Şampiy10
Magazin
Gündem

Cumhurbaşkanlığı Devlet Arşivleri Başkanlığı personel alımı ilanı yayınlandı! İşte başvuru şartları!

Cumhurbaşkanlığı Devlet Arşivleri Başkanlığı duyurdu! Başkanlığı Ankara ve İstanbul birimlerinde istihdam edilmek üzere 44 personel alınacak. İlan Resmi Gazete’de yayımlandı. Başvurular 20 Ağustos’ta sona erecek. Peki, Devlet Arşivleri personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte başvuru şartları ve ilanın detayları…

ABONE OL
Vatan Haber

Cumhurbaşkanlığı Devlet Arşivleri Başkanlığı 44 personel alacak! Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre, Ankara ve İstanbul hizmet birimlerinde istihdam edilmek üzere, mühendis, mütercim-tercüman, grafiker, restoratör, fotoğrafçı, matbaacı, koruma ve güvenlik görevlisi kadrolarında alım yapılacak. Başvurular, 11 – 20 Ağustos tarihleri arasında alınacak. Peki, Devlet Arşivleri personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte başvuru şartları ve ilanın detayları…

DEVLET ARŞİVLERİ PERSONEL ALIMI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Başvurular elektronik ortamda, 11 – 20 Ağustos tarihleri arasında alınacak. Adaylar başvurularını e-Devlet üzerinden Devlet Arşivleri Başkanlığı - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım veya Kariyer Kapısı isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr/ adresi üzerinden başvurularını gerçekleştirecek. Adaylar sadece bir il ve öğrenim durumuna göre bir pozisyon için başvuruda bulunabilecek olup, tercih ettiği il için yapılacak sıralamaya katılacağından, birden fazla il veya pozisyon için yapılan başvurular kabul edilmeyecek. Sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların listesi, ilanın başvuru süresinin bitiminden itibaren 15 gün içinde Başkanlığın www.devletarsivleri.gov.tr internet adresinden ve Kariyer Kapısı isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden duyurulacak.

BAŞVURU ŞARTLARI VE İLANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

 

Diğer Haberler

  1. PİKTES öğretmenlerine kadro gelecek mi, PİKTES temizlik personeli kadroya alınacak mı? PİKTES öğretmen, güvenlik ve temizlik işçisi!
  2. Çalışanlara doğalgaz desteği! Çalışanlara 1000 TL doğalgaz desteği ne zaman verilecek, başvurusu nasıl yapılacak, şartlar açıklandı mı, kimler yararlanacak?
  3. SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandıklılar yararlanıyor! SGK ödüyor, 4 bin 473.46 TL...
  4. EYT son durum! Staj EYT sayılacak mı, EYT ne zaman ve nasıl çıkacak? Prim gün sayısı ve çıraklık sigortası!
  5. 90 bin taşerona kadro kimleri kapsıyor, kadroya kimler geçecek, hangi kurumlar? Taşerona kadro 2022 şartları neler?
  6. EYT ile ilgili son dakika gelişmesi!
  7. Sözleşmeliye kadro şartları açıklandı mı, sözleşmeliye kadro taslağı son durum ne? Sözleşmeliye kadro ne zaman gelecek?
  8. Yemek kartları kalkıyor mu, yemek yardımı istisnası nedir? Yemek ücreti istisnası 2022!
  9. Adalet Bakanlığı promosyon yattı mı, ne zaman yatacak, ne kadar? Adalet Bakanlığı Vakıfbank promosyon sözleşmesi 2022!
  10. Bakan Yanık: İstihdamı sağlanan şehit yakını, gazi ve gazi yakını sayısını 47 bin 437’ye çıkardık

© Copyright 2022

Gazete Vatan Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.