerinden hoşlanmayabilirler. Ancak erotizmden hoşlanan Kova,Boğa'da ilgi uyandırır. Kafaca birleşmedikleri gibi cinsel yönden de pek ideal bir ikili değildirler. İlişki uzun ömürlü değildir. 

Boğa ile Balık : Boğa'nın cinselliğe merakı ile Balık'ın fantezi dünyası birleştiği zaman ortaya ilginç bir uyum çıkabilir. Balıktaki fantezi gücünü Boğa açığa çıkarmaya çalışır. Yani bu ikilinin ilişkisinde büyük rol Boğa'nındır. Bazen Balık'ın fantezileri ona zor gelebilir. Her şeye rağmen bu ikilinin cinsel uyumları gayet iyidir. Uzun vadeli bir beraberlik olması söz konusu.

  • Kategori