Geri Dön
TrabzonsporTrabzonspor Abdülkadir Ömür ve Hüseyin Türkmen'i KAP'a bildirdi

Trabzonspor Abdülkadir Ömür ve Hüseyin Türkmen'i KAP'a bildirdi

Trabzonspor, Abdülkadir Ömür ve Hüseyin Türkmen'in sözleşmesini 2027 yılına kadar uzattı. İki oyuncunun sözleşme detayları ve alacakları yıllık ücret belli oldu.

Trabzonspor Abdülkadir Ömür ve Hüseyin Türkmen'i KAP'a bildirdi

İŞTE O KAP BİLDİRİMLERİ

Şirketimiz ile profesyonel futbolcumuz Abdülkadir Ömür arasındaki mevcut sözleşmenin mali şartları tadil edilmiş ve sözleşme süresi 31.05.2027 tarihine kadar uzatılmıştır.

Buna göre; oyuncuya, 2022-23 sezonunda 20.000.000.-TL garanti ücret ödenecektir. Sonraki sezonlarda ise oyuncuya; bir önceki sezon ödenecek garanti ücrete, Türkiye İstatistik Kurumu tarafından açıklanacak 12 aylık ortalama enflasyon oranında artış yapılacak olup, her halükarda bu artış oranı %30'dan fazla olmayacaktır.

TÜRKMEN İÇİN KAP

Şirketimiz ile profesyonel futbolcumuz Hüseyin Türkmen arasındaki mevcut sözleşmenin mali şartları tadil edilmiş ve sözleşme süresi 31.05.2027 tarihine kadar uzatılmıştır.

Buna göre; oyuncuya, 2022-23 sezonunda 9.000.000.-TL garanti ücret ödenecektir. Sonraki sezonlarda ise oyuncuya; bir önceki sezon ödenecek garanti ücrete, Türkiye İstatistik Kurumu tarafından açıklanacak 12 aylık ortalama enflasyon oranında artış yapılacak olup, her halükarda bu artış oranı %30'dan fazla olmayacaktır.

Trabzonspor Abdülkadir Ömür ve Hüseyin Türkmeni KAPa bildirdi