Yardım

Üyelik Sistemi nedir?
Üyelik sistemi, Gazetevatan.com'daki tüm sitelere webde, mobilde ve tablette giriş yapmanıza olanak sağlayan bir sistemdir.

Nasıl Üye Olurum?
Üyelik formuna bilgilerinizi girerek ücretsiz bir şekilde sistemimize üye olabilirsiniz. 'Üye Ol' bağlantısına tıklayarak Üyelik Formu'nu eksiksiz bir şekilde doldurun ve 'Devam Et' butonuna basın. Üyelik işlemleriniz sırasında belirttiğiniz e-posta adresinize gelen aktivasyon link'ine tıklayarak üyeliğinizi aktif hale getirin. Hatırlatma: Gönderilen aktivasyon e-postası junk/spam (önemsiz) e-posta kutunuza düşmüş olabilir. Önemsiz posta kutunuzu mutlaka kontrol edin.

Birden Fazla Üyelik Oluşturabilir miyim?
Sistemde farklı e-posta adresleriyle birden fazla üyelik oluşturabilirsiniz. Ancak aynı e-posta adresi ile sadece tek bir üyelik gerçekleştirebilirsiniz.

Üye olurken e-postamı nasıl belirlemeliyim?
Üye olurken kullandığınız e-posta adresi, aktif olarak kullandığınız bir adres olmalıdır. Gazetevatan.com sizinle olan iletişimini üye olurken kullandığınız e-posta adresi üzerinden gerçekleştirecektir.

Şifremi Unuttum, Ne Yapmalıyım?
Şifrenizi unutmanız durumunda Gazetevatan.com ana sayfasında veya ilgili portalın giriş ekranında bulunan Üye Girişi buttonuna basarak ulaşacağınız giriş sayfasından "Şifremi Unuttum" bağlantısına tıklayarak şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Yeni şifreniz e-posta adresinize kısa süre içinde gönderilecektir.

Aktivasyon Kodu Nedir?

Aktivasyon Kodu Gelmedi, Ne Yapmalıyım?
Aktivasyon Kodu'nın gelmemesi durumunda Gazetevatan.com ana sayfasında veya ilgili portalın giriş ekranında bulunan Üye Girişi buttonuna basarak ulaşacağnız giriş sayfasından "Aktivasyon Kodu Gönder" bağlantısına tıklayarak Yeni Aktivasyon Kodu edinebilirsiniz. Yeni Aktivasyon Kodunuz formda doldurduğunuz e-posta adresinize kısa süre içinde gönderilecektir.

E-posta adresimi değiştirebilir miyim?

“Sonra Oku” Nedir, Nasıl Çalışır?

Yorumlarımı Silmek ve Düzenlemek İstiyorum?