Şampiy10
Magazin
Gündem

Adalet Bakanlığı promosyon yattı mı, ne zaman yatacak, ne kadar? Adalet Bakanlığı Vakıfbank promosyon sözleşmesi 2022!

Adalet Bakanlığı promosyon ne zaman yatacak, yattı mı, ne kadar? Adalet Bakanlığı promosyon sözleşmesi 2022 için yapılan aramalar arttı. Vakıfbank ile Adalet Bakanlığı arasında yapılan anlaşma ile maaş promosyon miktarı 25 bin TL olarak belirlenmişti. Peki, Adalet Bakanlığı promosyonu yattı mı, ne zaman yatırılacak? İşte Adalet Bakanlığı Vakıfbank promosyon sözleşmesi 2022…

ABONE OL
Vatan Haber

Adalet Bakanlığı promosyon sözleşmesi 2022... Adalet Bakanlığı promosyon ödemeleri için yapılan aramalar arttı. Adalet Bakanlığı promosyon miktarı ve başvuru şartları merak ediliyor. Peki, Adalet Bakanlığı promosyonu nasıl, nereden alınır, başvuru nasıl yapılır? Adalet Bakanlığı promosyon ne zaman yatacak, ne kadar? Adalet Bakanlığı promosyonu sözleşmesi ve diğer detaylar…

Adalet Bakanlığı promosyon ne zaman yatacak?

Promosyon çalışanlara, 01.09.2022 - 01.10.2022 tarihleri arasında verilecek.

Adalet Bakanlığı promosyon ne kadar?

Adalet Bakanlığı ile Vakıfbank arasındaki anlaşmaya göre personele 25.000 TL promosyon verilecek. Anlaşmaya göre; bakanlık personeline eşit ve tek seferde 25 bin TL promosyon ödenecek.

Bakanlıktan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Promosyon çalışanlara, 01.09.2022 - 01.10.2022 tarihleri arasında verilecek.

''Adalet Bakanlığı personelinin banka promosyon anlaşması rekor bir rakamla protokole bağlanmıştır. Adalet Bakanlığı merkez ve merkez dışı birimleri ile adalet teşkilatında görev yapan personelin Maaş, ücret ve diğer ödemelerinin yapılacağı bankanın tespit edilmesi amacıyla gerçekleştirilen ihalenin ilk oturumu 19.08.2022 tarihinde yapılmıştır.

İhalenin ilk oturumunda en yüksek teklif 20.100 TL olarak Vakıfbank tarafından verilmiştir. Diğer bankalar ise ihaleden çekilmiştir. Bakanlığımız temsilcileri ve Büro Memur Sen ile Koop İş Sen yetkililerinin katılımıyla 22.08.2022 tarihinde yapılan ihalenin son oturumunda Vakıfbank peşin ödenmek üzere 25.000 TL olarak teklifini revize etmiştir. Bu teklif üzerine ihale bu rakam üzerinden sonuçlandırılmıştır.

İhale sonucunda 3 yıllık promosyon bedeli olarak belirlenen 25.000 TL, 01.09.2022 - 01.10.2022 arasında tek seferde, peşin ve eşit olarak hiçbir kesinti yapılmaksızın ilgili personellere ayrı ayrı ödenecektir. Sürece katkılarından dolayı Büro Memur Sendikası ile Koop-İş Sendikalarına ve Vakıfbank Genel Müdürü başta olmak üzere banka temsilcilerine teşekkür ediyoruz.

Milletimize adalet hizmetlerini sunmak için faaliyetlerini özveriyle sürdüren her bir personelimize banka promosyon anlaşmasıyla ödenecek olan rekor miktarın hayırlı olmasını dileriz.''

 

Diğer Haberler

  1. Asgari ücretin işverene maliyeti ne kadar? Asgari ücrette işveren işsizlik sigorta fonu ve SGK primi kaç lira?
  2. Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) şartları değişti mi? EYT yaş şartı geliyor mu? EYT yaş şartı olacak mı?
  3. Adli Tıp Kurumu KPSS’den en az 70 puanla personel alacak! İşte başvuru şartları!
  4. EYT toplantısında son durum ne? EYT toplantısında neler konuşuldu, kimler katıldı? EYT ne zaman çıkacak?
  5. SSK sicil no öğrenme ekranı! SSK sicil no nereden öğrenilir?
  6. Asgari ücret toplantısı ne zaman, 2023 asgari ücret tespit komisyonu saat kaçta toplanacak? Asgari ücret son toplantı ne zaman? Toplantı tarihleri takvimi!
  7. Tazminat hakkınız yanabilir! İş sözleşmesi feshi ile ilgili kritik ayrıntı
  8. 2023 yılında 27 bin sözleşmeli sağlık personeli istihdam edilecek
  9. Memur ve memur emeklisinin 5 aylık enflasyon farkı belli oldu! Memur zam farkı ne kadar oldu? 2023 Memur ve emekli maaş zammı ne kadar olacak?
  10. Ne kadar emekli maaşı alırım? Emekli maaşı hesaplama nasıl yapılır? 4A, 4B, 4C SGK emekli maaşı hesaplama ekranı!

© Copyright 2022

Gazete Vatan Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.