25 yıllık eşine çok büyük ayıp!

18 Ocak 2018 Perşembe - 9:49 | Son Güncelleme : 18 01 2018 - 11:11

Parmakla gösterilen evliliğini tek celsede bitiren Tugay Kerimoğlu, 25 yıllık eşini sosyal medya hesabından da sildi.


25 yıllık evliliklerini dostça bitirdiklerini söyleyen Etkin Ünal ile Tugay Kerimoğlu, artık iki yabancı oldu. Boşanma sonrası dondurduğu instagram hesabını yeniden açan Kerimoğlu, ilk iş olarak eski eşini sildi.
 
 
ARTIK İKİ YABANCILAR
 
Geçtiğimiz ay 25 yıllık evlilikleri tek celsede biten eski Milli futbolcu Tugay Kerimoğlu ile Etkin Ünal'ın dostluğu da mazide kaldı. Fikir ayrılıkları nedeniyle boşanan ikili, dostça boşandıklarını söylese de eski eşler birbirine düşman kesildi.
 
Berke ve Melissa adında iki çocukları bulunan çiftten Tugay Kerimoğlu, boşanma öncesinde kapattığı instagram hesabını geçtiğimiz gün yeniden açtı. 103 bin takipçisi olan Kerimoğlu, hesabını açar açmaz ilk iş olarak eski eşini takipten çıkardı. Parmakla gösterilen evliliklerini bitirerek herkeste şok etkisi yaratan çift, böylece iki yabancı olduklarını gözler önüne serdi.
 
 
ÇOCUKLAR BİRLEŞTİREMEDİ
 
Birbirlerini görmek dahi istemeyen eski eşler, İngiltere'de yaşayan oğullarının yanına bile ayrı zamanlarda gidiyor. Etkin Hanım, boşanma davasının hemen ardından soluğu kızıyla birlikte Londra'daki oğlunun yanında almıştı. Yeni yıla İngiltere'de çocuklarıyla birlikte giren Ünal, geçtiğimiz günlerde yurda döndü.
 
Bunun üzerine Tugay Kerimoğlu da Berke'yi görmek için önceki gün İngiltere'ye uçtu. Berke ile hasret gideren eski futbolcu, oğlunun fotoğrafını instagram'da paylaştı. Eski eşlerin evlilikle birlikte dostluklarının da sona ermesi, sevenlerini üzdü. (Takvim)