• Haberler »
  • Gündem Haberleri »
  • Kabine Toplantısı bugün var mı, kaçta? Kabine toplantısı ne zaman olacak, Cumhurbaşkanı kabine kararlarını canlı saat kaçta açıklayacak?

Kabine Toplantısı bugün var mı, kaçta? Kabine toplantısı ne zaman olacak, Cumhurbaşkanı kabine kararlarını canlı saat kaçta açıklayacak?

10 Haziran 2021 Perşembe - 9:47 | Son Güncelleme : 10 06 2021 - 10:21

Kabine Toplantısı hakkında araştırma yapan vatandaşlar Kabine Toplantısı bugün mü, ne zaman sorusuna yanıt arıyor. Koronavirüs ile mücadele kapsamında yeni kararların alınıp alınmayacağını takip edenler toplantının saat kaçta yapılacağını merak ediliyor. İşte Kabine’nin toplanacağı saat…


Koronavirüs salgını süresince daha yakından takip edilen Kabine Toplantıları merakla bekleniyor. Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında yeni kararların alındığı, mevcut durumun değerlendirildiği toplantılar merakla bekleniyor. 1 Haziran normalleşme kararlarının alındığı Kabine Toplantısı yeniden bir araya geliyor. Kabine Toplantısı bugün mü, ne zaman? Kabine Toplantısı bugün saat kaçta yapılacak, canlı yayın 10 Haziran saati belli mi?

KABİNE TOPLANTISI BUGÜN MÜ, NE ZAMAN YAPILACAK.

Kabine Toplantısı bugün yapılacak. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yapılacak toplantında yine birinci sırayı koronavirüs salgınıyla mücadele alacak.

Bugün yapılması planlanan Kabine toplantısı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın programındaki yoğunluk nedeniyle 21 Haziran'a ertelendi.

Kademeli normalleşmeye geçilmesinin ardından vaka ve vefat sayılarının seyri, aşılama sürecindeki son durum ve yerli aşı çalışmaların ele alınacağı toplantıda, güvenlik konularının da görüşülmesi bekleniyor.

Yurt içinde ve sınır ötesinde devam eden terörle mücadele operasyonları konusunda kabinenin bilgilendirilmesi beklenirken, ekonomik gelişmeler, NATO Zirvesi öncesi dış politika da masaya yatırılacak.