Seçim Sonucu

Seçim Sonucu

Son dakika seçim sonucu haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan seçim sonucu ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını seçim sonucu haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Seçim Sonucu

haberleri sayfasında son dakika yaşanan seçim sonucu gelişmeleri de dahil olmak üzere 2.953 seçim sonucu haberi bulunmuştur. Tüm seçim sonucu haberleri aşağıda listelenmiştir.
CHP'de dikkat çeken görüşme! Karayalçın, Kılıçdaroğlu'na ne mesaj verdi?
CHP'de dikkat çeken görüşme! Karayalçın, Kılıçdaroğlu'na ne mesaj verdi?Seçim sonrası iç muhasebenin sürdüğü CHP'de neler oluyor? Dün kritik bir görüşme gerçekleşti. Eski SHP Başkanı ve eski bakanlardan Murat Karayalçın, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü. Seçim sonucu için "başarısızlık" diyen Karayalçın, Kılıçdaroğlu'na ne mesaj verdi, Kılıçdaroğlu'ndan bu mesajlara bir cevap var mı? CHP cephesinde tüm yaşanan gelişmeleri CNN TÜRK Muhabiri Duygu Ayaz Bayram anlattı.
9.06.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan seçimi kazandı BBC'den çarpıcı analiz geldi: Dünya liderleri birbiriyle yarıştı!
Cumhurbaşkanı Erdoğan seçimi kazandı BBC'den çarpıcı analiz geldi: Dünya liderleri birbiriyle yarıştı!Cumhurbaşkanı Seçimi 2. turunu kazanan Cumhurbaşkanı Erdoğan dünya basınının bir numaralı gündemi olmaya devam ederken İngiliz BBC'den çarpıcı bir analiz geldi.
29.05.2023Dünya
Binali Yıldırım'dan kabinden geç çıkan eşine "karar veremedin mi" esprisi
Binali Yıldırım'dan kabinden geç çıkan eşine "karar veremedin mi" esprisiAK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım Cumhurbaşkanlığı seçimi 2'nci turda oyunu Tuzla'da Emlak Konut Cemil Meriç İlkokul ve Ortaokulu'nda kullandı.
28.05.2023Gündem
Türkiye'de tarihi gün! Sandık başında seçim heyecanı
Türkiye'de tarihi gün! Sandık başında seçim heyecanıCumhurbaşkanlığı 2’nci tur seçimleri için 81 ilde ilk oylar kullanılmaya başlandı. Yurt genelinde vatandaşlar erken saatlerde sandıklara akın ederken renkli görüntüler de ortaya çıktı. Ankara'da Mehmet Emin Özbey (42), oy kullandığı okulda hazırladığı özel oy pusulası ve sandık eşliğinde Gizem Esin'e (35) evlilik teklif etti.
28.05.2023Gündem
Seçimin nabzı Kanal D ve CNN Türk ortak yayınında atacak
Seçimin nabzı Kanal D ve CNN Türk ortak yayınında atacakCumhurbaşkanlığı 2'nci tur seçim sonuçlarını Ahmet Hakan ile Hande Fırat, sıcağı sıcağına CNN TÜRK ve Kanal D ortak yayınıyla aktaracak.
28.05.2023Gündem
Cumhurbaşkanlığı Seçimi 2. tur! Türkiye sandık başına koştu
Cumhurbaşkanlığı Seçimi 2. tur! Türkiye sandık başına koştuTürkiye'de tarihi gün başladı. Bugün yaklaşık 61 milyon seçmen sandık başına gidiyor. Seçimlerin 2'nci turunda sandık başında bulunacak görevliler, sandık yemini ederek göreve başladı. Oy verme işlemi de saat 08.00 itibarıyla başladı.
28.05.2023Gündem
Çukurova'nın 42 vekilinden 11'i kadın
Çukurova'nın 42 vekilinden 11'i kadınÇukurova kentleri Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'de Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde 11 kadın milletvekili meclise girdi. 2018 seçimlerinde 8 kadın vekilin çıktığı bu kentlerde kadın vekil oranı yüzde 26,20'ye yükseldi.
16.05.2023Gündem
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: İmamoğlu ve Yavaş milletimize özür borçlular
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: İmamoğlu ve Yavaş milletimize özür borçlularAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısının ardından önemli açıklamalarda bulundu. Çelik yaptığı açıklamada, "Cumhurbaşkanımız seçimi açık ara önde bitirdi. Muhalefet bütün antidemokratik refleksleri sergiledi." ifadelerini kullandı.
15.05.2023Gündem
Gümüşhane'de AK Parti 1, MHP 1 milletvekili çıkardı
Gümüşhane'de AK Parti 1, MHP 1 milletvekili çıkardıGümüşhane'de, 28'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde resmi olmayan kesin sonuçlara göre; AK Parti ve MHP 1’er milletvekilini Meclise gönderdi.
15.05.2023Gündem
Kılıçdaroğlu’nun memleketi Tunceli’nin tek milletvekili Yeşil Sol Parti’den
Kılıçdaroğlu’nun memleketi Tunceli’nin tek milletvekili Yeşil Sol Parti’denCHP Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun memleketi Tunceli’de, 28'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi’nde tek milletvekilliğini Yeşil Yol Partisi adayı olan Ayten Kordu (52) kazandı.
15.05.2023Gündem
AK Parti, CHP ve İYİ Parti Trabzon’daki milletvekili sayısını korudu
AK Parti, CHP ve İYİ Parti Trabzon’daki milletvekili sayısını korudu14 Mayıs 2023 tarihinde yapılan 27. dönem milletvekilliği seçimleri ile Doğu Karadeniz Bölgesi’ndeki Artvin, Giresun, Gümüşhane, Trabzon ve Rize illerindeki toplam 17 Milletvekili mecliste söz sahibi oldu.
15.05.2023Gündem
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: YSK üyeleri titiz bir şekilde işlerini yapıyorlar
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: YSK üyeleri titiz bir şekilde işlerini yapıyorlarAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP’nin açıklamalarına tepki göstererek, "Siyaset adabı icabı henüz oylar sayılıyorken milli iradeye saygı, bütün siyasi iradecilere saygı çerçevesinde bu ifadeden dolayı, 2. basın toplantılarında özür dilemeleri gerekirdi. Bunu yapmadılar. Türk siyasi tarihine çok yanlış bir şekilde geçmiştir." ifadelerini kullandı.
14.05.2023Gündem
AK Parti'de 'balkon' hazırlığı! CNN Türk muhabiri son durumu aktardı
AK Parti'de 'balkon' hazırlığı! CNN Türk muhabiri son durumu aktardıSandıkların açılmasıyla birlikte AK Partililer Genel Merkezi'n önünde toplanmaya başladı. Ankara'ya giden Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da Söğütözü'ndeki AK Parti Genel Merkezi'ne gitmesi bekleniyor.
14.05.2023Gündem
2023 Tunceli seçim sonuçları! 14 Mayıs 2023 Tunceli'de Cumhurbaşkanlığı seçim sonucu ne, hangi aday en yüksek oyu aldı? Cumhurbaşkanlığı Milletvekili Seçimleri
2023 Tunceli seçim sonuçları! 14 Mayıs 2023 Tunceli'de Cumhurbaşkanlığı seçim sonucu ne, hangi aday en yüksek oyu aldı? Cumhurbaşkanlığı Milletvekili Seçimleri"14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimi Tunceli hangi parti, yüzde kaç oy aldı?" sorusunun yanıtı sorgulanıyor. Tunceli seçim sonuçları, 14 Mayıs Pazar günü sandıktan çıkan oy oranlarıyla belli olacak. Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından yapılan açıklamaya göre bu sene ülke genelinde 64 milyon 191 bin 285 seçmen oy kullanacak. 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimleri partilerin oy oranları seçim yasaklarının kalkmasıyla netleşecek. Peki, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçim sonucu ve oy oranları ne zaman, saat kaçta açıklanacak? İşte 14 Mayıs Tunceli seçim sonuçları…
14.05.2023Seçim
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Sayım şeffaflıkla ilerliyor
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Sayım şeffaflıkla ilerliyorAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP’nin açıklamalarına tepki göstererek, “Çıkıp da sayım süreci devam ederken biz hiçbir şekilde seçim sonucu açıklamayız. Milletimiz müsterih olsun. Sayım devam etmektedir. Bütün siyasi partilerin temsilcileri oradadır. Vatandaşlarımız oradadır. Türk demokrasisi, bütün dünya önünde alnımızı ak edecek bir sınav vermeye devam etmektedir. Ekrem İmamoğlu çıktı 13. Cumhurbaşkanı Kemal Kılıçdaroğlu'dur diyerekten bir açıklama yaptı. Bu diktatörce bir yaklaşımdır. Milli iradeye saygısızlıktır” dedi.
14.05.2023Gündem
İstanbul 3. bölge seçim sonuçları 2023! 14 Mayıs İstanbul 3. bölge partilerin oy oranları!
İstanbul 3. bölge seçim sonuçları 2023! 14 Mayıs İstanbul 3. bölge partilerin oy oranları!İstanbul 3. bölge seçim sonuçları, 14 Mayıs Pazar günü sandıktan çıkan oy oranlarıyla belli olacak. Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından yapılan açıklamaya göre bu sene ülke genelinde 64 milyon 191 bin 285 seçmen oy kullanacak. 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimleri partilerin oy oranları seçim yasaklarının kalkmasıyla netleşecek. Peki, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçim sonucu ve oy oranları ne zaman, saat kaçta açıklanacak? İşte İstanbul 3. bölge seçim sonuçları 2023…
14.05.2023Seçim
Giresun seçim sonuçları ve oy oranları 2023! 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçim sonucu: Hangi parti kaç oy aldı? Giresun göre oy oranları!
Giresun seçim sonuçları ve oy oranları 2023! 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçim sonucu: Hangi parti kaç oy aldı? Giresun göre oy oranları!Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi 14 Mayıs 2023 Pazar günü gerçekleşecek. "14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimi Giresun’da hangi parti, yüzde kaç oy aldı?" sorusunun yanıtı belli oldu. Giresun seçim sonuçları, 14 Mayıs Pazar günü sandıktan çıkan oy oranlarıyla netlik kazandı. 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimleri partilerin oy oranları seçim yasaklarının kalkmasıyla sorgulanabilecek. Vatan Gazete’nin Giresun Seçim Sonuçları 2023 sayfasından Giresun’a ait sonuçları takip edebileceğiniz gibi, diğer tüm iller için de seçim sonuçlarını takip edebileceksiniz. Peki, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçim sonucu ve oy oranları ne zaman, saat kaçta açıklanacak? İşte 14 Mayıs Giresun seçim sonuçları…
14.05.2023Seçim
Batman seçim sonuçları ve oy oranları 2023! 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçim sonucu: Hangi parti kaç oy aldı? Batman oy oranları!
Batman seçim sonuçları ve oy oranları 2023! 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçim sonucu: Hangi parti kaç oy aldı? Batman oy oranları!Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi 14 Mayıs 2023 Pazar günü gerçekleşecek. "14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimi Batman’da hangi parti, yüzde kaç oy aldı?" sorusunun yanıtı belli oldu. Batman seçim sonuçları, 14 Mayıs Pazar günü sandıktan çıkan oy oranlarıyla netlik kazandı. 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimleri partilerin oy oranları seçim yasaklarının kalkmasıyla sorgulan maya başlandı. Vatan Gazete’nin Batman Seçim Sonuçları 2023 sayfasından Batman’a ait sonuçları takip edebileceğiniz gibi, diğer tüm iller için de seçim sonuçlarını takip edebileceksiniz. Peki, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçim sonucu ve oy oranları açıklandı mı? İşte 14 Mayıs Batman seçim sonuçları…
14.05.2023Seçim
Osmaniye seçim sonuçları ve oy oranları 2023! 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçim sonucu: Hangi parti kaç oy aldı? Osmaniye oy oranları!
Osmaniye seçim sonuçları ve oy oranları 2023! 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçim sonucu: Hangi parti kaç oy aldı? Osmaniye oy oranları!Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi 14 Mayıs 2023 Pazar günü gerçekleşti. "14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimi Osmaniye’de hangi parti, yüzde kaç oy aldı?" sorusunun yanıtı belli oldu. Osmaniye seçim sonuçları, 14 Mayıs Pazar günü sandıktan çıkan oy oranlarıyla netlik kazandı. 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimleri partilerin oy oranları seçim yasaklarının kalkmasıyla paylaşılıyor. Vatan Gazete’nin Osmaniye Seçim Sonuçları 2023 sayfasından Osmaniye’ye ait sonuçları takip edebileceğiniz gibi, diğer tüm iller için de seçim sonuçlarını takip edebileceksiniz. Peki, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçim sonucu ve oy oranları ne zaman, saat kaçta açıklanacak? İşte 14 Mayıs Osmaniye seçim sonuçları…
14.05.2023Seçim
Çorum seçim sonuçları 2023! 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçim sonucu: Hangi parti kaç oy aldı? Çorum partilere göre oy oranları!
Çorum seçim sonuçları 2023! 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçim sonucu: Hangi parti kaç oy aldı? Çorum partilere göre oy oranları!Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi 14 Mayıs 2023 Pazar günü gerçekleşti. "14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimi Çorum hangi parti, yüzde kaç oy aldı?" sorusunun yanıtı belli oldu. Çorum seçim sonuçları, 14 Mayıs Pazar günü sandıktan çıkan oy oranlarıyla netlik kazandı. 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimleri partilerin oy oranları seçim yasaklarının kalkmasıyla sorgulanabiliyor. Vatan Gazete’nin Çorum Seçim Sonuçları 2023 sayfasından Çorum’a ait sonuçları takip edebileceğiniz gibi, diğer tüm iller için de seçim sonuçlarını takip edebileceksiniz. Peki, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçim sonucu ve oy oranları açıklandı mı? İşte 14 Mayıs Çorum seçim sonuçları…
14.05.2023Seçim
Afyonkarahisar seçim sonuçları ve oy oranları 2023! 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçim sonucu: Hangi parti kaç oy aldı? Afyonkarahisar oy oranları!
Afyonkarahisar seçim sonuçları ve oy oranları 2023! 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçim sonucu: Hangi parti kaç oy aldı? Afyonkarahisar oy oranları!Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi 14 Mayıs 2023 Pazar günü gerçekleşecek. "14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimi Afyonkarahisar hangi parti, yüzde kaç oy aldı?" sorusunun yanıtı sorgulanıyor. Afyonkarahisar seçim sonuçları, 14 Mayıs Pazar günü sandıktan çıkan oy oranlarıyla belli olacak. Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından yapılan açıklamaya göre bu sene ülke genelinde 64 milyon 191 bin 285 seçmen oy kullanacak. 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimleri partilerin oy oranları seçim yasaklarının kalkmasıyla netleşecek. Vatan Gazete’nin Afyonkarahisar Seçim Sonuçları 2023 sayfasından Afyonkarahisar’a ait sonuçları takip edebileceğiniz gibi, diğer tüm iller için de seçim sonuçlarını takip edebileceksiniz. Peki, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçim sonucu ve oy oranları ne zaman, saat kaçta açıklanacak? İşte 14 Mayıs Afyonkarahisar seçim sonuçları…
14.05.2023Seçim
Hakkari seçim sonuçları 2023! 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçim sonucu takip: Hangi parti kaç oy aldı? Hakkari oy oranları!
Hakkari seçim sonuçları 2023! 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçim sonucu takip: Hangi parti kaç oy aldı? Hakkari oy oranları!Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi 14 Mayıs 2023 Pazar günü gerçekleşti. "14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimi Hakkari hangi parti, yüzde kaç oy aldı?" sorusunun yanıtı belli oldu. Hakkari seçim sonuçları, 14 Mayıs Pazar günü sandıktan çıkan oy oranlarıyla netlik kazandı. 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimleri partilerin oy oranları seçim yasaklarının kalkmasıyla sorgulanıyor. Vatan Gazete’nin Hakkari Seçim Sonuçları 2023 sayfasından Hakkari’ye ait sonuçları takip edebileceğiniz gibi, diğer tüm iller için de seçim sonuçlarını takip edebileceksiniz. Peki, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçim sonucu ve oy oranları nasıl sorgulanacak? İşte 14 Mayıs Hakkari seçim sonuçları…
14.05.2023Seçim
Eskişehir seçim sonuçları 2023: Eskişehir ili, ilçeleri Cumhurbaşkanı ve milletvekili canlı seçim sonucu... Eskişehir hangi parti kazandı?
Eskişehir seçim sonuçları 2023: Eskişehir ili, ilçeleri Cumhurbaşkanı ve milletvekili canlı seçim sonucu... Eskişehir hangi parti kazandı?Eskişehir seçim sonuçları 2023, 14 Mayıs genel seçim sonuçlarıyle birlike açıklanıyor. Cunhurbaşkanı ve 28. dönem milletvekili seçimlerinin yapılacağı Pazar günü Recep Tayyip Erdoğan, Sinan Oğan, Kemal Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı için yarışacak. Eskişehir seçim sonuçları da gazetavatan.com'da olacak. Eskişehir ilçe seçim sonuçlarının sandıkların açılması ve oyların sayılmasıyla belli olacağı 14 Mayıs 2023 genel seçimlerinde Eskişehir'de hangi parti kazandı? Hangi ittifak Eskişehir'de kazandı?
14.05.2023Seçim
Şanlıurfa seçim sonuçları ve oy oranları! 14 Mayıs 2023! Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçim sonucu takip: Hangi parti kaç oy aldı? Şanlıurfa partilere göre oy oranları!
Şanlıurfa seçim sonuçları ve oy oranları! 14 Mayıs 2023! Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçim sonucu takip: Hangi parti kaç oy aldı? Şanlıurfa partilere göre oy oranları!Şanlıurfa seçim sonuçları, 14 Mayıs Pazar günü sandıktan çıkan oy oranlarıyla belli oldu. 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimleri partilerin oy oranları seçim yasaklarının kalkmasıyla netlik kazandı. Peki, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçim sonucu ve oy oranları belli oldu mu? İşte 14 Mayıs Şanlıurfa seçim sonuçları…
14.05.2023Seçim
Hatay seçim sonuçları 14 Mayıs 2023! Hatay hangi parti kazandı? Hatay Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçim sonuçları...
Hatay seçim sonuçları 14 Mayıs 2023! Hatay hangi parti kazandı? Hatay Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçim sonuçları...Hatay seçim sonuçları, 14 Mayıs Pazar günü sandıktan çıkan oy oranlarıyla belli olacak. Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından yapılan açıklamaya göre bu sene ülke genelinde 64 milyon 191 bin 285 seçmen oy kullanacak. 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimleri partilerin oy oranları seçim yasaklarının kalkmasıyla netleşecek. Peki, Hatay hangi parti kazandı? İşte 14 Mayıs Hatay seçim sonuçları…
14.05.2023Seçim

Benzer Haber Etiketleri

Seçim Sonucu ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki seçim sonucu haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.