Kayıp Kimlik

Kayıp Kimlik

Son dakika kayıp kimlik haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan kayıp kimlik ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını kayıp kimlik haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Kayıp Kimlik

haberleri sayfasında son dakika yaşanan kayıp kimlik gelişmeleri de dahil olmak üzere 591 kayıp kimlik haberi bulunmuştur. Tüm kayıp kimlik haberleri aşağıda listelenmiştir.
Ehliyet ve kimliklerde yeni dönem başlıyor! Yıl sonu için harekete geçildi, zaman daralıyor!
Ehliyet ve kimliklerde yeni dönem başlıyor! Yıl sonu için harekete geçildi, zaman daralıyor!Ehliyet ve kimlik kartları ile ilgili son dakika açıklaması geldi. Kimliklerde yeni dönem başlıyor ve tamamen değişiyor. Milyonlarca kişiyi çok yakından ilgilendiriyor. Kullandığınız ehliyet 2016’dan önce alındıysa bir an önce yeniletmeniz gerekiyor. Yıl sonuna kadar değişim için süreniz var. 20 milyona yakın kişi yeni tip sürücü belgesi alırken, ehliyet özelliği yüklenen çipli kimlik kartı kullananların sayısının ise 3 milyonun üzerine çıktığı belirtildi. Öte yandan kimlik kartlarının kullanım alanlarında zamanla genişlemeler yaşanıyor. Yeni kimlikler ehliyetle birlikte kullanılabiliyordu. Harekete geçildi ve yapılan son bir duyuru ile artık yeni kimlik kartları kredi kartı olarak kullanılabilecek. Çalışmaların büyük bir bölümü tamamlandı. Kimliklere entegre edilecek ödeme sistemi ile artık vatandaşlar kimlik kartlarını alışverişte ya da çeşitli işlemlerde kullanabilecek. Kimlik ve ehliyetlerle ilgili son gelişmeler...
19.09.2022Gündem
Kimlik ve ehliyetlerde yeni dönem! Uygulama başladı, resmen değişiyor! Tüm Türkiye'de artık...
Kimlik ve ehliyetlerde yeni dönem! Uygulama başladı, resmen değişiyor! Tüm Türkiye'de artık...Ehliyet ve kimlik kartları ile ilgili son dakika gelişmesi. Milyonlarca vatandaşı yakından ilgilendiriyor. Kimliklerde yeni dönem başladı. Tamamen değişiyor. Yeni karar resmen duyuruldu. Ehliyette yeni uygulamanın detayları belli oldu. İlk kez uygulanacak. Zaman tasarrufu sağlanacak. Bakanlık tarafından kamuoyuna ayrıntılar hakkında bilgi verildi. "Motorlu Taşıt Sürücü Sertifikası Sorgulama Hizmeti ve Motorlu Taşıt Sürücü Sertifikası Doğrulama Hizmetine e-Devlet üzerinden ulaşılabilecek. Öte yandan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 'T.C. Kimlik Kartına E-imza Yükleme' sisteminin 10 Ocak'tan itibaren kullanıldığını söyleyerek, 81 ilde 200 noktada e-imza yükleme işleminin başlatıldığını duyurdu. Öte yandan Kullandığınız ehliyet 2016’dan önce alındıysa bir an önce yeniletmeniz gerekiyor. Yıl sonuna kadar değişim için süreniz var. 20 milyona yakın kişi yeni tip sürücü belgesi alırken, ehliyet özelliği yüklenen çipli kimlik kartı kullananların sayısının ise 3 milyonun üzerine çıktığı belirtildi. İşte son dakika haberi ve Kimlik ve ehliyetlerle ilgili son gelişmeler...
28.04.2022Gündem
Kimlik ve ehliyetlerde yeni dönem! Resmen değişti, Tüm Türkiye'de devreye girdi, artık tamamen...
Kimlik ve ehliyetlerde yeni dönem! Resmen değişti, Tüm Türkiye'de devreye girdi, artık tamamen...Ehliyet ve kimlik kartları ile ilgili son dakika gelişmesi. Milyonlarca vatandaşı yakından ilgilendiriyor. Kimliklerde yeni dönem başladı. Tamamen değişiyor. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 'T.C. Kimlik Kartına E-imza Yükleme' lansmanına katıldı. Maslak'taki bir banka ve Üsküdar İlçe Nüfus Müdürlüğüne canlı olarak bağlanılarak sistem test edildi. Canlı bağlantıların ardından kürsüye çıkan Bakan Süleyman Soylu, sistemin 10 Ocak'tan itibaren kullanıldığını söyleyerek, bugünden itibaren 81 ilde 200 noktada e-imza yükleme işleminin başlatıldığını duyurdu. Öte yandan Kullandığınız ehliyet 2016’dan önce alındıysa bir an önce yeniletmeniz gerekiyor. Yıl sonuna kadar değişim için süreniz var. 20 milyona yakın kişi yeni tip sürücü belgesi alırken, ehliyet özelliği yüklenen çipli kimlik kartı kullananların sayısının ise 3 milyonun üzerine çıktığı belirtildi. İşte son dakika haberi ve Kimlik ve ehliyetlerle ilgili son gelişmeler...
22.04.2022Gündem
Kimliği kayboldu, hayatı kabusa döndü! Borç batağına girdi...
Kimliği kayboldu, hayatı kabusa döndü! Borç batağına girdi...Trabzon’un Sürmene ilçesinde yaşayan Osman Akyasan, yaklaşık 17 yıl önce kaybettiği kimliği yüzünden başı borçtan bir türlü kurtulmuyor. 2005 yılında kimliğini kaybeden Akyasan, GSM şirketlerinde adına borç çıktı, adına kredi kartı düzenlendi. Hayatı kabusa dönen Akyasan, mahkemeye baş vurmasına rağmen bir sonuç alamadı.
17.04.2022Gündem
Ehliyet, kimlikte yeni dönem! 225 lira...
Ehliyet, kimlikte yeni dönem! 225 lira...Milyonları çok yakından ilgilendiren karar Resmi Gazete'de yayımlandı. Ehliyet, yeni kimlik, pasaport 2021 yılı bedelleri yeniden belirlendi. Resmi Gazete'de yayımlanan tebliğe göre 2021 yılı sürücü belgeleri 225 TL, pasaportlar için 180 TL, doğum nedeniyle kimlik kartı için 30, değiştirme nedeniyle kimlik kartı için 30 ve kayıp nedeniyle kimlik kartı 60 TL bedel alınacak. Pasaport bedellerindeki artış yüzde 12, kayıp kimlik kartları için alınan bedeldeki artış yüzde 20, sürücü belgelerindeki artış ise yüzde 12,5 oldu.
1.01.2021Ekonomi
Yeni kimlik kartları ne zamana kadar değişecek? Ücreti ne kadar...
Yeni kimlik kartları ne zamana kadar değişecek? Ücreti ne kadar...Yeni kimlik kartları ile ilgili son dakika gelişmesi.Yılın son günlerinde sosyal medyadaki yalan haberler nedeniyle vatandaşların yıl bitmeden ehliyet ve kimlik kartlarını yenilemek istemeleri nedeniyle yoğunluk yaşanıyor. Şu ana kadar yüz binlerce kişinin kimlik yenileme için başvuruda bulunduğu nüfus müdürlükleri, randevulu sistem ile kimlik yenileme işlemlerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Yeni kimlik ücreti ne kadar? Yeni kimlikler ne zamana kadar dağıtılacak?
25.12.2019Yaşam
Kimlik ve ehliyet yenilemede 'son tarih' uyarısı!
Kimlik ve ehliyet yenilemede 'son tarih' uyarısı!Batman'ın Kozluk İlçe Nüfus Müdürlüğü, son zamanlarda bazı basın yayın organları ile sosyal medyada 2020 yılında T.C. kimlik kartı, pasaport ve sürücü belgesi, değerli kağıt ve harç bedellerinde yüksek artışlar olacağı, nüfus cüzdanı ve eski sürücü belgelerinin 2020 yılından itibaren geçerli olmayacağı, sürücü belgelerinin yenilenmesi için sağlık kurulu raporu isteneceği ve bu nedenle belgelerin değiştirilmesi gerektiği şeklinde asılsız haberler çıktığını ve vatandaşların bu asılsız haberlere itibar etmemeleri gerektiği duyurusu yapıldı.
10.12.2019Gündem
Yeni kimlik son başvuru tarihi ne zaman? Yeni çipli kimlik kartı harcı ne kadar?
Yeni kimlik son başvuru tarihi ne zaman? Yeni çipli kimlik kartı harcı ne kadar?Yeni kimlik son başvuru tarihi ne zaman? sorusu yıl sonunun yaklaşmasıyla artış gösterdi. Yeni çipli kimlik kartı çıkarmak isteyen vatandaşlar çipli kimlik başvurularının ne zaman son bulacağının dışında, başvuru işleminin nasıl yapıldığını da merak ediyor. İşte yeni çipli kimlik hakkında merak edilenler…
5.12.2019Gündem
227 bin araç kayıp
227 bin araç kayıpTerör saldırılarında yoğun olarak kullanılmaya başlanan yüz binlerce kayıp araç ve plakalar için emniyet birimleri harekete geçti...
16.03.2016Ekonomi
Dövizli askerlikte yeni dönem
Dövizli askerlikte yeni dönemTBMM Genel Kurulu'nda, Askerlik Kanunu ile Bazı Kanun ve KHK'lerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı'nın 4 maddesi kabul edildi.
29.09.2021Gündem
Kayıp kimlik cezası kalkıyor ama...
Kayıp kimlik cezası kalkıyor ama...Nüfus cüzdanını kaybedenlerden alınan 90 liralık para cezası kaldırıldı...
12.01.2016Ekonomi
Kayıp kimlik kabusu!
Kayıp kimlik kabusu!5 yıl önce kaybettiği kimlik yüzünden...
13.11.2013Yaşam
Kayıp kimlik kabusuna son!
Kayıp kimlik kabusuna son!Kaybolan nüfus cüzdanının kötü niyetli kişilerin eline geçmesinde yaşanan kabus sona eriyor
29.09.2021Gündem
Rusya-Türkiye ‘hacker’ hattı
Rusya-Türkiye ‘hacker’ hattı3 Rus hacker, Türkiye’deki 1 milyon internet banka hesabına girerek virüslü mail gönderdi. Elde ettikleri hesap bilgilerini Türkiye’deki çeteye iletti. İzmir’de bin kişinin yüzbinlerce doları bu yolla hortumlandı
29.09.2021Gündem
Sanal ortamda gerçek soygun
Sanal ortamda gerçek soygunİzmir'de ortaya çıkartılan internet çetesinin yasadışı yollardan girdiği 1 milyon hesaptan milyonlarca YTL'lik vurgun yaptığı ortaya çıktı
29.09.2021Gündem
Eşi için kayıp ilanı vermişti, korkunç gerçek 2 yıl sonra ortaya çıktı! Şüpheliler tutuklandı
Eşi için kayıp ilanı vermişti, korkunç gerçek 2 yıl sonra ortaya çıktı! Şüpheliler tutuklandıDiyarbakır'ın Bismil ilçesinde eşini öldürüp aile ferleriyle birlikte gömdükten sonra kayıp ilanı veren koca ile birlikte ona yardım eden 3 şüpheli aradan geçen 2 yıl sonra yakalandı. Korkunç gerçeğin ortaya çıkmasından sonra 4 şüpheli çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
20.09.2022Gündem
Tarladan parça parça ceset çıkardılar! Korkunç gerçeği itiraf etti
Tarladan parça parça ceset çıkardılar! Korkunç gerçeği itiraf ettiDenizli’nin Pamukkale ilçesinde 5 yıl önce arkadaşının öldürdüğü bir kişiyi, birlikte tarlaya gömdüklerini itiraf eden şüphelinin gösterdiği noktada, iş makinesiyle açılan çukurda çürümüş bir ceset bulundu.
24.08.2022Yaşam
E-Devlet'e girince fark etti, hayatını kabusa çevirdi: ‘Geceleri uykum kaçıyor'
E-Devlet'e girince fark etti, hayatını kabusa çevirdi: ‘Geceleri uykum kaçıyor'Aydın'ın Efeler ilçesinde yaşayan Oğuzhan Koçak, 10 yıl önce açtırıp 6 ay kullandıktan sonra kapattırdığı bir GSM operatörüne ait hattının, kendisinin bilgisi dışında tekrar açıldığını iddia ederek, dolandırıcıların hedefi olmaktan korktuğunu belirtti. Koçak, "Yabancı bir numara aradığında korkarak açıyorum" dedi.
21.08.2022Yaşam
Mardin'de katliam gibi kaza: 20 ölü, 26 yaralı!
Mardin'de katliam gibi kaza: 20 ölü, 26 yaralı!Gaziantep'in Nizip ilçesinde kazaya müdahale eden ekipler ile vatandaşlar ve araçlarına, devrilerek kayan yolcu otobüsü çarptı. Ortalığın savaş alanına döndüğü kazada, 4 sağlık görevlisi, 3 itfaiye eri ve 2 gazetecinin de aralarında bulunduğu 20 kişi yaşamını yitirdi, 26 kişi yaralandı.
21.08.2022Gündem
Sahte evrak mağdurlarını sevindirecek gelişme! İmza sahteciliğini bitirecek...
Sahte evrak mağdurlarını sevindirecek gelişme! İmza sahteciliğini bitirecek...İmza sahteciliğini bitirecek proje! Bilgisayar Mühendisliği Bölümü yüksek lisans mezunu Taylan Akbaş, tezi için hazırladığı biyometrik imza projesini iş fikrine dönüştürdü. Proje, imza sahteciliğini neredeyse imkansız hale getiriyor ve uzaktan imza imkanıyla belge ve onay işlemlerini kolaylaştırıyor.
Bağcılar'da bulunan ceset kayıp olarak aranan Pınar'a ait çıktı
Bağcılar'da bulunan ceset kayıp olarak aranan Pınar'a ait çıktıİstanbul Bağcılar'da ağaçlık alanda bulunan cesedin kayıp olarak aranan Pınar Damar'a (32) ait olduğu ortaya çıktı.
20.07.2022Yaşam
Korkunç cinayette sır perdesi aralandı! Silahla vurduktan sonra cesedi yakıp asitle eritmeye çalışmışlar
Korkunç cinayette sır perdesi aralandı! Silahla vurduktan sonra cesedi yakıp asitle eritmeye çalışmışlarMuğla’nın Bodrum ilçesinde kum dolu çuval içerisinden çıkan cesedin 50 yaşındaki Ümit Erol’a ait olduğu tespit edildi. Olayla ilgili gözaltına alınan 6 kişiden 5’i tutuklandı. Ümit Erol’un öldürüldükten sonra cesedinin yok edebilmek için yakmaya ve asitle eritilmeye çalışıldığı ortaya çıktı.
3.07.2022Yaşam
Samsun’da 46 gündür kayıp olan 15 yaşındaki kız bulundu
Samsun’da 46 gündür kayıp olan 15 yaşındaki kız bulunduAilesinin 46 gün haber alamadığı ve başka bir kadın tarafından uyuşturucuya alıştırılarak kaçırıldığını iddia ettiği 15 yaşındaki Sultan Yavuzer dün akşam polis ekipleri tarafından bulunarak ailesine teslim edildi.
30.06.2022Yaşam
YKS'de Alan Yeterlilik ve Yabancı Dil sınavı sona erdi! Öğrencilerden yorumlar...
YKS'de Alan Yeterlilik ve Yabancı Dil sınavı sona erdi! Öğrencilerden yorumlar...YKS maratonunda ikinci gün Alan Yeterlilik Testleri (AYT) ve Yabancı Dil Testi (YDT) ile devam ediyor. AYT, saat 10:15’te başladı ancak sınav merkezlerinin kapısı 10.00’da kapandı. Sınava 10.00’dan sonra gelen adaylar içeri alınmadı. AYT ve YDT ile ilgili tüm gelişmeleri dakika dakika aktarmaya devam ediyoruz. Sınav öncesini, sınavı ve sınav sonrasını Beyazıt Şenbük İstanbul Üniversitesi Beyazıt Yerleşkesi İletişim Fakültesi’nde, Melike Çalkap ise İstanbul Bahçelievler Anadolu Lisesi’nde izliyor.
19.06.2022Gündem
Ünlü milyarderin eşi Anne-Elisabeth Falkevik Hagen'e ne oldu? 4 yıllık sırda flaş gelişme...
Ünlü milyarderin eşi Anne-Elisabeth Falkevik Hagen'e ne oldu? 4 yıllık sırda flaş gelişme...Ülkenin ünlü ve en zengin iş insanlarından biri olan Tom Hagen'ın eşi Anne-Elisabeth Falkevik Hagen, 2018 yılının Ekim ayında kayboldu. Önce kaçırılma zannedilen olay ilerleyen zamanda açığa çıkan ayrıntılarla bambaşka bir boyuta ulaştı. Son olarak geçtiğimiz hafta Norveç basınında yer alan flaş detaylar ise herkese pes dedirtecek cinsten...
11.06.2022Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Kayıp Kimlik ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki kayıp kimlik haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.