Geri Dön
Personel AlımıEmirates kabin memuru alacak! 30 şehirde mülakatlar yapılacak! İşte Emirates Group Careers başvuru ekranı!

Emirates kabin memuru alacak! 30 şehirde mülakatlar yapılacak! İşte Emirates Group Careers başvuru ekranı!

Emirates kabin memuru alacak. Başvurular başladı. Emirates işe alım uzmanları, gelecek 6 hafta boyunca dünya çapında 30 şehre yapacağı ziyaretlerle kabin ekibine katılacak yetenekler arıyor. Peki, Emirates kabin memuru başvurusu nasıl yapılır? Emirates kabin memuru alımı şartları ne? İşte Emirates Careers Cabin Crew başvuru ekranı!

Emirates kabin memuru alacak! 30 şehirde mülakatlar yapılacak! İşte Emirates Group Careers başvuru ekranı!

Emirates duyurdu! Kabin memuru alımı ilanı yayınlandı! Emirates işe alım uzmanları 30 şehirde mülakatlar yapacak. Peki, Emirates kabin memuru başvurusu nasıl yapılır? Emirates kabin memuru alımı şartları ne? İşte Emirates Careers Cabin Crew başvuru ekranı!

EMİRATES KABİN MEMURU ALACAK!

Havayolu şirketi Emirates, kabin ekibine katılmak üzere hizmet alanında tutkulu olan yetenekleri arıyor.

Havayoluyla seyahatlerin tam anlamıyla yeniden başlamasıyla birlikte, şirketin işe alım uzmanları bugün itibarıyla Haziran ayı sonuna kadar 30 şehirde yoğun bir şekilde adaylarla bir araya gelerek işe alım gerçekleştirecek. Emirates ekipleri bu yeni işe alım mülakatları kapsamında Avustralya’dan Birleşik Krallık’a, Avrupa’da onlarca şehirden, Kahire, Cezayir, Tunus ve Bahreyn’e kadar seyahat edecek.

EMİRATES KABİN MEMURU ALIMI İSTANBUL MÜLAKATLARI NE ZAMAN?

İstanbul’da yapılacak mülakat ise 30 Mayıs tarihinde gerçekleşecek.

YETENEK AVCISI EKİBİ 30 ŞEHRE GİDECEK

Emirates İnsan Kaynaklarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Abdulaziz Al Ali yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Uçuş alanında kariyer yapmak isteyenler için Emirates’ten daha heyecan verici bir şirket yoktur ve Kasım ayında kabin ekibi için işe alım mülakatlarımızı başlattığımızdan beri olağanüstü bir ilgi gördük.

Mülakatların belirli kısımları çevrimiçi gerçekleştirilse de, mümkün olduğunda adaylarla birebir görüşmeye çalışıyoruz ve bu yüzden Yetenek Avcısı ekibimiz önümüzdeki 6 hafta boyunca potansiyel adayları değerlendirmek için 30 şehri ziyaret edecekleri hızlı bir tur gerçekleştirecek.”

EMİRATES KABİN MEMURU BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Emirates’in gerçek anlamda global olan kabin ekibi, 160 farklı milletten oluşuyor ve altı kıtaya yayılan 130’u aşkın şehire olan yolcu operasyonlarında hizmet sunuyor. Emirates’in tüm kabin ekibi heyecan verici ve kozmopolit bir şehir olan Dubai merkezli olarak çalışırken, şirket tarafından karşılanan konaklama, vergiden muaf maaş ve daha birçok avantajdan faydalanıyor.

İlgilenen adaylar https://www.emiratesgroupcareers.com/cabin-crew/ adresinden başvurularını yapabilecek.