Mükemmel Hollywood gülümsemesi için 9 taktik 25 February, 20:55'de eklendi

Birçok kişi sağlıklı ve güzel dişler hayal eder, ancak bunlardan çok küçük bir grup kimyasal beyazlatma yöntemlerini denemeye cesaret eder. Siz de cesaret edemeyenlerdenseniz işte dişlerinizi beyazlatmak için yöntemler...

1. 1. Ev yapımı diş macunu
Bir çay kaşığı zerdeçalı aynı miktardaki hindistan cevizi yağı ve 2-3 damla nane yağı ile normal diş macunu kıvamına gelene kadar karıştırın. Nefesinizi temizleyecek, ağzınızdaki bakterileri öldürecek. 
2. 2. Çay yağı
Dişlerinizi fırçaladıktan sonra katkısız çay ağacı yağından 5 damlayı yarım bardak suyla ağzınızda çalkalayın.
3. 3. Çilek macunu
Taze çileği kaşıkla ezin. Deniz tuzu ile karıştırın ve biraz bekletin. Beklettikten sonra normal diş macunu gibi kullanabilirsiniz.
4. 4. Hindistan cevizi yağı
Dişlerinizi fırçalamadan önce dişlerinize sürün ve 15 - 20 dakika bekletin. Daha sonra fırçalayabilirsiniz.
5. 5. Dişlerinize kömür tozu maskesi uygulayın
Kömür tozunu su ile karıştırın, dişlerinize dikkatlice sürün ve daha sonra güzelce çalkalayın. Bunu haftada bir kaç defa deneyin.
6. 6. Muz kabuğu 
Muz kabuğunu dişlerinize sürün, 5 - 6 dakika bekletin ve daha sonra çalkalayın. Ağzınızdaki plakları yok etmek için birebirdir.
7. 7. Limon gargarası
3 parça limonu tuzla karıştırıp, ağzınızda çalkalayın.
8. 8. Fesleğen yaprakları
Yeni fesleğen yaprakları püresi yapmak için ezin ve dişlerini beyazlatmak ve daha sağlıklı kılmak için sıradan diş macunu yerine düzenli olarak kullanın. Dişlerinizi her zamanki gibi fırçalamadan önce 5-10 dakika uygulayabilirsiniz.Yeni fesleğen yaprakları püresi yapmak için ezin ve dişlerini beyazlatmak ve daha sağlıklı kılmak için sıradan diş macunu yerine düzenli olarak kullanın. Dişlerinizi her zamanki gibi fırçalamadan önce 5-10 dakika uygulayabilirsiniz.
9. 9. Aloe vera
Gerçekten bir Hollywood gülüşünü elde etmek için taze aloe vera suyu kullanın veya bu bitkiden yapılmış bir miktar doğal jel satın alın. Bir kısmını dişlerinize sürtün, diş fırçasıyla masaj yapın ve iyice yıkayın. Her fırçalamadan sonra bunu yapabilirsiniz ve birkaç hafta sonra gülümsemeniz parlak ve pırıl pırıl beyaz olacaktır.