Şampiy10
Magazin
Gündem

Polis Akademisi duyurdu! Bekçilik sınav sonuçları açıklandı! İşte EGM Bekçilik yazılı sınav sonuç sorgulama ekranı!

Bekçilik sınav sonuçları açıklandı! Polis Akademisi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada 2022/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği yazılı sınav sonuçlarının açıklandığı duyuruldu. Peki, Bekçilik sınav sonuçları nereden öğrenilir? İşte Bekçilik yazılı sınav sonuç sorgulama ekranı!

ABONE OL
Vatan Haber

Polis Akademisi Bekçilik sınav sonuçlarının açıklandığını duyurdu! Emniyet Genel Müdürlüğü ve Polis Akademisi tarafından 17 Temmuz’da uygulanan bekçilik yazılı sınavı sonuçlarının ardından başarılı olan adaylar için süreç işliyor. Peki, , Bekçilik sınav sonuçları nereden öğrenilir? İşte Bekçilik yazılı sınav sonuç sorgulama ekranı!

Polis Akademisi’nden yapılan açıklama şu şekilde:

“2022/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği yazılı sınav sonuç bilgileri yayınlanmıştır. Yazılı sınavda başarılı olan adaylar için ilerleyen tarihlerde gerekli duyurular yapılacaktır.”

BEKÇİLİK SINAV SONUÇLARI NEREDEN ÖĞRENİLİR?

Polis Akademisi Bekçilik sınav sonuçlarını açıkladı. Sınav sonuçlarına yapılacak itirazlar 09 Ağustos 2022 tarihi saat 17.00’a kadar aynı usullerle yapılacak. Adaylar sınav sonuçlarını Milli Eğitim Bakanlığı’nın sonuç açıklama sistemi üzerinden öğrenebilecek.

Bekçilik sınav sonuçları için tıklayın

Diğer Haberler

  1. PİKTES öğretmenlerine kadro gelecek mi, PİKTES temizlik personeli kadroya alınacak mı? PİKTES öğretmen, güvenlik ve temizlik işçisi!
  2. Çalışanlara doğalgaz desteği! Çalışanlara 1000 TL doğalgaz desteği ne zaman verilecek, başvurusu nasıl yapılacak, şartlar açıklandı mı, kimler yararlanacak?
  3. SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandıklılar yararlanıyor! SGK ödüyor, 4 bin 473.46 TL...
  4. EYT son durum! Staj EYT sayılacak mı, EYT ne zaman ve nasıl çıkacak? Prim gün sayısı ve çıraklık sigortası!
  5. 90 bin taşerona kadro kimleri kapsıyor, kadroya kimler geçecek, hangi kurumlar? Taşerona kadro 2022 şartları neler?
  6. EYT ile ilgili son dakika gelişmesi!
  7. Sözleşmeliye kadro şartları açıklandı mı, sözleşmeliye kadro taslağı son durum ne? Sözleşmeliye kadro ne zaman gelecek?
  8. Yemek kartları kalkıyor mu, yemek yardımı istisnası nedir? Yemek ücreti istisnası 2022!
  9. Adalet Bakanlığı promosyon yattı mı, ne zaman yatacak, ne kadar? Adalet Bakanlığı Vakıfbank promosyon sözleşmesi 2022!
  10. Bakan Yanık: İstihdamı sağlanan şehit yakını, gazi ve gazi yakını sayısını 47 bin 437’ye çıkardık

© Copyright 2022

Gazete Vatan Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.