Geri Dön
GündemFatih Özkaya kimdir, nereli, evli mi? Topçu Uzman Çavuş Fatih Özkaya nasıl şehit oldu, çocuğu var mı?

Fatih Özkaya kimdir, nereli, evli mi? Topçu Uzman Çavuş Fatih Özkaya nasıl şehit oldu, çocuğu var mı?

Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri Komutanlığı'nda görevli Topçu Uzm. Çvş. Fatih Özkaya meydana gelen askeri araç kazası sonucunda şehit oldu. Peki, Fatih Özkaya kimdir, nereli, evli mi? Topçu Uzman Çavuş Fatih Özkaya nasıl şehit oldu, çocuğu var mı?

Fatih Özkaya kimdir, nereli, evli mi? Topçu Uzman Çavuş Fatih Özkaya nasıl şehit oldu, çocuğu var mı?

Kuzey Kıbrıs’ta görev yapan Bartın'ın Balat köyü nüfusuna kayıtlı Topçu Uzman Çavuş Fatih Özkaya’nın bir kaza sonucu şehit düştüğü bildirildi. Peki, Topçu Uzman Çavuş Fatih Özkaya nasıl şehit oldu, çocuğu var mı? Fatih Özkaya kimdir, nereli, evli mi?

Fatih Özkaya kimdir, nereli, evli mi, çocuğu var mı?

Kuzey Türk Barış Kuvvetleri Komutanlığında görev yapan ve askeri araç kazasında şehit olan 21 yaşındaki Topçu Uzman Çavuş Fatih Özkaya’nın şehadet haberi, Bartın'daki ailesine verildi.

Evli ve eşinin hamile olduğu öğrenilen şehidin babaevine ve sokağa Türk bayrağı asıldı.

Şehidin cenazesinin, bugün ikindi vakti Arıt köyü Meydanı'nda düzenlenecek törenin ardından Balat köyü mezarlığında toprağa verileceği öğrenildi.

Topçu Uzman Çavuş Fatih Özkaya nasıl şehit oldu?

Milli Savunma Bakanlığı'ndan 1 askerin askeri araç kazasında şehit olduğu duyuruldu.

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri Komutanlığında görevli kahraman silah arkadaşımız Topçu Uzm. Çvş. Fatih Özkaya meydana gelen askeri araç kazası sonucunda şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz."