'En kolay set Muhteşem Yüzyıl'

17 Ekim 2012 Çarşamba - 15:49 | Son Güncelleme : 17 10 2012 - 15:49

Cem Yılmaz gösterisinde yine kırdı geçirdi


Ünlü şovmen Cem Yılmaz TİM'de gerçekleşen gösterisinde esprileriyle güldürdü.

Gösterinin başında ceketini ilikleyen ve Beyaz'ın sürekli tekrarladığı bu haline atıfta bulunan Yılmaz, "Bize bu olayı Beyaz getirdi. Ne yapsa ceket ilikliyor. Programına misafir gelince hemen ceketi ilikliyor. Programına biri bağlanacağı sırada, hemen ceketi iliklemeye başlıyor. Beyaz 18 yıldır ceketini ilikliyor. Şimdi Beyaz'ın göbeği ceketini sürekli iliklemeden mosmor olmuştur" sözleriyle izleyenleri güldürdü.

Yılmaz, yarım Türkçe konuşan turistlerle ilgili espri yaptığı sırada "Muhteşem Yüzyıl" dizisinde Hürrem Sultan'ı oynayan Meryem Uzerli'ye göndermede bulundu.

Yılmaz, "Muhteşem Yüzyıl" dizisinde de o kız da aynen, Sultanahmet'e gelen turistler gibi konuşuyor. Yılmaz, gösterinin sonlarına doğru sürekli Meryem Uzerli'yi taklit ederek, "Dilime yapıştı atamıyorum. Şu kız da artık Türkçeyi öğrensin" dedi. Dizide sürekli yarım Türkçe ile Nigar Kalfa ve Hünkarım sesleri geliyor. Bu arada ben diziyi izlemiyorum, bana öyle anlatıyorlar.

Geçen kuzene 'Bizim Ozan Güven dizide ne yapıyor?' diye sordum. Kuzen de 'Hiç sadece kafası önünde geziyor' dedi. Dünyanın en kolay seti "Muhteşem Yüzyıl"... Sürekli padişah geçiyor, kafanı önüne eğiyorsun. Sonra dizi bitiyor.

Zaten Halit Ergenç de 7.5 kilo sakal var" diyerek eski sevgilisi Cansu Dere'nin de konuk oyuncu olduğu "Muhteşem Yüzyıl" dizisine takıldı.

Twitter'da 2 milyon 800 bin takipçisi olduğunu söyleyen Yılmaz, "Benim twitter değil panayır gibi. Herkese benden çay diye tweet atsam batarım" diyerek espri yaptı.

Yılmaz, Türk düğünlerini anlattığı sırada ise ilginç bir detay ortaya çıktı. Gösterisini izlemeye gelen bir çifti anlatan Yılmaz, "4 ay önce evlenmişler. Kadın 4 aylık hamile" olduğunu söyledi.

Herhalde düğün sırasında halay çekerken çocuk yaptılar" diyerek espri yaptı.

Yılmaz, daha sonra ise, "Ben evlenmeden önce çocuk olayını atlattım. Ama daha önce bazı çocuklarım, gelişim göstermeden öldüler" diyerek kafa karıştırdı.

Yılmaz gösterinin sonunda ise gençlere evlenmeleri için nasihat verdi. İki aylık oğlu Kemal'den bahseden Yılmaz, "Evliliğim güzel gidiyor. Çocuk olunca evlilik daha iyi oluyor.
Burada çocukları olan çiftler beni anlıyorlardır. Her insanın çocuğu çok akıllıdır. 'Benim çocuk süper zeka' diye söylerler. Ama bizim Kemal cidden çok akıllı...

Çünkü sürekli sı...yor" diyerek seyircileri güldürdü.

Yılmaz, seyircilerle veda etmeden önce ise, "Saat 12'yi geçirmiyorum. Çünkü Kemal o saatlerde kalkıyor. Onu göreceğim" diyerek gösterisini sonlandırdı.

ETİKETLER

0