Geri Dön
BaşakşehirEmre Belözoğlu'nun Visca açıklaması dikkat çekti

Emre Belözoğlu'nun Visca açıklaması dikkat çekti

Adı sık sık transfer iddialarıyla anılan Edin Visca için hocası Emre Belözoğlu'ndan açıklama geldi.

Emre Belözoğlu'nun Visca açıklaması dikkat çekti

Süper Lig'de çıkışa geçen Başakşehir'in teknik direktörü Emre Belözoğlu beIN Sports'a açıklamalarda bulundu.

"Yüksek seviyede futbol oynadıktan sonra kolay değil teknik adamlık. Oyunculardan beklentiniz yüksek olur ama bugüne kadar çalıştığım tüm oyunculara verdiğim görevi iyi yerine getirdiler..."

"Oyunculara dokunabilmek, onlarla iletişim halinde olmak benim avantajım. İtalya'da, İspanya'da, İngiltere'de oynadım ve bu dilleri biliyorum. Hepsini mükemmel değil ama derdimi onlarla paylaşabilecek kadar konuşuyorum."

"Futbolculuğuma tüm teknik adamların katkısı oldu. Teknik adamlık yolunda da çalıştığım isimlerden çok etkilendiklerim var ama kendi ekibimle de fikir üretiyoruz. İyi yoldayız ama iyi yoldayken de kendinizi güncellemelisiniz."

"VISCA İÇİN RESMİ TEKLİF YOK"

"Sportif direktörlük ortamı, Türkiye'ye müsait bir ortam değil ama bu bir ekip işidir. İçinde bulunduğunuz kulübün durumu, yönetim kurulu, başkan... Ben herkesin fikrine değer vererek çalıştım."

"Alex, Fenerbahçe tarihinin en büyük futbolcusu. Türk futbol tarihinin görmüş olduğu en büyük futbolcu da Hagi. Ben Galatasaray'da oynamaya başladığımda 16 yaşındaydım. Hagi'nin katkılarını inkar edemem, onun kadar diğer oyuncuların da üzerimde katkısı oldu. Fatih Terim de herkesi geliştirmek isteyen bir teknik adamdı. Çok büyük bir profesyoneldi..."

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber