Canlı yayında şok! 10 kez ilişkiye girip... 22 October, 8:38'de eklendi

Canlı yayında yaşanan bu olaylar uzun süre hafızlardan silinmedi.

1.
Canlı yayında yaşanan bu olaylar uzun süre hafızlardan silinmedi. Yurt içi ve yurt dışında yaşanan ilginç olayları sizler için derledik.

 
Doktor, Chris Steele canlı yayında meme kanseri ve teşhisiyle ilgili bilgi vermek adına gönüllü bir kadını programa çıkarmıştı..
 
2.
Programda kadını muayene ederek erken teşhisin önemini anlatan doktora tepki yağdı...
3.
Bazıları bu görüntünün hoş olmadığını savunurken bazıları da yararlı bir program olduğunu savundular.
4.
Alacakaranlık'ın yıldızı Kristen Stewart, katıldığı canlı yayınlarda mini eteğiyle şov yaptı
5.
 Alacakaranlık-Twilight serisinin yeni filmi Şafak Vakti: Bölüm 1'in tanıtım kampanyası için çeşitli  televizyon şovlarına katılan filmin başrol oyuncusu Kristen Stewart, giydiği mini eteklerle dikkat  çekiyor.
 
6.
21 yaşındaki aktris, Jimmy Kimmel ve Conan O'Brien'ın şovlarına katıldı.
7.
Genç oyuncu iki canlı yayında da yaptığı şovlarla sunucuları şaşırtmayı başardı.
8.
Vampire Diaries adlı dizinin Bulgar güzeli Nina Dobrev Conan Şov'da favori yoga hareketini yapınca stüdyo adeta yıkıldı!
9.
10.
11.
12.
Canlı yayında utandıran kaza
 
Tüm dünyada merakla izlenen "Umutsuz Ev Kadınları / Desperate Housewives" dizisinin 36 yaşındaki oyuncusu Eva Longoria,  giydiği iddialı kıyafet yüzünden zor anlar yaşadı.
13.
Önceki gün David Letterman'ın şovuna konuk olan oyucu ceketinini azizliğine uğradı. Tecrübeli sunucu Letterman'ın ikaz etmesi üzerine Longoria, utanarak da olsa ceketini kapatabildi.
14.
Beyaz TV'de yayınlanan Uyan Türkiyem programının sunucusu Tahir Sarıkaya, yayınında Dr. Gökçen Erdoğan ile cinsel sorunları konuştu.
İzleyicilerden gelen soruları okuyan Sarıkaya, bir soru karşısında şaşkınlığını, 'Tövbe yarabbim' diyerek belli etti.
15.
Seyircinin, 'Eşimle günde 10 kez ilişkiye giriyorum. Bunun bir sakıncası olur mu?' şeklindeki sorusuna Dr. Erdoğan, 'Yok öyle bir şey. Hava atıyor. 'Geç boşalıyorum, ne yapayım' şeklindeki soru tarzı' karşılığını verdi.
 
16.
Erdoğan soru karşısında hızını alamayarak, 'Yuh yani. Fizyolojiye aykırı. Her gün günde 10 kez ilişkiye girilmez. Her şeye aykırı. Bu ego tatmini gibi' dedi.
 
17.
Tahir Sarıkaya, Dr. Erdoğan'a Beyaz TV'nin spor yorumcusu Ahmet Çakar'ın dün yaptığı 'Prezervatif reklamlarının erken saatlerde yayınlanmasına karşıyım' şeklindeki açıklamasını da sordu.
 
 
'Çok üzülüyorum' diyen Gökçen Erdoğan, 'Biz doktorlar doğum kontrol yöntemlerini kadınlara, erkeklere duyurmak için bar bar bağırıyoruz. Bazı şeylerin normalleşmesi lazım. Prezervatif reklamı makarna reklamıyla eş olduğu zaman biz bunu normallaştiririz. Ve o zaman tecavüzler, tacizler olmaz. Takılmamak lazım. Prezervatifin kamu spotu olması lazım' şeklinde konuştu.
18.
Ellen DeGeneres'in kendi adını taşıyan şovuna konuk olan ünlü oyuncu Jennifer Aniston, canlı yayında büyük şok yaşadı.
19.
41 yaşındaki aktris DeGeneres'in sürprizi karşısında ne yapacağını bilemezken, sutyeninin içine soktuğu 'göğüs vibratörü'nün pedlerinin titremeye başlaması üzerine şaşkınlığını gizleyemedi.
 
20.
21.
NTV gece bültenine konuk olan sosyal medya uzmanı Serdar Kuzuloğlu spikeri şaşırttı.
22.
Gece saat 12.00’da Buket Aydın Serdar kuzuloğlunu anons ettikten sonra Facebook’la  ilgili bir haberi paylaştı.
23.
 
Cinsel tercihimi merak ediyorsanız paylaşabilirim" diyen Kuzuloğlu'na Buket Aydın ne cevap vereceğini şaşırdı.
24.
Facebook’taki beğenilerden cinsel tercihlerin dahi bulunabileceğini söyledi... Sonra konuyu konuşmak için Serdar Kuzuloğlu’na dönen sunucuya şoke eden cevap geldi.
 
25.
Kuzuloğlu: "ben sizi dağıttım galiba biraz" diyerek yeniden spikeri güldürdü...
 
26.
"Hayvan Koruma Kampanyası"na katkıda bulunmak için üzerindeki giysisini açık arttırmaya çıkartan ünlü manken Heidi Klum, aynı programda canlı yayında soyunmuştu.
27.
 
Klum, önceki gün ABD'nin en çok izlenen şov programlarından biri olan Ellen DeGeneres Show'a katılmış, sunucun "Elbiseni şimdi mi çıkaracaksın" sorusu üzerine dördücü çocuğuna hamile olan Klum, "Ne zaman istersen. Elbiseyi şimdi mi istiyorsun. Peki o zaman' diye cevap vererek ameraların önünde soyunmuştu.
28.
29.
30.
 
İngiltere'nin en ünlü iç çamaşırı mankenlerinden biri olan Sophie Leads, 4 Haziran'da birlikte eve girdiği arkadaşı Kris ile burada bir aşk yaşamaya başlamıştı
31.
İngiltere'de yayınlanan ve bir dönem bizim Türk ekranlarında en popüler yarışmalarından biri olan "Big Brother" (BBG ­ Biri Bizi Gözetliyor) isimli programın 9'uncu sezonunda, iç çamaşırı mankeni Sophie ve İrlanda'dan katılan bir yarışmacı, bundan 3 ay önce canlı yayında sevişmişti.
32.
Kris  iki ay sonra yarışmadan elenmişti.
33.
 
Eve son derece zayıf bir fizikle giren Sophie son aylarda kilo aldı, birkaç ay içinde karnı
şişince; hem evde hem de İngiltere'de "Sophie hamile" iddiaları başlamıştı.
34.
İkili canlı yayında da birçok geceler birlikte olduklarını açıkladı