Şampiy10
Magazin
Gündem

'Bebek Geliyorum Demez' filminin özel gösterimi yapıldı

Baş rollerini Başak Parlak ve Ali İl’in paylaştığı, yönetmenliğini Hakan Cigaoğlu’nun yaptığı 'Bebek Geliyorum Demez' filminin özel gösterimi gerçekleştirildi.

ABONE OL
Vatan Haber

Özel gösterim öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan film ekibi, neşeli halleriyle dikkat çekti.

Başak Parlak; “Çekim sürecimiz çok keyifliydi. Beste karakterine hazırlanırken annemle çokça fikir alışverişinde bulundum. Hamile olan arkadaşlarımın tecrübelerinden faydalandım. Çekimler öncesinde 6 kilo aldım, henüz 3 kilosunu verebildim. Filmde hamilelik sürecine dair eğlenceli anlarımıza şahit olacak seyirci. Hamilelik o kadar da gözünüzde büyütülecek bir şey değil. Özellikle anne baba adaylarının ve yakın zamanda anne baba olmayı planlayanların izlemesini tavsiye ediyorum.” açıklamasında bulundu.

Yüsra Geyik; “Çekimler boyunca çok eğlendim. Özellikle benim için oldukça heyecan verici bir iş oldu. 13 senedir Arka Sokaklar dizisinde oynuyorum. İlk defa seyirciler beni başka bir rolde izleyecek.” dedi.

Bebek Geliyorum Demez 26 Ekim’de vizyona girecek.

Diğer Haberler

  1. Kazım Koyuncu kimdir? Kazım Koyuncu ne zaman vefat etti? Şair Ceketli Çocuk Kazım Koyuncu vefatının 17. yılında anılıyor!
  2. Topkapı Kaleiçi Meydanı’nın topluma kazandırılmasının ilk adım atıldı
  3. Anne Frank kimdir? Holokost nedir? İşte Yahudi soykırımının simge isimlerinden Anne Frank'ın hayatı!
  4. Üç yıl önce 400 dolarla başladı, şimdi eserleri 1,6 milyon dolara kadar ulaştı! Genç ressam Anna Weyant paraya para demiyor...
  5. Savaşın bitmesi için barış güvercinleri uçurdular
  6. Gümüşhane'de hamam kalıntısına 'kültür varlığı' tescili
  7. Yenikapı konser! Yenikapı Reynmen konseri ne zaman, İBB Reynmen konseri saat kaçta? İBB demokrasi şenliği konserleri ücretsiz mi? İBB Yenikapı konser!
  8. Dünya Yoga Günü'nde, 4 asırlık kervansarayda yoga etkinliği yapıldı
  9. RİT Lügati raflardaki yerini aldı
  10. Bakan Ersoy: 20 yılda 9 bin 31 eserimizin iadesini sağladık

© Copyright 2022

Gazete Vatan Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.