Geri Dön
SiyasetBakan Soylu'dan İmamoğlu'na tepki: Tarihin en kötü belediye başkanı!

Bakan Soylu'dan İmamoğlu'na tepki: Tarihin en kötü belediye başkanı!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, örgüt üyeliğinden tutuklanan İBB çalışanıyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na da tepki gösteren Bakan Soylu, '3 yıldır İstanbul’da gevezelikten başka hiçbir iş yapmayan tarihin en kötü belediye başkanı' dedi.

Bakan Soylu'dan İmamoğlu'na tepki: Tarihin en kötü belediye başkanı!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, örgüt üyeliğinden tutuklanan İBB çalışanıyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu şu ifadeleri kullandı:

İstanbullu 3 yıldır yanan, şoförsüz yürüyen araçları; kar altındayken balıkçıda kalkan yiyen, işinden çok tatilde olan beceriksizleri gördü

3 yıldır İstanbul'da gevezelikten başka hiçbir iş yapmayan tarihin en kötü belediye başkanı ! Devlet de Millet de HDPKK ile koyun koyuna olanı affetmez. Teröristin de ona yataklık yapanın da peşindedir. Teröristi yattığı yatağından da yanından da alırız. Demedi demeyin…

İBB'ye işe aldığı teröristi, yakalamamızdan şikayetçi yüzsüz! Türk Polis Teşkilatı'na teröristi yakaladığı için iftira atan cahil; sana haber verselerdi de, ortakların HDPKK'ya ispiyonlayıp, teröristi kaçırtsa mıydın?