‘Nereden Nereye’ filmi geliyor!

20 Mart 2017 Pazartesi - 18:13 | Son Güncelleme : 20 03 2017 - 18:13

‘Nereden Nereye’ filminin vizyon tarihi ve afişi belli oldu.


Yapımını Insignia Yapım’ın, yönetmenliğini Volkan Dönmez’in üstlendiği, senaryosunu Selim Çirput’un kaleme aldığı ‘Nereden Nereye’ filminin vizyon tarihi ve afişi belli oldu.
 
Çekimleri Kasım-Aralık aylarında İstanbul ve Bodrum’da gerçekleşen, başrollerini Sarp Levendoğlu, İnan Ulaş Torun, Yosi Mizrahi ve Hakan Bilgin’in paylaştığı ‘Nereden Nereye’ filmi, 28 Nisan’da seyirciyle buluşacak. 
 
‘Nereden Nereye’ keyifli dili, güçlü oyunculuk performansları ve görselleri ile izleyicilerine alternatif bir komedi tecrübesi sunuyor. Yanlışlıklar ve sakarlıklar bazlı durum komedileri türünde özgün yerli motifler taşıyan ‘Nereden Nereye’ filmi, izleyicilere akıcı ve eğlenceli bir 90 dakika vadediyor.
 
Hayallerinin peşinden koşanların hikayesinin komik dille anlatıldığı filmde; Ejder Kalender (İnan Ulaş Torun), 25 yaşlarında en büyük ideali oyuncu olmak olan bir gençtir. Bodrum’da bir kablolu TV bayisinde teknik servis elemanı olarak çalışmaktadır. Bir gün gazetede, en çok sevdiği dizinin ve ülkenin en popüler yapımcılarından biri olan Barış Savaş’ın (Yosi Mizrahi), ünlü oyuncu Metin Leylek'le (Sarp Levendoğlu) birlikte Bodrum’daki yazlıklarına geleceği haberini okur. Hemen bir plan yapıp hayatlarına dahil olur. Fakat aksiliklerle dolu bir gece geçirilir. Peki o sancılı gece sonunda Ejder istediğini alabilecek midir, işte orası biraz muammadır.