En İyi 5 Tropikal Ada 20 August, 1:47'de eklendi

Kendinizi pudra inceliğindeki beyaz kumsallara ve berrak, duru, mavi sulara ait hissediyorsanız ancak halen nereye gideceğinize karar veremediyseniz bu yazıyı dikkatlice okuyun...

1. Phuket
Andaman Denızi Phuket'ten Krabi'ye kadar 3.500'e yakın adayı barındırıyor. En ülüsü olan Phuket'te havada yüzercesine salınan kayıklar, beyaz kumsallar ve turkuaz denizin muhteşem uyumu akıllardan çıkmayacak bir deneyim vadediyor. Dünyanın en buyülü coğrafi güzelliklerini barındıran bölgede küçük bot turları ile etrafı keşfetmenizi öneririz. Aynca tropikal manzaranın güzelliginin tadını çıkarmak için kuçük bir tepeye çıkarak guneşin batışını izlemek ömür boyu unutulmayacak bir deneyim olabilir.
2. Hawaii
İnsanı şaşırtacak kadar güzel ve canlı bir doğaya sahip olan Hawaii belki dünyanın en turistik tropikal bölgesi. Yeşille mavinin dans ettiği bu adalar toplulugunda sonsuz kumsalların yanı sıra dev şelaleler ve volkanik dağlar da görmek mümkün. Güneşlenmekten sıkıldığınızda rengarenk deniz canlılarını gorrnek için dalabilir ya da hayatta belki de bir kez elde edebileceğiniz gerçek bir volkan ile tanışma deneyimi için tura katılabilirsiniz.
3. Karayipler
Gerçek mi, hayal mi anlaşılmayan noklalardan birine daha hoş geldiniz ... Denizin berraklığı, gökyüzünün maviliği, kumun inceliği Karayipler'e aşık olmanıza ve geri dönmemek için çılgın planlar yapmanıza neden olacak. 5.000'den fazla tropikal adaya ev sahipliği yapan Karayipler dünyanın en çok tercih edilen cruise rotalarından biri yüzmeden, şnorkelle dalışa. ipeksi kumlarda güneşlenmeden, romantik akşamlara kadar farklı pek çok seçenek sunan bu adalar topluluğunun bu kadar sevildiğinı anlamak hiç de zor degil.
4. Bermuda
Bermuda emin olun Şeytan Üçgeni'nden çok daha fazlası... Kuzey Atlantik Denizi'nde yer alan Bermuda bölgesi cruise gemileri ile ziyaret edebileceğinız dünyanın en romantik yeri aynı zamanda. Dik kalker yamaçlarının gölgesindeki pembe kumsallar insanı başka bir dünyada gibi hissettiriyor. Bermuda aynı zamanda aktiviıe anlamında da geniş seçenekler sunuyor. Alışverişten spaya, golftan tenise. kayaktan balıkçılıga. dalıştan sörfe kadar burada yapılacak şeylerin sonu yok gibi.
5. Seyşeller
Aradığınız gerçek bir macera ise cruise turunuzu seçerken Hint Okyanusu'nda yer alan Seyşeller'den başkasına bakmanıza gerek yok. Seyşeller şirin deniz kaplumbağalarına ev sahipliği yapması ve dalgaların şekil verdiği muhteşem beyaz kumsallarıyla ünlü. Ormanın içinde tırmanış yapmak, şnorkelle dalarak okyanusun birbirinden canlı renklerine şahit olmak, bu adada keyifle yapabileceğiniz aktiviteler.

 
seslendirme - film seslendirme