Yuvanız bereketlenecek!

04 Haziran 2017 Pazar - 2:30 | Son Güncelleme : 04 06 2017 - 2:30

Kariyer ve popülerlik konusunda önemli adımlar atacak olan İkizler burçları bu ay çok şanslı. Aile ve yuvasına bereket gelecek


Satürn zıt burcunuz Yay’da testten geçiriyor. İş ve aşk ilişkilerinizde sıkıntı yaşayabilirsiniz. Tercihleriniz hakkında sorunlarınız olacaktır. İşinize ağırlık verdiğiniz için, partnerinizle aranızda istemediğiniz bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Eğer, gerçekten önemli bir ilişkiye sahipseniz, ciddi kararlar alabilirsiniz. Bu konuda ailenizin de önemli katkıları olacaktır. Derin duygular içindesiniz. Yeni kazanç kapılarınız için, çevredeki fırsatlardan faydalanacaksınız. Uzun süredir kavuşamadığınız beklentilerinize yeni bir formül geliştirmek yerine beklemeyi yeğleyerek, içinizdeki korkuları yenmelisiniz. Uzun süredir cesaret edemediğiniz konular üzerinde çalışmalar yaparken, ilişkilerinizi rutinlikten kurtarmak isteyeceksiniz. Jüpiter 10 Eylül’e kadar aile ve yuva evinizi etkileyecek. Kardeşlerle bağınız artıyor. Akrabalık ilişkileriniz pekişecek ve bol seyahat edeceksiniz. Aile ve yuva evinize bereket gelecek.

Aylık gezegen hareketleri

Güneş, 22 Haziran’a kadar İkizler’de kalıp daha sonra Yengeç burcuna geçiyor. Mars 5 Haziran’da İkizler’den yine Yengeç burcunda hareket etmeye başlayacak. Jüpiter 9 Haziran’da ileri hareketine başlayacak. Satürn Yay burcunda geri hareketine devam ediyor. Kariyer ve popülerlik konusunda önemli adımlar atılacak. Sanata eğilimli olanlarımız için, güzel fırsatlar kaşımıza çıkacak. İnatçı ve kuruntulu yönlerimizin bize sağlayacağı avantajları kullanacağız. Duygusal konularda gerilimli olduğumuz bir ay. İsteklerimizi çevremize yansıtırken, kişisel egolarımız gündeme gelecek. Tartışmamız gereken ortamlarda bulunabiliriz. Aşk ilişkilerimizde çevreye kayıtsız kalamayacağımız bir dönem. Yeteneklerimiz konusunda, kendimize şans vermeliyiz. Yurt dışı ile ilgili projeler önem kazanacak. Bazılarımız uzakta oturan yakınlarımızı ziyaret edeceğiz. Partnerimizle kıskançlık problemleri yaşayabiliriz. Dikkatli olmalı ve olayları abartmamalıyız. Mevsim hastalıklarından, hazımsızlık ve mide problemlerine dikkat etmeliyiz.

BAŞARI RENGİNİZ:

Gri, Beyaz, gümüş

AŞK RENGİNİZ:

Uçuk pembe, turkuvaz, uçuk yeşil

SAĞLIK RENGİNİZ:

Kırmızı, bordo, nefti yeşil

AYIN İKİZLER SÖZÜ:

Zor olanı yapmak yetenek, imkansızı yapmak dehadır. (Henri Amiel)