Gazete Vatan Logo

Mehmet Celayir kimdir? İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Celayir’in biyografisi!

Türkiye İş Bankası Yönetim Kurulu toplantısında, Gaziantep Kurumsal Şube Müdürü Mehmet Celayir'in, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'na gerekli bildirimlerin yapılması ve izinlerin alınmasını takiben bankanın genel müdür yardımcılığı görevine atanmasına karar verildi. Peki, Mehmet Celayir kimdir?

Mehmet Celayir kimdir? İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Celayir’in biyografisi!

İş Bankası, Gaziantep Kurumsal Şubesi Müdürü Mehmet Celayir’in bankanın Genel Müdür Yardımcısı olarak atandığını duyurdu.

MEHMET CELAYİR KİMDİR?

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nden mezun olan Mehmet Celayir, 1996 yılında İş Bankası Elazığ şubesinde memur olarak göreve başladı.

Şube Müdürlüğü, Bölge Müdür Yardımcılığı, Kredi Bölge Müdürlüğü, Ticari Şube Müdürlüğü gibi çeşitli görevlerde bulunduktan sonra 2017 yılında Ticari Bankacılık Satış Müdürü olarak atandı.

Mehmet Celayir, Temmuz 2020'den bu yana Gaziantep Kurumsal Şube Müdürlüğü görevini sürdürüyordu. İş Bankası Yönetim Kurulu toplantısında, Gaziantep Kurumsal Şube Müdürü Mehmet Celayir'in, BDDK'ya gerekli bildirimlerin yapılması ve izinlerin alınmasını takiben bankanın genel müdür yardımcılığı görevine atanmasına karar verildi.