Geri Dön
MagazinMiray Daner eski sevgilisi Kubilay Aka ile pişti oldu!

Miray Daner eski sevgilisi Kubilay Aka ile pişti oldu!

9. TV Yıldızları Ayaklı Gazete Ödül Töreni dün akşam sahiplerini buldu. Geçtiğimiz sene ihanet yüzünden ayrılan Kubilay Aka ve Miray Daner çifti, dün akşam katıldıkları ödül töreninde pişti oldu. Törene yeni sevgilisi Oğulcan Engin ile katılan Daner, karşılaşmamak için büyük çaba sarf etti.

Miray Daner eski sevgilisi Kubilay Aka ile pişti oldu!

9. TV Yıldızları Ayaklı Gazete Ödül Töreni dün akşam sahiplerini buldu. Ünlü isimlerin akın ettiği ödül töreninde bir de pişti yaşandı.

YENİ SEVGİLİSİYLE GİTTİ, ESKİ AŞKIYLA PİŞTİ OLDU

Birlikte rol aldıkları 'Vatanım Sensin' setinde tanışarak aşk yaşayan Kubilay Aka ile Miray Daner, geçtiğimiz sene ihanet yüzünden ilişkilerini noktaladı. Dün akşam düzenlenen törene yeni sevgilisi Oğulcan Engin ile katılan Miray Daner, eski sevgilisi Aka ile pişti oldu.

Birbirine yakın masalarda oturan Daner ve Aka birlikte görüntü vermemek için adeta köşe kapmaca oynadı.

Miray Daner eski sevgilisi Kubilay Aka ile pişti oldu

"KARŞILAŞMAMIZ NORMAL"


Ödül töreninden sonra kendisini bekleyen basın mensuplarıyla sohbet eden Miray Daner, Kubilay Aka ile pişti olmasıyla ilgili "Aynı sektörün içindeyiz tabi ki de denk gelebiliriz. Çok normal bir durum. Bunun konu olması bile çok saçma. Ödül alan herkesi alkışladığım gibi Kubilay Aka'yı da alkışladım" dedi.