Geri Dön
FutbolBeşiktaş'ta son dakika Sergen Yalçın kararı

Beşiktaş'ta son dakika Sergen Yalçın kararı

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ve teknik direktör Sergen Yalçın arasında yapılan toplantının ardından yola devam kararı alındı.

Beşiktaş'ta son dakika Sergen Yalçın kararı

Beşiktaş Kulübü'nde kritik zirve sona erdi. Son haftalarda üst üste alınan kötü sonuçlardan dolayı eleştirilen Sergen Yalçın ile ilgili karar çıktı. Beşiktaş yönetimi 49 yaşındaki teknik direktör ile yola devam etme kararı aldı.

Konuyla ilgili Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Emre Kocadağ gündeme dair açıklamalarda bulundu:

Kocadağ, "Başarısız gidişin nedenleri nedir, tersine çevirmek için neler yapabiliriz, hocamız neler yapacak, biz neler yapacağız değerlendirmeler yaptık. Hocamızın kendine ve takımına inancı olduğunu kendisi belirtti. Başkanımız ve yönetimizin hocaya olan inancı var. Beşiktaş düştüğü yerden kalkacak kuvvete sahip. Bugünlerin üstesinden hep birlikte geleceğiz." açıklamasını yaptı.

KADRO DIŞI TALEBİ OLMADI

'Kadro dışı kalan oyuncular olacak mı?' şeklinde gelen soruya Kocadağ, "Şu an için o konular gündemde değil. Bu hocanın inisiyatifinde. Bize böyle bir talep gelmedi.'cevabını verdi.

İNANCIMIZ VAR, ÇIKACAĞIZ

"Kolay bir durum değil. Geçen sene iki kupalı bir takım var, iyi takviyeler var." diyerek sözlerini sürdüren Kocadağ, "Sene başından beri geldiğimiz nokta kolay değil. Hoca da üzüntülü. Hocamıza güveniyoruz. İnancımız var. Buradan elele camiamızla beraber çıkacağız." ifadelerin ikullandı.

BİZ HOCAMIZIN ARKASINDAYIZ

Emre Kocadağ, "Başkanımız dün bunları belirtti. Biz sene başında nasıl, Sergen Yalçın ilk geldiğinde nasıl arkasındaysak inancını yitirmediği sürece biz onun arkasındayız. Biz nedenler üzerinde durduk. Hocamızın bizden beklentisi nedir o konular tartıştık. Biz hocamıza, futbolcularımıza destek olmak için buradayız. Elimizden ne geliyorsa yapacağız." sözleriyle konuşmasını noktaladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber