2021-2022 Eğitim Öğretim Takvimi

2021-2022 Eğitim Öğretim Takvimi

Son dakika 2021-2022 eğitim öğretim takvimi haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan 2021-2022 eğitim öğretim takvimi ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını 2021-2022 eğitim öğretim takvimi haber sayfamızda bulabilirsiniz.

2021-2022 Eğitim Öğretim Takvimi

haberleri sayfasında son dakika yaşanan 2021-2022 eğitim öğretim takvimi gelişmeleri de dahil olmak üzere 101 2021-2022 eğitim öğretim takvimi haberi bulunmuştur. Tüm 2021-2022 eğitim öğretim takvimi haberleri aşağıda listelenmiştir.
15 tatil ne zaman? Yarıyıl sömestr tatili ne zaman olacak? 2021-2022 eğitim öğretim takvimi
15 tatil ne zaman? Yarıyıl sömestr tatili ne zaman olacak? 2021-2022 eğitim öğretim takvimiKoronavirüs nedeniyle verilen 1 buçuk yıllık aranın ardından okullarda yüz yüze eğitim 6 Eylül’de başladı. MEB yayımladığı akademik takvimde 5 günlük tatil, yaz tatili ve okulların kapanacağı tarihleri verdi. Yarın ilk ara tatil için son ders zili çalacak. Peki, 15 tatil ne zaman? Yarıyıl sömestr tatili ne zaman olacak? 2021-2022 eğitim öğretim takvimi...
11.11.2021Eğitim
Ara tatilde seminer olacak mı? Semineler bu yıl yapılacak mı?
Ara tatilde seminer olacak mı? Semineler bu yıl yapılacak mı?2021-2022 eğitim öğretim takvimi belli oldu. Takvim ile MEB programı da kesinlik kazandı. Öğretmenler ise açıklanan takvimden sonra seminerler ile ilgili araştırma yapmaya başladı. “Seminerler ne zaman, ara tatilde seminer olacak mı?” gibi sorulara yanıt aranıyor.
23.10.2021Eğitim
Okullar açılacak mı? Okullar kaç saat olacak? Ara tatiller ve 15 tatil ne zaman? MEB 2021 2022 eğitim öğretim takvimi
Okullar açılacak mı? Okullar kaç saat olacak? Ara tatiller ve 15 tatil ne zaman? MEB 2021 2022 eğitim öğretim takvimiMEB yeni eğitim ve öğretim yılı takvimi açıkladı. Okulların açılmasına sayılı günler kala gözler 2021-2022 yılı eğitim takvimi ve tatillerine çevrildi. Uzun bir aranın ardından okullarda yüz yüze eğitime başlayacak olan öğrenciler koronavirüs tedbirleri altında eğitimlerine devam edecek. Peki, Okullar açılacak mı? Okullar kaç saat olacak? Ara tatiller ve 15 tatil ne zaman? İşte MEB 2021 2022 eğitim öğretim takvimi
4.09.2021Eğitim
MEB resmen harekete geçti! Okullarla ilgili flaş karar, tüm Türkiye'de...
MEB resmen harekete geçti! Okullarla ilgili flaş karar, tüm Türkiye'de...Milli Eğitim Bakanlığı (MEB)'dan son dakika açıklaması geldi. Resmen harekete geçildi. 81 ile talimat verildi. Her okulda olacak. Milyonlarca öğrenciyi yakından ilgilendiriyor. Detaylar belli oldu. Okulların açılması ve yüz yüze eğitimle ilgili flaş gelişme. Milli Eğitim Bakanlığı, yeni eğitim-öğretim yılına okulların hazır hale gelmesi için açıklama yaptı. Okullarda maskelerin bulundurulacağı ve ihtiyaç halinde yenisi ile değiştirileceği bölmelerin hazırlanması istendi.Öte yandan Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer, selden etkilenen bölgelerde okullardaki hasar tespit çalışmalarının devam ettiğini belirterek "Eğitim öğretimin başlayacağı zamana kadar afet bölgesindeki eksiklikleri gidereceğiz." dedi. Özer, bölgedeki öğretmenlerin başta barınma olmak üzere her türlü ihtiyacının karşılanması için harekete geçtiklerini ifade etti.
14.08.2021Eğitim
MEB harekete geçti! Okulların açılmasıyla ilgili flaş karar... İlkokul, ortaokul ve lise...
MEB harekete geçti! Okulların açılmasıyla ilgili flaş karar... İlkokul, ortaokul ve lise...Milli Eğitim Bakanlığı (MEB)'dan flaş açıklama geldi. Resmen harekete geçildi. Milyonlarca öğrenciyi yakından ilgilendiriyor. Detaylar belli oldu. Okulların açılması ve yüz yüze eğitimle ilgili kritik gelişme. Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Mahmut Özer duyurdu. Bakan Özer okulların açılmasıyla ilgili tarihi açıkladı.
11.08.2021Eğitim
MEB resmen harekete geçti! Okullarla ilgili flaş karar, işte o tarih
MEB resmen harekete geçti! Okullarla ilgili flaş karar, işte o tarihMilli Eğitim Bakanlığı (MEB)'dan son dakika açıklaması geldi. Resmen harekete geçildi. Milyonlarca öğrenciyi yakından ilgilendiriyor. Detaylar belli oldu. Okulların açıklaması ve yüz yüze eğitimle ilgili flaş gelişme. Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Mahmut Özer duyurdu. Bakan Özer okulların açıklmasıyla ilgili, “İlk önceliğim gerekli tüm tedbirleri alarak okulları tıpkı pandemi öncesinde olduğu gibi yüz yüze eğitime hazır hale getirmektir. Türkiye’nin geleceği için yüz yüze eğitime bir an önce geçmek oldukça kritik bir hal almıştır. Okulların açılması için vakaların belirsiz bir gelecekte tamamen sıfırlanmasını bekleyemeyiz” ifadelerini kullandı. Öte yandan Yüz yüze eğitim 6 Eylül de başlayacak. Gözler okulların açılacağı tarihe ve eğitimin nasıl başlayacağına çevrildi. Bilim Kurulu son 2 haftadır gündemine bu konuyu taşındı. Flaş tavsiye kararları alındı. İşte detaylar...
8.08.2021Eğitim
MEB'den son dakika kararı! 81 ilde başlıyor, tüm okullarda...
MEB'den son dakika kararı! 81 ilde başlıyor, tüm okullarda...Milli Eğitim Bakanlığı (MEB)'dan son dakika açıklaması geldi. Milyonlarca öğrenciyi yakından ilgilendiriyor. Okulların açıklaması ve yüz yüze eğitimle ilgili flaş gelişme. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk resmen duyurdu. Detaylar belli oldu. Bakan Selçuk, koronavirüs vaka sayısının artması nedeniyle okul açılış tarihlerinde bir değişiklik olup olmayacağını ilişkin, "Temizlik ve hazırlık anlamanıda okullarımızda ne yapılması gerekiyorsa çalışmalarımızı son hızla yürütüyoruz. Dün 81 il müdürümüzle bir toplantı yaptık ve hangi ilimizin, hangi ilçemizin ne tür eksiği olduğu konusunda bir görüş alışverişinde bulunduk.Ve gördüm ki okullarımızda gerçekten bir problem yok. Okulların 6 Eylül'de açılması bizim için son derece önemli' açıklamasında bulundu.
28.07.2021Eğitim
MEB'den son dakika kararı! Resmen başlıyor, o tarihten itibaren...
MEB'den son dakika kararı! Resmen başlıyor, o tarihten itibaren...Milli Eğitim Bakanlığı (MEB)'dan son dakika açıklaması geldi. Milyonlarca öğrenciyi yakından ilgilendiriyor. Okulların açıklaması ve yüz yüze eğitimle ilgili flaş gelişme. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk resmen duyurdu. Detaylar belli oldu. Bakan Selçuk, Twitter hesabından yüz yüze eğitim ile ilgili yaptığı açıklamasında "Etkinliklerimiz yaz boyu telafi kapsamında devam ediyor. Tedbirlerimiz ve yüksek dikkatimizle yeni döneme Eylül ayında başlayacağız inşallah. Aşı olan herkes, kendi sağlığının takipçisi ve yüz yüze eğitime başlama sürecinin destekçisidir." ifadelerini kullandı.Öte yandan İlkokullarda sınavla tespit edilen özel yetenekli öğrencilerin devlete bağlı olarak açılmış olan özel eğitim kurumlarında öğrenim görmesine olanak BİLSEM sonuçları geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. MEB tarafından yapılan yeni duyuruda BİLSEM'e kayıt hakkı kazanan öğrenciler 23 Ağustos 2021-10 Eylül 2021 tarihlerinde kayıt işlemlerini gerçekleştirebilecek.
25.07.2021Eğitim
MEB yeni tarihi duyurdu! Resmen başlıyor, öğrenci ve öğretmenler...
MEB yeni tarihi duyurdu! Resmen başlıyor, öğrenci ve öğretmenler...Milli Eğitim Bakanlığı (MEB)'dan son dakika açıklaması geldi. Milyonlarca öğrenciyi yakından ilgilendiriyor. Okulların açıklaması ve yüz yüze eğitimle ilgili flaş gelişme. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk resmen duyurdu. Detaylar belli oldu. Bakan Selçuk, Twitter hesabından yüz yüze eğitim ile ilgili yaptığı açıklamasında "Etkinliklerimiz yaz boyu telafi kapsamında devam ediyor. Tedbirlerimiz ve yüksek dikkatimizle yeni döneme Eylül ayında başlayacağız inşallah. Aşı olan herkes, kendi sağlığının takipçisi ve yüz yüze eğitime başlama sürecinin destekçisidir." ifadelerini kullandı.Öte yandan İlkokullarda sınavla tespit edilen özel yetenekli öğrencilerin devlete bağlı olarak açılmış olan özel eğitim kurumlarında öğrenim görmesine olanak BİLSEM sonuçları geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. MEB tarafından yapılan yeni duyuruda BİLSEM'e kayıt hakkı kazanan öğrenciler 23 Ağustos 2021-10 Eylül 2021 tarihlerinde kayıt işlemlerini gerçekleştirebilecek.
24.07.2021Eğitim
Bakan Selçuk '81 ilde başladı' dedi ve yeni tarihi duyurdu
Bakan Selçuk '81 ilde başladı' dedi ve yeni tarihi duyurduMilyonlarca öğrenciyi yakından ilgilendiren haber. Milli Eğitim Bakanı (MEB) Ziya Selçuk resmen duyurdu. 81 ilde başladı. Yeni tarihi açıkladı. Detaylar belli oldu. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Kovid-19 vaka sayılarının yükselmemesi için özellikle Kurban Bayramı'nda herkesi tedbirlere uymaya çağırarak 6 Eylül'de okulları açmak istediklerini belirtti. Öte yandan "Telafide Ben de Varım" programı kapsamındaki faaliyetlerin tüm illerde olup olmadığına ilişkin soru üzerine Selçuk, 81 ilin tüm ilçelerinde etkinlikler olduğunu ve yaklaşık 8 milyon öğrencinin bunlara katıldığını söyledi.
16.07.2021Eğitim
MEB duyurdu! 2022 Ortaöğretime Geçiş Tercih ve Yerleştirme Kılavuzu yayımlandı! LGS tercihleri ne zaman başlıyor? İşte 2022 LGS tercih robotu!
MEB duyurdu! 2022 Ortaöğretime Geçiş Tercih ve Yerleştirme Kılavuzu yayımlandı! LGS tercihleri ne zaman başlıyor? İşte 2022 LGS tercih robotu!MEB duyurdu! LGS tercihleri başlıyor! MEB’ten yapılan açıklamada, 2022 Ortaöğretime Geçiş Tercih ve Yerleştirme Kılavuzu’nun yayımlandığı bildirildi. Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında yapılacak ortaöğretim kurumları tercih tarihleri de belli oldu. Peki, LGS tercihleri ne zaman başlıyor? MEB LGS tercih kılavuzu açıklandı mı? LGS tercih tarihleri belli oldu mu? Tercihler nasıl yapılacak? İşte detaylar…
30.06.2022Eğitim
Okul kayıtları ne zaman başlıyor? 2023 ilkokul 1. sınıf MEB kayıt takvimi!
Okul kayıtları ne zaman başlıyor? 2023 ilkokul 1. sınıf MEB kayıt takvimi!Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) takvimi belli oldu! 2022-2023 eğitim öğretim yılının eylül ayında başlayacak. Okullarda eğitim 12 Eylül 2022 tarihinde başlayacak. Yeni eğitim öğretim yılı takviminin belli olmasının ardından veliler de okul tüm düzeyler ve özellikle de 1. sınıf okul kayıtlarının ne zaman başlayacağını araştırıyor. Peki, Okul kayıtları ne zaman başlıyor? 1. sınıf kayıt tarihleri ne zaman? İşte 2023 ilkokul 1. sınıf MEB kayıt takvimi!
22.06.2022Eğitim
MEB harekete geçti! Flaş okul kararı, tüm öğrenciler artık...
MEB harekete geçti! Flaş okul kararı, tüm öğrenciler artık...Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) harekete geçti. Milyonlarca öğrenciyi yakından ilgilendiriyor. Resmen başlıyor. Okulların 3 aylık yaz tatiline girmesinin ardından karar verildi. İlk kez olacak. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, “Bu yaz ilk defa milli eğitim bakanlığı olarak çocuklarımızı yalnız bırakmayacağız. Yaz okullarında yanlarında olacağız. 4 tane yaz okulu açıyoruz. Film yaz okulu, matematik yaz okulu ve İngilizce yaz okulu, Türkiye’nin neresine gidersin gitsin öğrencilerimiz başvurarak ücretsiz yararlanabilecek. Öte yandan 2021-2022 eğitim öğretim yılının sona ermesiyle birlikte 2023 eğitim öğretim yılı takvimi MEB tarafından yayınlandı. Karnelerini alan öğrenciler "yaz tatili ne zaman bitecek?" sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki, okullar ne zaman açılacak? İşte 2023 eğitim öğretim yılı takvimi ve son dakika haberinin detayları...
18.06.2022Eğitim
MEB'den flaş okul ve yaz tatili kararı! İlk kez olacak, öğrenciler artık...
MEB'den flaş okul ve yaz tatili kararı! İlk kez olacak, öğrenciler artık...Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) harekete geçti. Milyonlarca öğrenciyi yakından ilgilendiriyor. Resmen başlıyor. Okulların 3 aylık yaz tatiline girmesinin ardından karar verildi. İlk kez olacak. Bakan Özer açıkladı. Öte yandan 2021-2022 eğitim öğretim yılının sona ermesiyle birlikte 2023 eğitim öğretim yılı takvimi MEB tarafından yayınlandı. Karnelerini alan öğrenciler "yaz tatili ne zaman bitecek?" sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki, okullar ne zaman açılacak? İşte 2023 eğitim öğretim yılı takvimi ve son dakika haberinin detayları...
17.06.2022Eğitim
Karneler ne zaman verilecek? Karneler ne zaman basılır? Karneler hangi gün dağıtılacak?
Karneler ne zaman verilecek? Karneler ne zaman basılır? Karneler hangi gün dağıtılacak? Okullarda yaz tatili heyecanı başlarken eğitimde son haftaya girildi. Okulların kapanmasına kısa bir süre kala, karnelerin ne zaman dağıtılacağı merak ediliyor. Peki, Karneler ne zaman verilecek? Karneler ne zaman basılır? Karneler hangi gün dağıtılacak? Karneler hangi gün basılır? İşte detaylar…
12.06.2022Eğitim
Karneler ne zaman basılacak ve verilecek? Sene sonu karneler ne zaman alınacak, öğrencilere karnelerin dağıtılacağı gün belli mi?
Karneler ne zaman basılacak ve verilecek? Sene sonu karneler ne zaman alınacak, öğrencilere karnelerin dağıtılacağı gün belli mi?Karneler ne zaman basılacak, öğrenciler karnelerini ne zaman alacak 2022? Yaz tatili için hazırlıklar devam ederken, karnelerin ne zaman verileceğini de sorgulanmaya başlandı. Sene sonunun bitmesine sayılı günler kala karne basım tarihi araştırılıyor. Peki, Sene sonu karneler ne zaman alınacak, öğrencilere karnelerin dağıtılacağı gün belli mi?
9.06.2022Eğitim
Okulların kapanmasına kaç gün kaldı? Okullar ne zaman tatil olacak? Yaz tatili ne zaman başlıyor?
Okulların kapanmasına kaç gün kaldı? Okullar ne zaman tatil olacak? Yaz tatili ne zaman başlıyor? Okulların kapanmasına sayılı günler kala milyonlarca öğrencinin gözü karnelerin dağıtılacağı tarihe çevrildi. Eylül ayında başlayan 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı’nın sonuna yaklaşılırken okulların ne zaman tatil olacağı merak konusu oldu. Sene başında Milli Eğitim Bakanlığı eğitim takvimini paylaşmıştı. Peki, Okulların kapanmasına kaç gün kaldı? Okullar ne zaman tatil olacak? Yaz tatili ne zaman başlıyor? Karneler ne zaman alınacak 2022? İşte detaylar…
30.05.2022Eğitim
Deneyap Teknoloji Atölyeleri Öğrenci Seçme Sınavı başvuruları 55 ilde başlıyor! İşte başvuru şartları ve başvuru alınan iller listesi!
Deneyap Teknoloji Atölyeleri Öğrenci Seçme Sınavı başvuruları 55 ilde başlıyor! İşte başvuru şartları ve başvuru alınan iller listesi!2022 Deneyap Teknoloji Atölyeleri Öğrenci Seçme Sınavı başvuruları başlıyor! Duyuru yayımlandı. Deneyap Teknoloji Atölyeleri 81 ilde öğrencilere teknoloji eğitimleri verecek. 42 ilde 1. faz öğrenci seçme sınavı çağrısı yapıldı. Peki, Deneyap Teknoloji Atölyeleri nedir? Deneyap sınavı 2022 başvuruları ne zaman? İşte Deneyap sınav başvuru şartları!
13.05.2022Eğitim
AÖL sınavları ne zaman? AÖL 3. Dönem sınavı online mı olacak?
AÖL sınavları ne zaman? AÖL 3. Dönem sınavı online mı olacak? Açık Öğretim Lisesi (AÖL) kayıtları 29 Nisan’da sona erdi. Liseyi açıktan devam eden on binlerce öğrenci kayıtların tamamlanmasının ardından sınavların ne zaman yapılacağını merak ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı AÖL sınavları ile ilgili açıklaması bekleniyor. Peki, AÖL sınavları ne zaman? AÖL 3. Dönem sınavı online mı olacak? AÖL iş takvimi 2022!
8.05.2022Eğitim
MEB resmen duyurdu! Flaş karar, tarih belli oldu, temmuz ayında öğrenciler...
MEB resmen duyurdu! Flaş karar, tarih belli oldu, temmuz ayında öğrenciler...MEB resmen duyurdu. Tarih belli oldu. Binlerce öğrenciyi yakından ilgilendiriyor. Temmuz ayında yapılacak. Açık Öğretim Lisesi 3. Dönem sınavları için heyecan başladı. Öğrenciler ilk iki dönemin sınavlarını tamamladı. Açık liseden okuyan öğrenciler, AÖL 3. dönem sınav tarihleri hakkında araştırmalarını arttırdı. Peki AÖL 3. dönem sınavları ne zaman yapılacak, online mı olacak? İşte detaylar...
5.05.2022Eğitim
Üniversite bayram tatili kaç gün, üniversiteler 9 gün tatil mi? Hangi üniversitelerde 9 gülük tatil kararı alındı?
Üniversite bayram tatili kaç gün, üniversiteler 9 gün tatil mi? Hangi üniversitelerde 9 gülük tatil kararı alındı?Üniversiteler 9 gün tatil mi, üniversite bayram tatili kaç gün? sorusu, birçok üniversitenin açıklaması sonrası sorulmaya başlandı. Bayram tatili ardından, 2 günlük iş gününü tatil eden üniversiteler öğrencilerine 9 günlük tatil imkanı sağlayacak. Öğrencilerin memleketlerine gitmesine olanak sağlayan 9 günlük tatil kararının hangi üniversiteler tarafından verildiği merak ediliyor. Peki, hangi üniversiteler 9 gün tatil olacak?
28.04.2022Eğitim
Okullar ne zaman açılacak? 18 Nisan Pazartesi okul var mı? 18 Nisan okullarda ders var mı?
Okullar ne zaman açılacak? 18 Nisan Pazartesi okul var mı? 18 Nisan okullarda ders var mı?Okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim düzeyindeki yaklaşık 18 milyon öğrenci için 2021-2022 eğitim öğretim yılının ikinci ara tatili bitiyor. Okullar 18 Nisan Pazartesi günü ders başı yapacak. 1 haftalık ara tatilde dinlenen öğrenciler Milli Eğitim Bakanlığı’nın (MEB) tatil takvimini araştırıyor. Peki, Okullar ne zaman açılacak? 18 Nisan Pazartesi okul var mı? Ara tatil uzatıldı mı 2022? Okullar ne zaman yaz tatiline giriyor? İşte MEB tatil takvimi…
17.04.2022Eğitim
MEB resmen duyurdu! Milyonlarca öğrenciyi kapsıyor, yarın...
MEB resmen duyurdu! Milyonlarca öğrenciyi kapsıyor, yarın...Milli Eğitim Bakanlığı tarafından beklenen açıklama yapıldı. Milyonlarca öğrenciyi doğrudan ilgilendiriyor. Ara tatil ile ile ilgili MEB tarafından değişiklik yapıldı mı? Milli Eğitim Bakanlığı 2021-2022 eğitim öğretim takvimini duyurdu. İlk ara tatil dönemini 19 Kasım'da sona erdiren öğrenciler ikinci ara tatilin ne zaman biteceğini merak ediyor. Bilindiği üzere nisan ara tatil döneminin 11 Nisan başlayacağı açıklandı. Nisan ara tatili ile birlikte binlerce öğrenci hafta sonlarının da eklenmesiyle toplamda 9 günlük tatil yapacak. Uzmanlar, çocukların tatilde aileleriyle vakit geçirmelerini önerirken, tatil süresine sosyal faaliyetlerin eklenmesinin büyük önem taşıdığını vurguluyor. Peki ara tatil ne zaman bitiyor? MEB 2022 takvimi ile Nisan ara tatili uzayacak mı? İşte ara tatil bitiş tarihi ile ilgili detaylar...
10.04.2022Eğitim
Okullarda ara tatil ne zaman 2022? Okullar ne zaman kapanıyor? 2. dönem ara tatil tarihleri!
Okullarda ara tatil ne zaman 2022? Okullar ne zaman kapanıyor? 2. dönem ara tatil tarihleri!Milyonlarca öğrenci, veli ve öğretmenin gözü ikinci dönem ara tatiline çevrildi! Milli Eğitim Bakanlığı 2021-2022 eğitim öğretim takvimine göre öğrenciler nisan ayında 1 haftalık ara tatil yapacak. Pek çok kişi de, ara tatilin süresini ve okulların açılacağı tarihi merak ederlen Milli Eğitim Bakanlığı’nın 2021-2022 tatil takvimi en çok araştırılan konuların başında geliyor. Peki, Okullarda ara tatil ne zaman 2022? Okullar ne zaman kapanıyor? 2. dönem ara tatil ne zaman başlayıp, ne zaman bitiyor? İşte tüm detaylar…
7.04.2022Eğitim
2. dönem ara tatil ne zaman 2022, nisan ara tatili kaç gün? Okullarda ara tatil uzayacak mı, okullar ne zaman kapacak?
2. dönem ara tatil ne zaman 2022, nisan ara tatili kaç gün? Okullarda ara tatil uzayacak mı, okullar ne zaman kapacak? Okullarda 2. ara tatil ne zaman, kaç gün? Mart sonu yaklaştıkça öğrencilerin 2. dönem ara için heyecanı da artıyor. MEB eğitim öğretim takvimine göre 2. dönem öğrenciler ve öğretmenler bir haftalık ara tatil yapacak. İlk dönem ara tatiline Kasım ayında çıkan öğrenciler, şimdi ikinci arar tatil için geri sayıma başladı. Peki, nisan ara tatil tarihi? Okullarda ara tatil kaç gün?
24.03.2022Eğitim

Benzer Haber Etiketleri

2021-2022 Eğitim Öğretim Takvimi ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki 2021-2022 eğitim öğretim takvimi haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.