Şampiy10
Magazin
Gündem

GUNDEM HABERLERİ

Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama: 13 Ağustos Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye...

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Haftanın üç günü gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamın kazandıran numaraları çekilişin tamamlanmasının ardından belli oldu. Çılgın Sayısal Loto oynayan vatandaşlar oynadıkları biletlere ne kadar ikramiye isabet ettiğini Milli Piyango Online üzerinden sorgulayabilecek. İşte 13 Ağustos Çılgın Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar...

Trafik cezası iptal ediliyor! Flaş karar! Arabası olan herkesi ilgilendiriyor

O trafik cezalarıyla ilgili flaş karar. Arabası olan birçok kişiyi yakından ilgilendiriyor. Adana'da Fırat Çınar, bir fahri trafik müfettişinin 'trafik düzenini tehlikeye atma' suçundan kendisine kestiği 427 lira cezayı avukatı aracılığıyla yaptığı itirazla iptal ettirdi. Cezanın delil olmadığı için iptal edildiğini belirten Çınar, "Haksızlık olduğu için itiraz ettim. Ortada bir delil olmadığı için hakkımızı savunduk" dedi.

İzmir'de dehşete gecesi! Gözü döndü kaynanası ve kayınbiraderini öldürdü, kayınpederini ağır yaraladı...

İzmir'in Gaziemir ilçesinde, iddiaya göre gürültü yaptıkları gerekçesiyle önce 2 çocuğu darp eden S.A.G., kendisine tepki gösteren kayınpederi Remzi Vatansever'i (57) bıçakladı. Olayın sonrası gözü dönen S.A.G.,  evinden pompalı tüfek alarak kaynanası ve kayınbiraderini pompalı tüfekle ateş ederek öldürdü. Olayda ağır yaralanan kayınpederin hastaneye kaldırıldığı ve hayati tehlikesinin bulunduğu bildirildi. 

© Copyright 2022

Gazete Vatan Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.