Şampiy10
Magazin
Gündem

Ata Koleji, 2021-2022 eğitim öğretim dönemini yeniliklerle karşıladı

Ata Koleji'nde 2021-2022 eğitim öğretim dönemini yeniliklerle başladı. Kurucu temsilciliğini Yelda Demirören Kalyoncu’nun üstlendiği Öğrencilerin kendilerini mutlu hissetmelerini sağlayan, konforu ve öğrenme şartlarını ön planda tutan, yaratıcılığı besleyen, ilham veren ve başarıyı destekleyen dokunuşlarla yenilenen Ata Koleji, öğrencilerine dünya standartlarında eğitim alacakları bir kampüs ortamı sağlıyor.

ABONE OL
Vatan Haber

Ata Koleji 2021-2022 eğitim öğretim dönemini yeniliklerle karşıladı.Tam Eğitim Sistemi TES ile öğrencilerine anaokulundan liseye kadar yaşam ve düşünme becerilerini öğreten, çocuğun doğasında var olan yaratıcı yetenekleri harekete geçirme amacıyla zihinsel becerilerini destekleyen ve geliştiren eğitimiyle öne çıkan Ata Koleji, yeni eğitim öğretim dönemini Balmumcu kampüsünde gerçekleşen tören ile karşıladı. Yelda Demirören Kalyoncu, yeni eğitim öğretim yılında öğrencileri yalnız bırakmadı.

Diğer Haberler

  1. Lise tercih ve yerleştirme takvimi belli oldu! Özel liselere kayıtlar ne zaman başlıyor? Yetenek sınavıyla öğrenci alan liselerde kayıtlar ne zaman?
  2. 2022 LGS tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? Boş kalan kontejanlar ne zaman açıklanacak? MEB lise tercihlerinin açıklanacağı tarihi duyurdu!
  3. LGS nakil tercihleri nasıl yapılacak? LGS nakillerinde kaç tercih yapılacak? Nakil işlemleri başladı mı?
  4. Bakan Özer, Paris’te MEB yurt dışı bursiyerleriyle buluştu
  5. 2022 LGS’de kaç tercih yapılacak? 2022 LGS merkezi ve yerel yerleştirme nasıl yapılacak?
  6. MEB duyurdu! 2022 Ortaöğretime Geçiş Tercih ve Yerleştirme Kılavuzu yayımlandı! LGS tercihleri ne zaman başlıyor? İşte 2022 LGS tercih robotu!
  7. LGS lise taban puanları 2022-tavan puanlar! MEB LGS 2022 taban puanları, yüzdelik dilimleri ve kontenjanları açıklandı mı, LGS YEP lise taban puanları sıralaması ne?
  8. YÖK Başkanı Özvar: Engelsiz eğitim için projeler geliştiriyoruz
  9. MEB yerel yerleştirme tercih rehberi yayımlandı! İşte MEB yerel yerleştirme ekranı!
  10. MEB duyurdu! 2022 LGS tercih kılavuzu yayımlandı! LGS kontenjanları ile yüzdelik dilimler açıklandı!

© Copyright 2022

Gazete Vatan Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.