Geri Dön
FenerbahçeFatih Terim ve yardımcıları harekete geçti! Endişe ve kaygı...

Fatih Terim ve yardımcıları harekete geçti! Endişe ve kaygı...

Lazio maçı öncesi futbolcularıyla bir araya gelen Fatih Terim "Düne takılarak devam edemeyiz. Hakem kararları da aleyhimize istikrarını koruyor. Bütün bunları bir kenara bırakıp, Lazio maçına odaklanmalıyız" ifadelerini kullandı.

Fatih Terim ve yardımcıları harekete geçti! Endişe ve kaygı...

Altay'la Nef Stadı'nda 2-2 berabere kalarak, ligde lider Trabzonspor ile puan farkı 16'ya çıkan Galatasaray, Avrupa'yı çıkış yolu olarak görüyor.

Milliyet Gazetesi'nden Nevzat Dindar'ın haberine göre; Teknik direktör Fatih Terim ve ekibi, ligdeki moral bozukluğunun, Avrupa arenasına yansımaması için önlemlerini erkenden almak için harekete geçti. Lazio ile hafta içinde, deplasmanda önemli bir maça çıkacak olan sarı-kırmızılılarda, Terim ve yardımcıları, oyuncuların psikolojik ve fiziksel olarak hazır hale gelebilmesi için hemen çalışmalara başladı.

UEFA Avrupa Ligi'nde oynayacakları maçın önemine dikkat çeken teknik heyetin, futbolculara, "Düne takılarak devam edemeyiz. Hakem kararları da aleyhimize istikrarını koruyor. Bütün bunları bir kenara bırakıp, Lazio maçına odaklanmalıyız. Üzülecek vaktimiz yok. İtalya'da sezonun en önemli maçlarından birine çıkacağız. Bu nedenle konsantrasyonumuz üst düzeyde olmalı. UEFA Avrupa Ligi'nde dikkatimizi dağıtacak, bizi endişelendirecek veya kaygılandıracak hakem yönetimleri de yok" dedikleri öğrenildi.

Fatih Terim ve yardımcıları harekete geçti Endişe ve kaygı...