Geri Dön
MagazinZerrin Özer eski eşi Murat Akıncı ile barıştı! Kararı duyan inanamadı...

Zerrin Özer eski eşi Murat Akıncı ile barıştı! Kararı duyan inanamadı...

Zerrin Özer, nikahından 36 saat sonra dolandırıcılıkla suçlanan Murat Akıncı'dan ayrılık kararı aldı ve geçtiğimiz ay resmen boşandı. Özer, Akıncı ile tekrar barıştı.

Zerrin Özer eski eşi Murat Akıncı ile barıştı! Kararı duyan inanamadı...

Ünlü sanatçı Zerrin Özer, Haziran 2019'da Murat Akıncı ile nikah masasına oturmuştu. Evlendiği kişinin dolandırıcı olduğuna dair peş peşe gelen açıklamalara kayıtsız kalamayan sanatçı, nikahtan sadece 36 saat sonra kendisinden 27 yaş küçük eşinden boşanma kararı almıştı. Başına gelenlerden dolayı hastanelik olan Zerrin Özer, kendisine zor günler yaşatan Murat Akıncı ile geçtiğimiz hafta resmen boşandı.Ancak 62 yaşındaki şarkıcı, son kararı ile herkesi şaşırttı.

Zerrin Özer eski eşi Murat Akıncı ile barıştı Kararı duyan inanamadı...

"MURAT'LA GÖRÜŞÜYORUZ"

Önceki akşam Uçankuş muhabirine özel hayatından bahseden Zerrin Özer, "Murat benim için çok kıymetli. Karşılıklı sevgi devam ediyor. Ara sıra görüşüyoruz, ara sıra telefonda konuşuyoruz. Çok büyük olaylar yaşandı. Ama ben onların ciddiyetine asla inanmadım. Ben şu an size 'Murat'la görüşmüyoruz' dersem ve bizi görürseniz, bu ilişkiye ve kendime saygısızlık etmiş olurum. 'Saygı duymadığın bir insanla neden görüşüyorsun?' olur." ifadelerini kullandı.

"EVLATLIKTAN REDDETTİM"

Sürpriz evlilik sonrası Murat Akıncı’nın eski sevgilileri, Kanal D ekranlarında yayınlanan '2. Sayfa' programına bağlanıp "Murat Akıncı bizi dolandırdı" iddiasında bulunmuştu. '2. Sayfa’ya konuşan Murat Akıncı’nın babası ise "Dolandırdığı insanların paralarını Zerrin Hanım’a yediriyor. Çıbanın başı annesi... O tam bir şeytan. Sahte ismi Mahmut Atalay. Ben evlatlıktan reddettim. Evimdeki altınlarımı çaldı. Zerrin Hanım bu sahtekârı çok mu aramış? İstanbul’da başka adam mı yok da bu dolandırıcıyı bulmuş” açıklamasını yapmıştı.(Milliyet)