Geri Dön
Bilim ve TeknolojiSil süpür neden yok, kalktı mı, Türk Telekom Sil Süpür çıkmıyor? Türk Telekom sil süpür yok, sil süpür gözükmüyor!

Sil süpür neden yok, kalktı mı, Türk Telekom Sil Süpür çıkmıyor? Türk Telekom sil süpür yok, sil süpür gözükmüyor!

Sil süpür yok mu, Türk Telekom sil süpür neden yok? Türk Telekom Sil Süpür’ün olmadığını görenler arama motorlarına yöneldi. Sosyal medya hesapları üzerinden kullanıcıların bir kısmı, ‘Sil Süpür neden yok, Türk Telekom Sil Süpür çıkmıyor, kalktı mı?’ sorularına yanıt arıyor. Peki,

Sil süpür neden yok, kalktı mı, Türk Telekom Sil Süpür çıkmıyor? Türk Telekom sil süpür yok, sil süpür gözükmüyor!

Sil Süpür neden yok? Türk Telekom’da her hafta Sil Süpür kampanyası gerçekleştiriliyor. Sil Süpür’den her hafta sürpriz hediyeler veriliyor, bu hediyeler de online İşlemler uygulamasından alınıyor. Sil süpür neden yok, kalktı mı, Türk Telekom Sil Süpür çıkmıyor? -

SİL SÜPÜR NEDEN YOK?

Sil Süpür’ün bazı kullanıcıların oturumlarına olmaması sorunu ile ilgili Türk Telekom tarafından bir açıklama henüz yapılmadı.

Sosyal medya hesapları üzerinden vatandaşlar konu ile ilgili paylaşımlarda bulunuyorlar. Türk Telekom tarafından bu paylaşımlara, ‘Merhaba, gerekli incelemeleri yaparak tarafınıza bilgi vermek isteriz. Telefon numaranızı mesaj ile iletebilir misiniz?’ yanıtı verildi.

SİL SÜPÜR NASIL YAPILIR?

Öncelikle telefonunuza Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı indirdikten sonra giriş yapmalısınız. Giriş işlemlerinin ardından ana ekranda sağ üst köşede bulunan hediye paketine tıklayınız. Size özel kampanyalar kısmından sil süpüre ulaşabilirsiniz.