Bir Zamanlar Fazlasıyla Fakir Olan 10 Ünlü 16 June, 14:18'de eklendi

Genelde ünlülerin tüm hayatları boyunca rahat bir yaşam sürdüklerini düşünürüz. Ancak bugün dünya çapında tanınan öyle ünlüler var ki, zamanında yatacakları bir evleri bile olmamış. İşte şaşırtıcı ve aynı zamanda da ilham verici o hayat hikayelerinden küçük kesitler.

1. Hilary Swank
Hilary Swank ve annesi, Hilary 15 yaşındayken Los Angeles'a taşındı. Hilary ilk rolünü kapana dek arabalarında yaşadılar ve telefon kulübelerinden oyunculuk seçmelerine başvuruda bulunarak günlerini geçirdiler. 
2. Sylvester Stallone
Silvester Stallone hapishaneden tahliye olduktan sonra yaklaşık 3 hafta New York'da bir otobüs durağında yaşadı. Kendi ayakları üzerinde durana kadar porno film oyunculuğu da dahil bir çok farklı yol denedi. Bugün dünyaca tanınan efsane bir aktör. 
3.
4. Daniel Craig
Onu dünyanın en tanınmış ajanı haline getiren James Bond rolünü kapmadan önce Daniel Craig parklarda yatıyor ve hayli zor zamanlar geçiriyordu. 
5.
6. Halle Berry
Parası tamamen bitmesine rağmen hayalindeki role ulaşmak için New York'ta kalmaya devam etti. Bu esnada uzun süre barınaklarda evsizlerle birlikte yaşadı. 
7. Djimon Hounsou
Afrika doğumlu ünlü oyuncu ve model Djimon Hounsou ünlü olmadan önce Paris sokaklarında yaşıyordu.
8. Kelly Clarkson
Teksas'tan Los Angeles'a taşındığı ilk gün evi yandı. Şehirde kimseyi tanımadığı için uzun süre arabasında yaşadı. 2002 yılında ünlü ses yarışması "American Idol" da birinci olarak ilk albüm kontratını imzalamayı başardı. 
9. Kurt Cobain
Ünlü rock grubu Nirvana'nın amiral gemisi olmadan önce Kurt Cobain köprü altlarında yaşıyor ve kimi zaman da hastanelerin bekleme salonlarında sabahlıyordu. 
10. Shania Twain
Çok küçük bir çocukken annesi tüm aileyi evsizler için hazırlanmış bir barınağa taşıdı. Bu sayede ellerinde kalan parayla karınlarını doyurabiliyorlardı. Shania Twain henüz 8 yaşındayken barlarda bedava yemek karşılığı şarkı söylemeye başlamıştı.