Nişantaşı'nda yaptıkları ile şok ettiler! 04 November, 8:26'de eklendi

Gece hayatının hızlıları, popüler olmanın avantajını kullanarak öyle çapkınlık numaraları yapıyor ki, hayret etmemek mümkün değil.

1.
İşte Ersin Süzer'in gece hayatı hakkında yazdıklarından derleme..

Gece hayatının hızlıları, popüler olmanın avantajını kullanarak öyle çapkınlık numaraları yapıyor ki, hayret etmemek mümkün değil.
 
2.
Ersin Süzer yazdığı  playboyların çapkınlık şımarıklıkları yazısı o dönem çok ses getirmişti. 
3.
Eğlence sadece müzik ve dans demek değil elbette. Ünlü isimlerin peşinde olan kadınlar, bazen tuhaf şakaların da kurbanı oluyor. Sohbet sırasında anlatılan, o şakalardan bir kuple hazırladım size. Hadi başlayalım!
4.
1- Zamanın ünlü playboyu, gece biriyle tanışır, yakınlaşırlar. Ve birlikte ayrılırlar. O gece mekandaki başka bir kadın da ünlü playboyla ilgileniyordur.
 
5.
Mekandan çoktan ayrılmış olan playboyu aramaya koyulur kadın. Bu durumu fark eden playboyun arkadaşı, kadına bir şaka yapmaya karar verince olanlar olur.
6.
Arkadaş, kadının yanına gider ve “Aradığın kişi evine gitti. Çok utangaçtır” der. Adamın evini tarif eder, kadın eve gider. Kapıyı çalar. Kapıyı başka bir kadın açınca da, kavgaya tutuşurlar. Adam evinden kaçarak uzaklaşır.
7.
2-* Başka bir ünlü isim, aynı zamanda evli, bir gece aynı anda üç kadınla birden aynı kulüpte randevulaşır.
 
8.
 Kulüp büyük olduğu için de, üç kadını birbirini göremeyecekleri yerlere oturtur. Gece boyunca hepsiyle vakit geçirir.
9.
“Geleceğim” deyip, mekandan ayrılır. Kulübün kapanma saati gelince olay anlaşılır. Koca kulüpte herkes gitmiş, sadece üç kadın kalmıştır. Mekan görevlileri “Kapatıyoruz” deyince, “Bilmem kimi bekliyorum” cevabını alırlar.
10.
 Adamın gittiğini duyunca, üçü de birbirinden habersiz mekanı terk eder.
11.
3- Ünlü bir işadamı, tatile gider ve  ünlü bir mankenle tanışır.
12.
Gündüz  yakınlaşan çift, geceyi beraber geçirmeye karar verir. Randevulaşırlar. Kadın gece otelde, odasındayken, adam arar.
13.
Karşısına bir köpek çıkar. Sinir krizlerine giren kadın, oteli birbirine katar. Çok ağır bir şaka değil mi?
 
14.
Ey kadınlar, gece hayatındaki ünlü isimlerle tanışacağım diye şakaya  kurban gitmeyin. Biraz dikkat edin, durduk yere rezil olmayın derim.
15.
Süzer'e küçük dilimi yutacak gibi oldum dedirten olay bakın nasıl gerçekleşmiş...
16.
Sakin bir perşembe akşamı, her şey olağan, tam kapının kenarındayız. Bahçe tarafının yarısı dolu. Kahve istiyorum. Bahçe de kim var kim yok diye bakarken, az kalsın küçük dilimi yutuyordum. 
17.
Öyle kala kaldım. Şaşırmamak elde değil. Yahu ne oluyor derken masadaki arkadaşlarıma söyledim. Kimse bakamıyor. Yahu nasıl bakılsın ki? 
18.
"Vallahi ayıp! Billahi ayıp!"
 
Karşımızdaki çift ilk bakışta normal sohbet halinde gibi görünüyor. Biraz dikkatli bakınca, aman o da ne, beyefendi kız arkadaşının bir göğsünü dışarı çıkarmış.
19.
Ulu orta yerde başlıyor oynamaya. Hanımefendi de karşılık veriyor ve erkek arkadaşının fermuarını açıyor gerisini siz düşünün.
 
20.
Hayretle "Orta masadaki çifte baksanıza neler yapıyorlar" deyince; Kimse ihtimal vermedi. Ta ki görene kadar. Masada ne yapacağımızı bilemeden gülüşmeye başladık. Çift sanki kimse yokmuş gibi hayret verici bir fanteziyi Nişantaşı'nın en gözde yerinde gerçekleştiriyor.