1 milyon izlenmeyi geçti!

18 Haziran 2019 Salı - 12:14 | Son Güncelleme : 18 06 2019 - 12:18

2000’li yıllarda pop müziğe damgasını vuran “Pazara Kadar” şarkısı, DJ Burak Hakkı Kapan’ın elinde yepyeni bir ruha büründü. Genç DJ, günümüz sound’uyla düzenlediği şarkıya sesiyle de hayat verdi. Youtube'da izlenme sayısı 1 milyonu geçti.


 2000’li yıllarda pop müziğe damgasını vuran ve Dünya Kupası’na da marş olan şarkı, genç DJ’in maharetli ellerinde yepyeni bir ruha büründü. Burak Hakkı Kapan, söz ve bestesi Yalçın Polat’a ait “Pazara Kadar” şarkısını günümüz sound’u ve melodileriyle harmanlayarak sevenleriyle buluştu.
 
 
2019 YAZINA DAMGA VURDU.
 
DJ Burak Hakkı Kapan, “Pazara Kadar”ı yeniden düzenlemekle kalmadı, şarkıya sesiyle de hayat verdi. Pazara kadar şarksı 2.haftasında Youtube’da 1 milyon izlenmeyi geçti ve digital platformlarda en popüler parçalar listesine girmeyi başardı.
 
Dijital platformlarda yayınlanır yayınlanmaz müzikseverlerden büyük ilgi gördü. Şarkıya Kemal Yıldız yönetmenliğinde çekilen hareketli klip de beğeni topladı. Çekimleri Alanya’nın en prestijli gece kulüplerinden birinde yapılan, şarkının enerjisini yansıtan özel renklerin kullanıldığı klipte Kapan’a yabancı dansçılar eşlik etti.
 
İLK SIRADA HEP DJ’LİK OLACAK
 
Burak Hakkı Kapan, ilk projesinin yakaladığı başarıya rağmen müzik yolculuğuna DJ olarak devam edecek: “Şarkıcılar korkmasın, ben şarkıcı olmayacağım. Benim için ilk sırada hep gönül verdiğim mesleğim; DJ’lik olacak. Ama zaman zaman böyle sürprizler de yapabilirim.”
 

ETİKETLER