Dolar Ne Kadar Oldu?

Dolar Ne Kadar Oldu?

Son dakika Dolar ne kadar oldu? haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Dolar ne kadar oldu? ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Dolar ne kadar oldu? haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Dolar Ne Kadar Oldu?

haberleri sayfasında son dakika yaşanan dolar ne kadar oldu? gelişmeleri de dahil olmak üzere 4.642 dolar ne kadar oldu? haberi bulunmuştur. Tüm dolar ne kadar oldu? haberleri aşağıda listelenmiştir.
FED faiz kararı ne oldu? FED faiz arttırdı mı? FED faiz kararı doları nasıl etkiledi?
FED faiz kararı ne oldu? FED faiz arttırdı mı? FED faiz kararı doları nasıl etkiledi? ABD Merkez Bankası (FED) faiz kararı bekleniyordu! FED toplantısının ardından alınan karar açıklandı. ABD ‘de enflasyonun yükselmesiyle birlikre FED’in tutumunun ne olacağı, faiz arttırıp arttırmayacağı gündemdeydi. FED Başkanı Jerome Powell FED’in politika faizi kararını açıkladı ve enflasyon uyarısı yaptı. Peki, FED faiz kararı ne oldu? FED faiz arttırdı mı? FED faiz kararı doları nasıl etkiledi? İşte detaylar…
28.07.2022Ekonomi
Dolar neden yükseliyor? Dolar kaç TL? Dolar ne kadar oldu? 9 Mayıs 2022 dolar kuru!
Dolar neden yükseliyor? Dolar kaç TL? Dolar ne kadar oldu? 9 Mayıs 2022 dolar kuru!Dolar yükseliyor! Küresel piyasalarda talebin artmasıyla birlikte dolar, güne yükselişle başladı. Analistler, Çin'de yeni tip corona virüs salgını tedbirlerinin devam etmesinin enflasyonist baskılara ilişkin endişeleri artırdığını belirtiyor. Peki, Dolar neden yükseliyor? Dolar kaç TL? Dolar ne kadar? İşte 9 Mayıs 2022 dolar kuru!
9.05.2022Ekonomi
Bakan Muş'tan rekor açıklaması! Tüm zamanların en yükseği...
Bakan Muş'tan rekor açıklaması! Tüm zamanların en yükseği...Ticaret Bakanı Mehmet Muş, "Nisan ayında ihracatımız geçtiğimiz yılın aynı ayına göre yüzde 24,6 artışla 23,4 milyar dolar olmuştur. Bu rakam, tüm zamanların en yüksek aylık ihracat rakamıdır" dedi.
5.05.2022Ekonomi
Dolar ne kadar oldu? Dolar düşer mi, yükselir mi? İşte 5 Mayıs güncel dolar kuru!
Dolar ne kadar oldu? Dolar düşer mi, yükselir mi? İşte 5 Mayıs güncel dolar kuru!Dolar hareketlilik sürüyor! ABD Merkez Bankası’nın (FED) faiz kararı bekleniyordu! FED’in faiz kararı piyasa beklentilerine paralel olarak 50 baz puan oldu. Karar öncesi fiyatlanmaya başlanan ve karar sonrasında da dolarda geri çekilme görüldü. Peki, Dolar ne kadar oldu? Dolar düşer mi, yükselir mi? İşte 5 Mayıs güncel dolar kuru!
5.05.2022Ekonomi
Dolar ne kadar oldu? Dolar yükselir mi, düşer mi? Dolar kaç TL? FED faiz kararı doları nasıl etkiler?
Dolar ne kadar oldu? Dolar yükselir mi, düşer mi? Dolar kaç TL? FED faiz kararı doları nasıl etkiler? Dolar güne yükselişle başladı. Analistler, ABD Merkez Bankası'nın (Fed) açıklayacağı politika faizi kararı öncesinde yatırımcıların temkinli hareket ettiğini, piyasalarda yatay bir seyirin hakim olduğunu belirtiyor. Peki, Dolar ne kadar oldu? Dolar yükselir mi, düşer mi? Dolar kaç TL? FED faiz kararı doları nasıl etkiler? İşte detaylar…
4.05.2022Ekonomi
ABD mart ayı enflasyonu kaç oldu? ABD enflasyon verilerinin ardından dolar ne kadar oldu?
ABD mart ayı enflasyonu kaç oldu? ABD enflasyon verilerinin ardından dolar ne kadar oldu? ABD mart ayı enflasyon rakamları açıklandı. 41 yılın zirvesinde! ABD’de mart ayında tüketici fiyatları bir önceki yıla göre yüzde 8,5 artış kaydetti. Peki, ABD mart ayı enflasyonu kaç oldu? ABD enflasyon verilerinin ardından dolar ve altında son durum ne? Dolar ne kadar? Altın kaç lira oldu? İşte detaylar
12.04.2022Ekonomi
Dolar, euro ve altında sert düşüş! Türk Lirası'na yoğun ilgi...
Dolar, euro ve altında sert düşüş! Türk Lirası'na yoğun ilgi...Dolar, euro ve altında son dakika gelişmesi! Sert düşüş sürüyor, Türk lirası değer kazanmaya devam ediyor. ‘Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat’ sisteminin açıklanmasından sonra ekonomideki olumlu seyir, döviz kurunda etkisini iyice gösterdi. Dolar/TL haftanın dördüncü işlem gününe 12.04 lira seviyesinden başlarken, gün içerisinde en düşük 10.57 liraya kadar geriledi. Euro/TL ise 12.03 lira seviyesine kadar düştü. Gram altın ise 624 TL'den işlem görüyor. İşte dolar, euro ve altında son durum...
23.12.2021Ekonomi
Dolar ne kadar oldu? Merkez Bankası faiz kararından sonra dolarda son durum!
Dolar ne kadar oldu? Merkez Bankası faiz kararından sonra dolarda son durum!Merkez Bankası Para Politikası Kurulu (PPK) faiz kararı açıklandı. PPK politika faizi olan bir hafta vadeli repo ihale faiz oranının yüzde 15’ten yüzde 14’e indirilmesine karar verdi. Yatırımcı, Merkez Bankası faiz kararından sonra dolardaki son durumu merak ediyor. Peki, Dolar ne kadar? Merkez Bankası faiz kararı ne oldu? Dolarda son durum!
16.12.2021Ekonomi
Bugün çeyrek altın ne kadar? Gram altın kaç TL? 13 Aralık 2021 Canlı altın fiyatları
Bugün çeyrek altın ne kadar? Gram altın kaç TL? 13 Aralık 2021 Canlı altın fiyatlarıAltın fiyatlarında bugün yukarı hareketler devam ediyor. Analistlere göre, bu hafta başta FED ve ECB olmak üzere merkez bankalarından gelecek kararlar, ons altında fiyatlamanın seyri açısından önemli olabilir. Omicron varyantının ortaya çıkması, Fed’in sıkılaşma mesajları ve faiz artırımının erkene çekileceği beklentilerinin altın fiyatlarına etkisi devam ediyor. Peki, Bugün çeyrek altın ne kadar? Gram altın kaç TL? Altın Fiyatları bugün ne olur? Tam, yarım, cumhuriyet altını fiyatı!
13.12.2021Ekonomi
Dolar ne kadar oldu? Dolarda son durum ne? Merkez Bankası müdahale edecek mi? İşte 13 Aralık 2021 canlı dolar kuru!
Dolar ne kadar oldu? Dolarda son durum ne? Merkez Bankası müdahale edecek mi? İşte 13 Aralık 2021 canlı dolar kuru!Yeni haftaya yükselişle başlayan dolar, yatırımcı tarafından dikkatle takip ediliyor. Geride bıraktığımız hafta Dolar/TL kuru 13,70 – 13,95 aralığında hareket etmişti. Geçen hafta kapanışı 13,88 seviyesinden gerçekleşen dolar, haftanın ilk gününe 14,15 seviyesinden başladı. Geçen hafta Merkez Bankası, kurun 13,90 seviyelerine ulaşmasıyla döviz kurlarına satım yönünde doğrudan müdahele ettiğini açıklamış, TCMB’nin müdahelesinin kura etkisi zayıf olmuştu. Peki, Dolar ne kadar oldu? Dolarda son durum ne? Dolar kaç TL? Dolar neden yükseliyor? Merkez Bankası dolara müdahale edecek mi? İşte canlı dolar kuru!
13.12.2021Ekonomi
ABD enflasyonu kaç oldu? Dolarda son durum ne? Dolar ne kadar oldu?
ABD enflasyonu kaç oldu? Dolarda son durum ne? Dolar ne kadar oldu? ABD Kasım ayı enflasyon verileri açıklandı! ABD enflasyon rakamları FED faiz kararına yön verecek. Açıklamaya göre, ABD'de enflasyon analistlerin beklediği gibi yüksek açıklandı. Açıklanan enflasyon rakamları 39 yılın zirvesi olarak yorumlandı. Peki, ABD enflasyonu kaç oldu? Dolarda son durum ne? Dolar ne kadar oldu? İşte detaylar…
10.12.2021Ekonomi
Merkez Bankası dolara müdahale etti mi, dolara nasıl müdahale eder? Merkez Bankası dolara müdahalesi sonrası dolar ne kadar oldu?
Merkez Bankası dolara müdahale etti mi, dolara nasıl müdahale eder? Merkez Bankası dolara müdahalesi sonrası dolar ne kadar oldu?Merkez Bankası dolara müdahale edecek mi, sorusu yanıt buldu. Merkez Bankası'nın döviz kurlarında görülen fiyat oluşumları nedeniyle satım yönünde doğrudan müdahale ettiğini duyurdu. Merkez Bankası’nın dolar müdahalesinin miktarı da belli oldu. Peki, Merkez Bankası dolara nasıl müdahale eder?
1.12.2021Ekonomi
Merkez Bankası dövize neden müdahale etti? Dolar kaç TL oldu? Merkez Bankası en son ne zaman dövize müdahale etmişti?
Merkez Bankası dövize neden müdahale etti? Dolar kaç TL oldu? Merkez Bankası en son ne zaman dövize müdahale etmişti? Merkez Bankası'ndan önemli bir açıklama geldi. Merkez Bankası'ndan döviz kuruna müdahale! TCMB, Doğrudan Döviz Müdahalesine İlişkin Basın Duyurusu paylaştı. Merkez Bankası’ndan yapılan açıklamada “piyasaya satım yönünde doğrudan müdahale edilmektedir" denildi. Peki, Merkez Bankası dövize neden müdahale etti? Dolar kaç TL oldu? Merkez Bankası en son ne zaman dövize müdahale etmişti? İşte detaylar…
1.12.2021Ekonomi
Kredi faizleri düşecek mi? Flaş açıklama, banka kredileri...
Kredi faizleri düşecek mi? Flaş açıklama, banka kredileri...Kredi kullanacak herkesi çok yakından ilgilendiriyor. Kredi faizleri düşecek mi? Merkez Bankası'nın faiz indiriminin ardından vatandaşlarda kredi faiz oranlarının da düşürülebileceği yönünde bir beklenti oluştu. Konut, taşıt, ihtiyaç ve ticari kredi faiz oranları ile ilgili son dakika açıklaması geldi.
18.11.2021Ekonomi
Dolarda son durum! Merkez Bankası faiz kararı sonrası dolar ne kadar oldu?
Dolarda son durum! Merkez Bankası faiz kararı sonrası dolar ne kadar oldu?Merkez Bankası'nın faiz kararı öncesi dolar 10,44 seviyesine çekildi. Döviz kurları Merkez Bankası'nın faiz kararı öncesinde düşüşe geçti. Güne 10,96 seviyesinden başlayan dolar, 10,44 seviyesine kadar gerileyerek, günün en düşük seviyesine çekildi. Euro ise aynı dakikalarda 12 liranın altına gerileyerek 11,95 seviyelerinden fiyatlandı. Peki, Merkez Bankası faiz kararı sonrası dolar ne kadar oldu? Dolar son dakika haberleri…
18.11.2021Ekonomi
Son dakika... Merkez Bankası faiz kararını açıkladı!
Son dakika... Merkez Bankası faiz kararını açıkladı!Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Para Politikası Kurulu (PPK), politika faizi olan bir hafta vadeli repo ihale faiz oranını 100 baz puan indirerek yüzde 15'e düşürdü.
18.11.2021Ekonomi
Dolarda son durum! Faiz kararı sonrası dolar/TL ne kadar oldu?
Dolarda son durum! Faiz kararı sonrası dolar/TL ne kadar oldu?Merkez Bankası faiz kararını açıkladı. Faiz kararı sonrası dolar ne yönde hareket etti? Dolarda son durum ne? İşte dolar kurundaki son dakika gelişmesi...
21.10.2021Ekonomi
Dolar için flaş tahmin! Dolar ne olur? Dolar yükselir mi, düşer mi?
Dolar için flaş tahmin! Dolar ne olur? Dolar yükselir mi, düşer mi?Yatırımcı hafta sonu da piyasaları takip ediyor. Dolar/TL hafta başından itibaren dalgalı seyrine devam ediyor. Doların hafta boyunca zayıf bir görünüm sergilemesine karşın gelişen piyasa ülke para birimlerinde değer kaybı sürüyor. Piyasalar koronavirüs vaka artışları ile ilgili gelişmeleri takip ederken, yeni haftada Merkez Bankası faiz toplantısını takip edecek. TCMB tarafından açıklanan verilere göre, bir önceki hafta 223 milyar 669 milyon dolar olan yurt içi yerleşiklerin döviz mevduatı 2 Nisan ile sona eren haftada 221 milyar 201 milyon dolara geldi. Peki, Dolar kaç TL? Dolar kaç lira? Bugün dolar ne kadar oldu? Dolar ne olur? Dolar yükselir mi, düşer mi? Canlı dolar kuru, Dolar TL yorumları ve 11 Nisan dolar fiyatı!
11.04.2021Ekonomi
Dolar için flaş tahmin! Dolar yükselir mi, düşer mi? Dolar kuru yorumu!
Dolar için flaş tahmin! Dolar yükselir mi, düşer mi? Dolar kuru yorumu!BIST 50 şirketleri içinde % 10 üzeri kâr marjı ile çalışan ve 1 yılda % 100 kazandıran şirketler yüz güldürdü. Bu formül şirket ve yatırımcı için win-win (kazan-kazan) anlamına geliyor. Peki, Dolar yükselir mi, düşer mi? Dolar ne olur? İşte piyasalar piyasalar, dolar yorumları ve dolar kurundaki 5 önemli gelişme...
4.04.2021Ekonomi
Dolar kaç TL oldu? Dolar kuru bugün ne kadar, dolar yükselir mi düşer mi 2021?
Dolar kaç TL oldu? Dolar kuru bugün ne kadar, dolar yükselir mi düşer mi 2021?Dolarda yükseliş devam ediyor. Dolar/TL yeni güne 7.75 seviyesinde açılış yaptı. Dolar, 9 Mart 2021 sabahında 7,75 lira bandının üzerinde yer alıyor. Spot piyasada dolar/TL 7,7537 lira alış fiyatı, 7,7638 lira satış fiyatı seviyesinde yer alıyor. Dolar kaç TL oldu? Dolar kuru bugün ne kadar, dolar yükselir mi düşer mi 2021?
9.03.2021Gündem
Doları olanlar bu uyarıya dikkat! Kritik seviye...
Doları olanlar bu uyarıya dikkat! Kritik seviye...Son dönemdeki tahvil piyasalarındaki hareketler piyasalarda etkili olmaya devam ediyor. Dolar kurunda aşırı satış noktasından alımlar geldi. Dolar/TL 6.91’lere geriledikten sonra yönünü yukarı çevirdi ve 7.55 seviyesini test etti. Sonrasında TCMB Başkanı Naci Ağbal’ın yapmış olduğu açıklamalarla gevşedi. Peki, Dolar yükselir mi? Dolar ne kadar oldu? Dolar kaç TL? Dolara bundan sonra ne olacak? İşte cevabı...
7.03.2021Ekonomi
Dolar neden yükseliyor? Serbest piyasada döviz fiyatları ve piyasalarda son durum!
Dolar neden yükseliyor? Serbest piyasada döviz fiyatları ve piyasalarda son durum!İstanbul serbest piyasada dolar 7,1680 liradan, avro 8,7400 liradan güne başladı. Yatırımcı dolar ve emtia fiyatlarını takip ediyor. Peki, Dolar neden yükseliyor? İşte Serbest piyasada döviz açılış fiyatları...
25.02.2021Ekonomi
Dolarda son durum! MB faiz kararı sonrası dolar ne kadar oldu?
Dolarda son durum! MB faiz kararı sonrası dolar ne kadar oldu?Dolar/TL dün doların diğer ülke para birimlerine karşı değer kazanmasıyla 7,05 seviyesine kadar yükseliş kaydetmişti. Bugün Merkez Bankası'nın faiz kararı açıklamasının ardından Dolar/TL, yatay seyrediyor. Peki, Merkez Bankası'nın faiz kararı sonrası dolar ne kadar oldu? İşte dolar ve euro fiyatlarında son durum...
18.02.2021Ekonomi
Dolar ne kadar oldu, Merkez Bankası dolar kuru oranı? (28 Şubat 2020 dolar fiyatları)
Dolar ne kadar oldu, Merkez Bankası dolar kuru oranı? (28 Şubat 2020 dolar fiyatları)İstanbul serbest piyasada dolar 6,2340 liradan, avro 6,8590 liradan güne başladı. Kapalıçarşı'da 6,2320 liradan alınan dolar, 6,2340 liradan satılıyor. 6,8570 liradan alınan avronun satış fiyatı ise 6,8590 lira olarak belirlendi. Dünkü kapanışta doların satış fiyatı 6,1720 lira, avronun satış fiyatı ise 6,7760 lira olmuştu. İdlib’den gelen haberlere doların tepkisi ne oldu? Dolar ne kadar oldu, Merkez Bankası dolar kuru oranı? İşte 28 Şubat 2020 dolar, euro ve altın oranları…
28.02.2020Gündem
Dolar ne kadar oldu? Euro kaç lira? 1 Şubat döviz fiyatları...
Dolar ne kadar oldu? Euro kaç lira? 1 Şubat döviz fiyatları...Bugün şubat ayının ilk günü... Döviz kuru ocak ayında dalgalı bir seyir izledi. Şimdi yeni ayın ilk gününde dolar ve eurodaki seyir merak ediliyor. İşte 1 Şubat döviz kuru fiyatları...
1.02.2019Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Dolar Ne Kadar Oldu? ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki dolar ne kadar oldu? haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.