1 2 3 4 5 6 7 8 9  
Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki tuşlarını kullanabilirsiniz.

Astrolojik cinsel çekim raporunuz!

Boğa Uyumu 

Boğa ile Koç : Boğa sekste aceleci değildir. Koç ise tam tersidir. Bu kilinin cinsel olarak anlaşabilmeleri için Koç'un Boğa'da olmayan yaratıcılığı ona öğretmesi gerekir. Bu durumda Boğa Koç'a ateşli bir şekilde cevap verebilir.Boğa'nın en önemli özelliklerinden biri de,Koç'un kaçamaklarına göz yumabilmesidir. Kişilikleri bayağı farklı olduğundan bu ikilinin cinsel uyumu pek yoktur. 

Boğa ile Boğa : Bu ikili cinsellikte genel olarak pek uyumlu sayılmaz. Boğa erkeği ilişkinin bedeni yönündeyken, kadını duygusallık peşindedir.Boğa kadını aldatılmaktan nefret eder ve erkeğinden başkasını düşünmez. Erkek Boğa'nın ise gözü dışarıdadır. İlişkileri zevkli ama kalıcılık arz eden bir düzeyde değildir. 

Boğa ile İkizler : Birbirleriyle cinsel açıdan alakasız bir ikilidirler. Boğa'nın dogmaları ve sabitliği ile İkizler'in seksteki hareketliliği hiç uyuşmaz. Boğa her şeyde olduğu gibi cinsellikte de programcı ve statiktir. İkizler ise sınır tanımaz ve statikliğe sinirlenir. Onun sanatçı ve yaratıcı yapısı Boğa'nın ilgisini çekebilir ama cinsel açıdan ilişkileri bir türlü yürümez. 

Boğa ile Yengeç : Bu ikilinin cinsel uyumu oldukça iyidir. Yengeç'in cinsel hareketliliği Boğa'ya dokunmaz. Her ikisi de sağlamcı olduklarından seksteki kasıtlı gecikmeler ve geciktirmeler her ikisinin de hoşuna gider. Tutkulu ve heyecanlı bir cinsel yaşantıyı severler.

  • Kategori