Geri Dön
FenerbahçeDiego sorunu çözüldü!

Diego sorunu çözüldü!

Fenerbahçe'de Diego sorunu çözüldü. Brezilyalı oyuncunun menajeri yönetimle görüştü.

Diego sorunu çözüldü!

Geçtiğimiz hafta alacaklarındaki problem nedeniyle TFF'ye başvuran Diego kulüpte huzursuzluk yaratmıştı. Bu gelişme üzerine Fenerbahçe kulübü Brezilyalı oyuncunun tüm alacaklarını ödeyerek dosyayı kapatmış ve olası olumsuz gelişmelerin önünü kesmişti.

Ancak yönetim Diego'nun menajerine bir görüşme çağrısı yaptı. Bu çağrıyı yanıtsız bırakmayan Diego'nun menajeri Türkiye'ye gelerek yönetimle toplantı yaptı. Yönetim bu başvurunun zamanlaması açısından duydukları rahatsızlığı dile getirdi. Brezilyalı'nın temsilcileri ise sözkonusu başvuruyu Trabzon'da yaşanan olaydan önce yaptıklarını ve bunun profesyonel bir hak olduğunu yönetime iletti.

Başvurunun kulübü yıpratmak amacıyla yapılmadığına dikkat çeken temsilciler Diego'nun Fenerbahçe'ye kalıcı olmak için geldiğini ve Türkiye'de olmaktan çok mutlu olduğunu söylediler. Diego cephesi oyuncunun Fenerbahçe'den ayrılmak gibi bir isteğinin kesinlikle olmadığını vurgularken, ödemelerin de yapılmasıyla ortada hiçbir problemin kalmadığını yönetime iletti.

Bu konuşma üzerine Diego'nun Fenerbahçe'den ayrılması durumu da rafa kalkmış oldu.

INSTAGRAM'DAN DUYURDU

Fenerbahçe'de Diego Ribas, Instagram hesabından bir açıklama yaptı.
İŞTE O SÖZLER...
"Kulübümüzde başkanımızla bugün yapmış olduğumuz görüşmeden sonra, aramızda açıklığa kavuşmayan sorun kalmamıştır. Görüşmemizden önceki süreçte de hicbir zaman kulüpten ayrılma niyetim yoktu. Takımım için elimden geleni yapacağım. Diego Ribas: "Büyük Fenerbahçe taraftarına selamlar."
Diego sorunu çözüldü