Yapılandırma Son Haber

Yapılandırma Son Haber

Son dakika yapılandırma son haber haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan yapılandırma son haber ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını yapılandırma son haber haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Yapılandırma Son Haber

haberleri sayfasında son dakika yaşanan yapılandırma son haber gelişmeleri de dahil olmak üzere 71 yapılandırma son haber haberi bulunmuştur. Tüm yapılandırma son haber haberleri aşağıda listelenmiştir.
Borcu olan yüz binleri kapsıyor! Hafta sonu açık olacak
Borcu olan yüz binleri kapsıyor! Hafta sonu açık olacakTrafik cezası, vergi borcu, KYK borcu, olan vatandaşlar için güzel haber geldi. Borcu olan vatandaşların yapılandırmadan azami ölçüde yararlanılabilmesi için ödemelerin 1 Mart gün sonuna kadar vergi dairelerine, yetkili bankalara (vezne, internet bankacılığı, mobil uygulama, banka kartı ile kredi kartı) ve PTT’ye yapılması gerekiyor. Bu amaçla bu hafta sonu vergi daireleri açık olacak. Ödeme yapacaklar, kısıtlamaya rağmen belgelerini ibraz ederek dışarı çıkabilecek.
27.02.2021Ekonomi
Borçlar siliniyor! Son tarihi 1 Mart...
Borçlar siliniyor! Son tarihi 1 Mart...Vergi borçları, trafik cezaları, kamuya olan borçlar siliniyor. Yüz binlerce vatandaş borçlarını yapılandırarak büyük avantaj sağladı. Fakat yapılandırılan borçların son taksit süresi 1 Mart'ta doluyor. Vatandaşların 1 Mart'a kadar borçlarının ilk taksitini ödemesi gerekiyor.
26.02.2021Gündem
Borcu olan herkesi kapsıyor! Son gün 1 Mart
Borcu olan herkesi kapsıyor! Son gün 1 MartBorcu olan herkesi kapsıyor! Uyarı geldi. Son gün 1 Mart. Kamuya yönelik vergi ve idari para cezası gibi borçlarını yeniden yapılandıranların, uygulamadan yararlanabilmesi için ilk taksit tutarlarını 1 Mart'a kadar ödemesi gerekiyor.
23.02.2021Ekonomi
Borcu olan herkesi ilgilendiriyor! Resmen değişti, yüzde 90'ı silinecek...
Borcu olan herkesi ilgilendiriyor! Resmen değişti, yüzde 90'ı silinecek...Milyonların beklediği haber geldi. Ve değişti. Resmi Gazete'de yayımlandı. SGK prim borcu, köprü ve trafik cezaları, vergi cezaları yeniden yapılandırılacak. Borçlar 18 taksitle ödenebilecek. Vergi yapılandırması, gelir, kurumlar, katma değer, özel tüketim, motorlu taşıtlar, gümrük vergileri, emlak, çevre temizlik vergileriyle ceza ve gecikme faizlerini de kapsayacak. Başvurular yıl sonuna kadar yapılacak.
17.11.2020Ekonomi
Borcu olan herkesi ilgilendiriyor... Kabul edildi! SGK, GSS, KYK ve...
Borcu olan herkesi ilgilendiriyor... Kabul edildi! SGK, GSS, KYK ve...Milyonlar merakla bekliyordu. Borcu olan, yapılandırma bekleyen herkesi çok yakından ilgilendiriyor. SGK, SSK, Bağkur tüm çalışanları sevindiren haber. Meclis'te kabul edildi. İstihdam teşvikini de içeren İşsizlik Sigortası Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi'nin ilk 10 maddesi kabul edildi. Şimdi özellikle borcu olanlar yapılandırmanın hangi borçları kapsadığını merak ediyor.
11.11.2020Ekonomi
Borcu olanlara müjde! SGK, vergi, prim, KYK... Hepsini kapsıyor
Borcu olanlara müjde! SGK, vergi, prim, KYK... Hepsini kapsıyorMilyonlar merakla bekliyordu. Borcu olan, yapılandırma bekleyen herkesi çok yakından ilgilendiriyor. Özellikle emeklilik hayali kuran vatandaşlar için de geçerli. SGK, SSK, Bağkur Tüm çalışanları sevindiren haber. Yapılandırma, dondurma, ihya kolaylığı getirildi. KYK borcu bulunan gençler, 'KYK borçları yapılandırılacak mı' diye merak ediyordu. Bir güzel haber de onlar için geldi. Borç yapılandırması ile ilgili düzenleme Meclis’te görüşülüyor. Tasarıda Bağ-Kur sigortalıları için borçlarını ödeyerek emeklilik imkanına kavuşma hakkı da bulunuyor. Borçları olanların borçları nasıl yapılandırılacak? Emeklilik şartları nasıl olacak? Tüm detaylar haberimizde...
30.10.2020Ekonomi
Kredi çekecekler dikkat! 6 bin TL fark oluyor, başvuru yapmadan önce...
Kredi çekecekler dikkat! 6 bin TL fark oluyor, başvuru yapmadan önce...Banka kredisi kullanmayı planlayan herkesi doğrudan ilgilendiriyor. Özellikle acil nakit ihtiyaç söz konusu olduğunda kişiler bir an evvler tüketici kredisi kullanmanın yollarını arıyor. Çok fazla araştırma yapılmadan kullanılan kredilerin maliyeti tükeci için daha fazla oluyor. İhtiyaç konut ya da taşıt kredisi kullanılırken öncelikle farklı bankalaıın faiz oranları ve avantajları incelenmeli. Örneğin 30 bin lira ve 24 ay vadeli bir ihtiyaç kredisinde karşılaştırma yaparak kredi çekenin 5-6 bin lira civarı tasarruf sağlaması mümkün. Çünkü şu sıralar aylık yüzde 2.05 veya yüzde 3 faizle kredi veren bankalar bulunuyor. Dolayısıyla için tek bir bankaya bağlı kalmadan iyi araştırma şart.
5.08.2022Ekonomi
Borçlar silindi! Borç affı! 10 bin liralık müjde
Borçlar silindi! Borç affı! 10 bin liralık müjdeBorcu olan yüz binlerce kişiye güzel haber. Borcu olan vatandaşların borçlarından 10 bin lirası siliniyor. Borç affı ile ilgili son dakika detayları belli oldu. Buna göre 31 Aralık 2021 tarihine kadar sağlık borcu nedeniyle sağlık hizmetinden yararlanamayanlar borç affından faydalanacak. Bakan Koca da düzeltme yaparak silinecek borçların 5 bin TL değil, 10 bin TL'nın altındaki borçlar olacağını duyurdu.
18.06.2022Ekonomi
Kredi ile ilgili yeni açıklama! BDDK duyurdu, ve belli oldu
Kredi ile ilgili yeni açıklama! BDDK duyurdu, ve belli olduKredi ile ilgili son dakika açıklaması geldi. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından açıklandı. BDDK Başkanı Mehmet Ali Akben, "Bankacılık sektörümüz hem sermaye yeterliliği hem kur hem de aktif kalitesi bakımından gayet sağlam bir durumdadır. Bankalarımız salgının başlangıcından itibaren 940 milyar lira civarında yeni kredi kullandırımı gerçekleştirmiştir." ifadelerini kullandı.
26.10.2021Ekonomi
Borcu olanlar dikkat! Faiz ve taksit fırsatı, son gün...
Borcu olanlar dikkat! Faiz ve taksit fırsatı, son gün...Borcu olan yüz binleri ilgilendiriyor. 31 Ağustos'ta fırsat sona eriyor. Faiz ve taksit avantajı sunuluyor. İkişer aylık periyotlarla ödeniyor.
22.08.2021Ekonomi
Yapılandırma müjdesi! Gecikme zammı ve faizler siliniyor
Yapılandırma müjdesi! Gecikme zammı ve faizler siliniyorYapılandırma ile ilgili flaş karar! Ödenemeyen borçlar için büyük kolaylık sağlanıyor. Gecikme zammı ve faiz ödenmeyecek. Son başvuru tarihi 31 Ağustos olarak belirlendi. Milli Emlak vadesinde ödenmeyen borçlar için yapılandırma imkanı sağlıyor. Vadesi 30 Nisan 2021'de gelen ancak 9 Haziran itibarıyla ödenmemiş borçlara ilişkin düzenleme yapıldı. Resmi Gazete'de yayımlanan düzenleme ile borçların asıllarına herhangi bir indirim uygulanmayacak ancak gecikme zammı, faiz gibi borçlar silinerek, bunların yerine hesaplanacak Yİ-ÜFE tutarı ödenecek. Bu imkandan yararlanmak isteyen vatandaşların Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Tarım ve Orman Bakanlığının ilgili merkez veya taşra birimlerine 31 Ağustos 2021'e kadar başvurmaları gerekiyor.
15.07.2021Ekonomi
Güneş Tutulması ne zaman? Güneş Tutulması'nın burçlara etkileri ne? 10 Haziran 2021 Güneş Tutulması etkileri!
Güneş Tutulması ne zaman? Güneş Tutulması'nın burçlara etkileri ne? 10 Haziran 2021 Güneş Tutulması etkileri!Gökbilimciler 2021'in en önemli gökyüzü olayının 10 Haziran'da yaşanacağını duyurdu. Bilim insanlarına göre, Ateş Çemberi Güneş Tutulması Dünya'nın farklı noktalarında izlenebilecek. Kuzey Yarımküre'de etkili olacak Güneş Tutulması Kanada'da başlayıp Sibirya'da sona erecek. Pek çok kişi de bu muazzam gökyüzü olayının Türkiye'den izlenip izlenmeyeceğini merak ediyor. Peki, Güneş Tutulması ne zaman? Güneş Tutulması hangi illerde görülecek? 10 Haziran Güneş Tutulması nereden görülecek? Güneş tutulmasının burçlara etkileri ne? 10 Haziran 2021 Güneş Tutulması ve etkileri
7.06.2021Gündem
Hafta sonu yasakları ile ilgili flaş karar! 81 ile gönderildi, cumartesi ve pazar...
Hafta sonu yasakları ile ilgili flaş karar! 81 ile gönderildi, cumartesi ve pazar...Milyonları çok yakından ilgilendiriyor. Yeni karar! 81 ile genelge gönderildi. Değiştirildi. Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olacaklar. Borcu olan vatandaşları çok yakından ilgilendiren değişiklik kararı tüm vatandaşlara duyuruldu. İçişleri ile Hazine ve Maliye Bakanlıkları arasında yapılan görüşmeler kapsamında; 1 Mart Pazartesi günü vergi dairelerine yoğunluk yaşanmaması için 81 İl Valiliğine genelge gönderildi
26.02.2021Ekonomi
Doğal gaz faturaları ile ilgili flaş açıklama! Resmen duyuruldu...
Doğal gaz faturaları ile ilgili flaş açıklama! Resmen duyuruldu...Doğal gaz faturaları ile ilgili milyonlarca kişiyi ilgilendiren karar. Harekete geçildi ve resmen duyuruldu. Doğal gaz fatura borcunu ödeyemeyen aboneler için karar alındı. Vade farkı yok, komisyon yok, ilave ücret yok. İGDAŞ tarafından yapılan kampanya kapsamında gecikmiş fatura borçları için 10 taksitte ödeme imkanı sunuldu. Kampanya ile abonelere destek olmak amaçlanıyor. Kredi kartıyla 10 taksit, nakitte vade farksız 4 taksitte ödeme yapılabilecek. Kampanyadan faydalanmak için son gün 31 Mart. İşte detaylar...
6.02.2021Ekonomi
Borcu olan herkesi ilgilendiriyor! Yüzde 90'ı silinecek...
Borcu olan herkesi ilgilendiriyor! Yüzde 90'ı silinecek...Milyonlarca vatandaş bekliyordu. Borcu olan herkesi sevindiren haber geldi. Yapılandırma müjdesi verildi. Birçok kişi bu haktan yararlanarak borçlarından kurtuldu. Borç yapılandırmasında son gün 1 Şubat. Yapılandırma hakkından yararlanmak isteyenlerin acele etmesi gerekiyor. Borç yapılandırmasında birçok avantaj sunuluyor. Yüzde 90 indirimden, 18 ay vade imkanına kadar sağlanan kolaylıklar ile vatandaşın borçlarını ödemesi amaçlanıyor. Fakat pek çok kişi yapılandırmanın detaylarını bilmiyor. Vatandaşlar özellikle borçlarının yüzde 90'ının silineceğini düşünüyor. Fakat yüzde 90 faizden siliniyor. Anapara ödemesi ise olan şekli ile yapılıyor.
28.01.2021Ekonomi
Emeklilik bekleyenlere kredi müjdesi, SGK duyurdu imzalar atıldı...
Emeklilik bekleyenlere kredi müjdesi, SGK duyurdu imzalar atıldı...Emeklilik için bekleyen binlerce kişiye SGK'dan müjde geldi. Ziraat Bankası, Halk Bankası ve Vakıfbank emekliliğe hak kazanan Bağ-Kur’luların birikmiş borçlarını ödeyerek, dondurulmuş hizmet sürelerini ihya edip emekli olmalarına destek için kredi desteği verecek. Sosyal Güvenlik Kurumu ile imzalanan protokolle borcunu ödemesi durumunda aylık bağlanacak sigortalılara herhangi bir ödeme güçlüğü çekmeden 1.60 faizle, 36 ay vadeli krediyle emeklilik imkânı sunulacak.
4.01.2021Emekli
Borcu olan herkesi ilgilendiriyor! Son 3 gün...
Borcu olan herkesi ilgilendiriyor! Son 3 gün...Milyonlarca kişi için güzel haber. Borcu olan vatandaşlar uzun süre yapılandırma bekledi. Borç yapılandırması ile vatandaşlara ödeme kolaylığı sağlandı. Faiz ödemelerinde yüzde 90'a kadar indirim yapılıyor. Yapılandırmanın hayata geçirilmesinin ardından vatandaşlar borçlarını yapılandırabilmek için yoğun talepte bulundu. KYK öğrenim kredisi, Trafik cezaları, MTV, vergi borcu gibi birçok borcun 18 taksite varan fırsatlarla ödenmesini sağlayan bu kanunla ilgili yapılan açıklamada başvuruların 31 Aralık tarihine kadar alınacağı ifade edilmişti. Öte yandan vatandaşlar elektronik ortam üzerinden işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Peki, KYK öğrenim kredisi, Trafik cezaları, MTV, vergi borcu yapılandırma nasıl yapılır? 2020 Borç yapılandırma başvuruları ne zamana kadar devam edecek?
29.12.2020Ekonomi
SGK'dan yapılandırma açıklaması! Borcu olanlar...
SGK'dan yapılandırma açıklaması! Borcu olanlar...Yapılandırma bekleyen milyonlarca vatandaş borç yapılandırma haberinin detaylarını merak ediyor. Devlete olan bazı borçların yapılandırma süreci başladı. Başvuru süreci 31 Aralık'a kadar devam edecek.
22.12.2020Ekonomi
Borcu olanlara müjde! Resmen duyuruldu, duyan koştu...
Borcu olanlara müjde! Resmen duyuruldu, duyan koştu...Milyonlar bekliyordu ve resmen kabul edildi. Borcu olanlara müjde geldi, duyan koştu. Resmen kabul edilen düzenleme ile borcu olanlar rahat bir nefes aldı. Peşin ödemede büyük fırsat sunuluyor. Borçlar anaparaya kadar düşebiliyor ve 18 taksite kadar ödeme imkanı sağlanıyor. Taksitle ödemek isteyenlerin ilk 2 taksiti zamanında ödemeleri gerekiyor. Bankalar ve kredi kartı aracılığıyla ödemeler gerçekleştirilebiliyor. Aynı zamanda 'başvurular için son günü beklemeyin' uyarısı da yapıldı. İşte tüm detaylar...
12.12.2020Ekonomi
MTV ve trafik cezası borcu olanlara yapılandırma imkanı!
MTV ve trafik cezası borcu olanlara yapılandırma imkanı!Otomobili olanlara büyük indirim müjdesi geldi. Motorlu taşıtlar vergisi borcu olanlar ve trafik cezası olanları ilgilendiriyor. Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) MTV ve trafik cezası borcu olanlar için yapılandırmanın detayları paylaştı. İndirimden faydalanmak ve borcunu yapılandırmak isteyenlerin yapması gereken başvuruyu yapmak. Peki, MTV ve trafik cezası borcu yapılandırma nasıl yapılır? İşte MTV ve trafik cezalarında faizsiz ve indirimli ödemenin şartları...
11.12.2020Ekonomi
GSS ile ilgili flaş açıklama! Para ödemeden borçtan kurtulun
GSS ile ilgili flaş açıklama! Para ödemeden borçtan kurtulunGSS borcu olan milyonlara güzel haber geldi. Genel sağlık sigortası (GSS) 2012 yılından beri uygulanıyor. Sigortalı bir işte çalışmayanlar, GSS primi ödemek zorundadır. Ödeme gücü olmayanların primi hazineden karşılanır. Ödeme gücü olduğu halde primi ödemeyenler ise borçlu olduğunu hastaneye gitmek zorunda kaldığında öğrenebilir. Son yapılandırma kanunu ile hiç para ödemeden veya ödeme kolaylığıyla borçtan kurtulma olanağı getirildi. Eğitimini tamamladıktan sonra bir işte çalışmayanların, sigortalı çalışırken sonradan işsiz kalanların yapılandırma süresi dolmadan önce borcunun bulunup bulunmadığını e-Devlet üzerinden sorgulaması gerekir.
7.12.2020Ekonomi
Galatasaray'dan flaş Fatih Terim açıklaması
Galatasaray'dan flaş Fatih Terim açıklamasıGalatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, Fatih Terim hakkında "Herkes görevinin başında tam konsantrasyon içinde. Bu sezonu başarıyla bitireceğimize inancımız tam" açıklamalarında bulundu.
6.10.2020Galatasaray
Ali Koç ve Ahmet Ağaoğlu'ndan birlikte röportaj! 'Novak, Sosa...'
Ali Koç ve Ahmet Ağaoğlu'ndan birlikte röportaj! 'Novak, Sosa...'Kulüpler Birliği Başkanı Mehmet Sepil, birliği toplantısı sonrası açıklama yaptı. Toplantı sonrası Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu birlikte kameralar karşısına geçerek soruları yanıtladı.
13.08.2020Fenerbahçe
Fenerbahçe'de gözler TFF'de
Fenerbahçe'de gözler TFF'deTFF Sicil Kurulu, Fenerbahçe’nin iki bankayla yaptığı borç yapılandırma anlaşmasını görüşecek. Kurulunun vereceği karar, Sarı-Lacivertliler’in harcama limitini belirleyecek.
17.01.2020Fenerbahçe

Benzer Haber Etiketleri

Yapılandırma Son Haber ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki yapılandırma son haber haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.