Seçim Anketi

Seçim Anketi

Son dakika seçim anketi haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan seçim anketi ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını seçim anketi haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Seçim Anketi

haberleri sayfasında son dakika yaşanan seçim anketi gelişmeleri de dahil olmak üzere 403 seçim anketi haberi bulunmuştur. Tüm seçim anketi haberleri aşağıda listelenmiştir.
Türkiye seçimleri dünyada manşet: Son anketler Erdoğan için olumlu görünüyor...
Türkiye seçimleri dünyada manşet: Son anketler Erdoğan için olumlu görünüyor...Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı AK Parti Seçim Beyannamesi dünya basınında geniş yer buldu. Dünyanın dört bir yanından pek çok gazete ve televizyon bu süreçte gözünü Türkiye'ye çevirmiş durumda. Yunan basını son seçim anketlerinin sonuçlarını açıkladı.
12.04.2023Dünya
AK Partili Şen CNN Türk'te açıkladı! İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın masasındaki son seçim anketi
AK Partili Şen CNN Türk'te açıkladı! İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın masasındaki son seçim anketiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen CNN Türk'te Ahmet Hakan ile Tarafsız Bölge programında seçim gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu. Şen yapılan son anketlerde Erdoğan'ın oy oranının yüzde 53, AK Parti'nin yüzde 41, Cumhur İttifakı'nın ise yüzde 51 civarında olduğunu ifade etti.
15.03.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın masasındaki son anket sonuçları ortaya çıktı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın masasındaki son anket sonuçları ortaya çıktıSon anket sonuçlarını açıklayan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen, gençlerin oranına dikkat çekti.
10.11.2022Siyaset
Oy oranları ortaya çıktı! Yükselişe geçti! Erdoğan, Kılıçdaroğlu, Yavaş, İmamoğlu...
Oy oranları ortaya çıktı! Yükselişe geçti! Erdoğan, Kılıçdaroğlu, Yavaş, İmamoğlu...Liderlerin oy oranlarıyla ilgili son dakika gelişmesi. Son seçim anketinin sonuçları ortaya çıktı. Liderlerin tahmin edilen oy oranları belli oldu. Buna göre; “En beğenilen siyasetçi” sorusuna yanıt verenler yüzde 28.8’le Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı işaret ederken, ikinci sırada yüzde 12.3’le Mansur Yavaş geliyor. Kılıçdaroğlu ise yüzde 9.4’le üçüncü sıraya yükselirken, Selahattin Demirtaş yüzde 8.1’le dördüncü sırada yer alıyor. Meral Akşener’in yüzde 6.6 çıktığı anketten Ekrem İmamoğlu yüzde 5’le ilk kez yedinci sıraya gerilemiş durumda. Devlet Bahçeli yüzde 6.1’le İmamoğlu’nun önünde çıkıyor. İşte liderlerin son oy oranlarıyla ilgili merak edilen tüm detaylar...
28.07.2022Siyaset
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'tan 'seçim anketi' açıklaması
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'tan 'seçim anketi' açıklamasıAK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, gündeme ilişkin çarpıcı mesajlar verdi. Seçim anketleriyle ilgili de konuşan Kurtulmuş önemli açıklamalara imza attı. İşte Numan Kurtulmuş'un açıklamaları...
13.07.2022Siyaset
Son oy oranları belli oldu! Çarpıcı sonuç! Erdoğan, Kılıçdaroğlu, Yavaş, İmamoğlu...
Son oy oranları belli oldu! Çarpıcı sonuç! Erdoğan, Kılıçdaroğlu, Yavaş, İmamoğlu...Oy oranlarıyla ilgili son dakika gelişmesi. Son anket sonuçları ortaya çıktı. Optimar’ın 23-28 Haziran tarihleri arasında 1613 kişi ile yüz yüze anket yöntemiyle yaptığı araştırmada siyasilerin oy oranları belirlendi. ‘Cumhurbaşkanlığı seçiminde kime oy vereceksiniz?’ sorusuna ankete katılanların yüzde 33.7’si Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, yüzde 14.9'u Yavaş'a, yüzde 8.3'a Kılıçdaroğlu'na, yüzde 5.8'i Akşener'e, yüzde 5.5'i ise İmamoğlu'na oy vereceğim cevabını verdi. Öte yandan partilerin de oy oranları açıklandı. İşte son seçim anketiyle ilgili son dakika tüm detaylar...
8.07.2022Siyaset
Oy oranları ortaya çıktı, fark açıldı! Erdoğan, Kılıçdaroğlu, Akşener, Yavaş, İmamoğlu...
Oy oranları ortaya çıktı, fark açıldı! Erdoğan, Kılıçdaroğlu, Akşener, Yavaş, İmamoğlu...Cumhurbaşkanlığı seçimi yaklaşırken araştırma şirketleri de peş peşe anket sonuçlarını paylaşıyor. Bu kapsamda Anadolu Stratejik Planlama ve Araştırma Merkezi (ASPAM) 15 Nisan-15 Mayıs tarihleri arasında 30 büyükşehirde 8 bin 200 kişiyle yaptığı anketin sonuçlarını paylaştı. Buna göre, Türkiye'yi bu süreçte en iyi yönetecek isim kim sorusuna açık ara farkla Cumhurbaşkanı Erdoğan yanıtı verilirken ankete katılanların yüzde 36,3'ü 2023 seçimlerinde Erdoğan'ı aday görmek istediklerini ifade etti. Erdoğan'a en yakın isim ise yüzde 15,1 ile İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu oldu.
2.06.2022Gündem
Oy oranları belli oldu, son seçim anketinde ilginç sonuç! Fark açıldı: Erdoğan, Yavaş, İmamoğlu, Kılıçdaroğlu, Akşener...
Oy oranları belli oldu, son seçim anketinde ilginç sonuç! Fark açıldı: Erdoğan, Yavaş, İmamoğlu, Kılıçdaroğlu, Akşener...Son dönemde cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili yapılan anketler öne çıkıyor. Son seçim anketi Hakan Bayrakçı'nın başkanı olduğu Sonar'dan geldi. Geçtiğimiz haftalarda 2840 kişi ile, yüz yüze görüşme yöntemiyle araştırma yapıldı. Ankete katılanlara ‘Yapılacak ilk seçimde kimi cumhurbaşkanı olarak görmek istiyorsunuz?’ sorusu soruldu. Çıkan sonuçlar ise dikkat çekti.
18.05.2022Siyaset
Oy oranları belli oldu! Erdoğan, Yavaş, Kılıçdaroğlu, İmamoğlu...
Oy oranları belli oldu! Erdoğan, Yavaş, Kılıçdaroğlu, İmamoğlu...Oy oranlarıyla ligili son dakika açıklaması! Optimar’ın, 23-28 Nisan tarihleri arasında 1847 kişi üzerinde yaptığı anket yeni seçim anketi sonuçları ortaya çıktı. Ankete göre, ‘Bu pazar seçim olsa kime oy verirsiniz?’ sorusuna yanıt verenlerin yüzde 36.2’si ‘AK Parti’ diyor. CHP diyenlerin oranı ise yüzde 26.6 çıkıyor. CHP’de küçük bir kıpırdanma var. Daha yüksek bir sonuç bekliyordum ama İYİ Parti diyenler yüzde 10.6 olurken, HDP yüzde 10.2, MHP ise yüzde 10.1 çıkıyor.
2.05.2022Siyaset
Trump bugün seçim olsa Biden’ı 6 puan farkla geçiyor
Trump bugün seçim olsa Biden’ı 6 puan farkla geçiyorİngiltere merkezli Redfield & Wilton Strategies şirketi tarafından yapılan seçim anketine göre, bugün ABD’de başkanlık seçilmi yapılması halinde eski ABD Başkanı Donald Trump’ın mevcut Başkan Joe Biden’ı 6 puan farkla yendiği ortaya çıktı.
24.12.2021Dünya
Seçim anketleriyle ilgili MHP'den flaş açıklama!
Seçim anketleriyle ilgili MHP'den flaş açıklama!MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, "MHP; önceki seçimlerde olduğu gibi, umutlarını partimizin oy kaybına bağlayanları hayal kırıklığına uğratacak, CHP ve yancılarını destekleyen kamuoyu araştırma şirketlerini 2023 Haziran'ında da ters köşeye yatıracaktır" dedi.
6.12.2021Siyaset
AK Parti'den seçim anketi açıklaması!
AK Parti'den seçim anketi açıklaması!AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "CHP'nin birinci parti olarak görüldüğü bir kamuoyu araştırması yok. Bütün kamuoyu araştırmalarında AK Parti birinci partidir. Daha yüksek oy alarak, yolumuza devam edeceğiz" dedi.
22.11.2021Siyaset
AK Parti'den seçim anketi açıklaması! Numan Kurtulmuş: Bütün kamuoyu anketlerinde açık ara birinci parti
AK Parti'den seçim anketi açıklaması! Numan Kurtulmuş: Bütün kamuoyu anketlerinde açık ara birinci partiAK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Bugünlerde yeniden Suriye'de Türkiye aleyhine faaliyetler fışkırtılıyor. Kim hangi taşeron örgütü kullanırsa kullansın Türkiye, Suriye'yi kendi güvenliğinin bir parçası olarak görmektedir." dedi.
16.10.2021Siyaset
Cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili flaş aday açıklaması! Erdoğan, Kılıçdaroğlu, Akşener, Babacan, Davutoğlu
Cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili flaş aday açıklaması! Erdoğan, Kılıçdaroğlu, Akşener, Babacan, DavutoğluCumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili son anket sonuçları ortaya çıktı. Vatandaşlar, erken seçim ve cumhurbaşkanlığı adaylığı ile ilgili sorulara cevap verdi. Ankete katılanların yüzde 65.9’u siyasi partilerin kendi genel başkanlarını cumhurbaşkanı adayı olarak göstermesi gerektiğini düşünüyor. Parti liderleri aday olmamalı diyenlerin oranı ise yüzde 34.1’de kalıyor.
19.08.2021Siyaset
Son seçim anketinin sonuçları ortaya çıktı! AK Parti, CHP...
Son seçim anketinin sonuçları ortaya çıktı! AK Parti, CHP...CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun erken seçim çağrısı yapmasının ardından gözler seçim anketlerine çevrildi. Metropoll araştırma şirketinin yaptığı ankette çarpıcı sonuçlar ortaya çıktı.
19.10.2020Siyaset
Son anket sonuçları yayınlandı! AK Parti...
Son anket sonuçları yayınlandı! AK Parti...Geçtiğimiz seçimde sonuçları yüksek oranla tahmin eden BETİMAR araştırma şirketi son anket sonuçlarını yayınladı.
8.10.2020Gündem
Masadaki son anket sonucu ortaya çıktı! Fark 3 puan...
Masadaki son anket sonucu ortaya çıktı! Fark 3 puan...CHP’nin yerel seçimlerde kazandığı 11 büyükşehirde vatandaş memnuniyetini ölçtüğü araştırma tamamlandı. CHP’li Torun, AK Parti oylarının 32.4’e gerilediğini savunurken, CHP’nin 35.1, MHP’nin 10.0, HDP’nin 9.9, İYİ Parti’nin 9.4 şeklinde sıralandığını söyledi.
26.12.2019Siyaset
Seçim anketleri cep telefonu üzerinden gerçekleştirilecek
Seçim anketleri cep telefonu üzerinden gerçekleştirilecekAK Parti’de seçim çalışmalarında teknolojik yenilikler etkin bir şekilde kullanılacak. Yarın gerçekleşecek il yönetim kurulu toplantılarına genel başkan yardımcıları telekonferans ile katılacak. AK Parti seçimlerle ilgili anketleri de bu sene ilk defa cep telefonları üzerinden gerçekleştiriyor.
4.11.2018Siyaset
Teröristbaşından seçime 3 gün kala alçak talimat!
Teröristbaşından seçime 3 gün kala alçak talimat!Kaos peşinde koşan Gülen’in 24 Haziran için anket yaptırdığı, çıkan sonuçlara çıldırıp “Türkiye’yi ayaklandırın, halk sokağa insin” talimatı verdiği ortaya çıktı.
30.06.2018Gündem
AK Parti Sözcüsü Ünal AK Parti'nin oy oranını açıkladı
AK Parti Sözcüsü Ünal AK Parti'nin oy oranını açıkladıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ünal, "AK Parti olarak 46-48 bandındayız. Cumhurbaşkanlığında 54-56 bandındayız. Kamuoyu araştırmalarının 2 üstü, 2 altı durumu olabildiği için bunu söylüyorum." dedi.
28.05.2018Siyaset
Son seçim anketinde bomba sonuçlar! Rekora gidiyor
Son seçim anketinde bomba sonuçlar! Rekora gidiyorAnket şirketi ORC AK Parti ve MHP'nin birlikte değerlendirdiği bir anket çalışması yaptı. İşte son yayınlanan anketin sonuçları...
28.03.2018Siyaset
Son seçim anketi! Bomba ittifak detayı
Son seçim anketi! Bomba ittifak detayıSon seçim anket sonuçları gelmeye devam ediyor. ORC anketi birbirinden ilginç sonuçlar ortaya çıkardı. Buna göre AK Parti gücünü korurken İyi Parti ve HDP barajın altında kalıyor.
2.03.2018Gündem
2018'in ilk seçim anketi geldi! Bu pazar seçim olsa...
2018'in ilk seçim anketi geldi! Bu pazar seçim olsa...Yeni yılın ilk seçim anketi geldi. 12-14 Ocak tarihleri arasında 2680 kişi ile yüz yüze görüşme yöntemiyle yapılan ankette dikkat çeken sonuçlar yer alıyor...
16.01.2018Siyaset
Son anket yayınlandı! Şu an seçim olsa o parti...
Son anket yayınlandı! Şu an seçim olsa o parti...Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlerle ilgili yapılan son seçim anketi bugün yayınlandı. İşte birbirinden çarpıcı o sonuçlar...
10.01.2018Gündem
Doğu’da Erdoğan'a büyük destek yüzde 61
Doğu’da Erdoğan'a büyük destek yüzde 61Doğu ve Güneydoğu’da yapılan ankette 2019 seçimleri öncesi Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek yüzde 61’e ulaştı. Halk yaşananların sorumlusu olarak terör örgütü PKK’yı görüyor.
26.12.2017Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Seçim Anketi ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki seçim anketi haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.