Yurt dışında bulunan 9 ucuz tatil mekanı! 10 April, 12:36'de eklendi

Hazır yaz adım adım gelmiş kapımızda beklerken, bizce hepiniz ufak bir kaçamağı da haketmişken... "Neden tatilde de burada kalayım?" diye dövünenler ama tatili karşılayamayacağını düşünenler için dev bir hizmet! Sizler için yurtdışındaki ucuz yerleri derledik! Bu mekanlarda tatil yapmak 3000-4000 TL arasında değişiyor. Keyifli tatiller!:)

1. 1. Santa Barbara, ABD
Güneşlenmek, yüzmek, doğa yürüyüşü yapmak, sörf, bisiklet turları, gece hayatı... Ne ararsanız var! 
2. 2. Azorlar, Portekiz
Avrupa'nın Hawaii'sinde uzun, sakin ve bol yeşilli mavili bir tatil istiyorsanız hiç durmayın! Bir haftalık ortalama bir tatil için ayırmanız gereken miktar 3000-3500 TL.
3. 3. Bangkok, Tayland
Eğer Asya'yı ziyaret etmek, keşfetmek gibi bir niyetiniz varsa... Uçak biletlerinden konaklamaya bu işin içinden konaklamanız ve ulaşımınız da dahil uzun bir tatil için 3000 lira ile 4000 lira arasında bir miktar yeterli. 
4. 4. Reykjavik, İzlanda
Ay'a yolculuk için en ucuz yol bu arkadaşlar. İster Kuzey Işıkları'nı görün, ister  standart bir tatilde yapmak isteyeceğiniz şeyleri yapın. Her koşulda gidebileceğiniz en ucuz ve en güzel yerlerden biri Reykjavik!
5. 5. Montreal, Kanada
Hawaii türü bir tatil değil de yeni yerler keşfetmek, farklı kültürleri tanımak tatmak adına Kanada'yı ziyaret edebilirsiniz.
6. 6. New Orleans, Los Angeles
Tüm o canlılığın, kaosun ve LA'in heyecanının içinde kaybolmak istiyorsanız mutlaka gitmelisiniz.
7. 7. Portland, ABD
Yazın kışvari bir tatil yapmak isteyenlerin mutlaka gitmesi gereken bir yer!
8. 8. Puerto Escondido, Meksika
Biz bu yaz gidiyoruz, sizi de bekleriz türünden bir güzellik ve ucuzluk için Puerto Escondido'yu tercih edebilirsiniz. :)
9. 9. Rincon, Puerto Riko
10 günlük bir tatil için konaklamanıza sadece 500 TL ayırdığınızı düşünün. Deniz, kum, güneş de cabası!