Geri Dön
MagazinOyuncu Nicki Aycox hayatını kaybetti!

Oyuncu Nicki Aycox hayatını kaybetti!

Dünyaca ünlü 'Supernatural' dizisinde 'Meg Masters' rolüyle ünlenen Nicki Aycox, kanserle savaşını kaybetti. Pek çok dizide rol alan 47 yaşındaki oyuncu, Mart 2021'de yaptığı bir Instagram paylaşımında, kendisine lösemi teşhisi konulduğunu açıklamıştı.

Oyuncu Nicki Aycox hayatını kaybetti!

2005-2020 yılları arasında 15 sezon devam eden 'Supernatural' dizisinde uzun yıllar boyunca canlandırdığı 'Meg Masters' karakteriyle tanınan ve yaklaşık 1.5 yıl önce lösemi teşhisi konulan Nicki Lynn Aycox yaşamını yitirdi.

"KESİNLİKLE BİR SAVAŞÇIYDI"

Rol aldığı son film 2014 yapımı 'Dead on Campus' olan Nicki Aycox'un eşinin kız kardeşi Susan Raab Ceklosky, Facebook paylaşımında, ünlü oyuncu için duygu yüklü ifadeler kullandı.

Güzel, zeki, ateşli, inanılmaz yetenekli ve sevgi dolu baldızım, dün erkek kardeşim Matt Raab başucunda ellerini tutarken vefat etti. Nicki kesinlikle bir savaşçıydı ve onu tanıyan herkes onu severdi.

"ÇOK ÜZÜCÜ, ÇOK GENÇTİ"

'Supernatural' dizisinin yaratıcısı Eric Kripke de sosyal medyada, "İlk 'Meg Masters'ımız olan Nicki Aycox'un vefat ettiğini duymak çok üzücü. Çok gençti. Replikleri bal ve zehir gibi aktarırdı" şeklinde paylaşım yaptı.