1 2 3 4 5 6 7 8 9  
Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki tuşlarını kullanabilirsiniz.

Astrolojik cinsel çekim raporunuz!


Koç ile Aslan : İki ateş grubu burcu olan bu ikili cinsel açıdan iyi anlaşabilir. Aslan'n cinsel gücü iyidir. Ancak Koç'un bunu övmesi gerekir. Aslan' da Koç'un hükmetme duygusunu fazla kısıtlamayarak dengelerse ilişkileri iyi olur. Her ikisi de ateşli birer tip olduklarından cinsel yaşamları başarılı olabilir. 

Koç ile Başak : Koç, Başak'ın sesiz ve kontrollü hareketlerine bayılır. Başak ise Koç'un cesaretine tav olur. Esasında her ikisinin de cinsel anlayışları birbirinden çok farklıdır. Dönem dönem eğlenceli ve hareketli aşk maceraları yaşasalarda bu ikilinin cinsel beraberlikleri uzun ömürlü değildir. 

Koç ile Terazi : Bu ikilinin her bir ferdi de, cinsel hazza düşkündür. Koç'un ilişkide ileri gitme istemesi Terazi'ye ters gelebilir. Cinsel yaşamlarında bazı detayları uygulamaları icap eder. Sonsuz bir ilişki söz konusu değilse, fiziksel birleşme cinsel yönden yeterli olabilir. Genel anlamda bu ikilinin cinsel uyumu için söylenecek şey, kısa süreli bir çekim içinde olduklarıdır.

Koç ile Akrep : Bu ikili her bakımdan güçlü cinsellik özellikleri taşıyan bir çifttir. Her ikisi de Mars özelliğinden de bilindiği gibi seks sembolüdürler. Fiziksel enerjileri son derece güçlü kimselerdir. Cinsel çekimleriyle ilişkide harikalar yaratabilirler.Her ne kadar birbirlerini çekseler de ilişkilerinde hayal kırıklığı yaşamaları muhtemeldir.Birliktelikleri tutarsız olarak sonuçlanabilir.

  • Kategori