Yüksek Sosyete'de Cansu'nun tek gecelik masalı...

10 Ağustos 2016 Çarşamba - 11:23 | Son Güncelleme : 10 08 2016 - 11:51

Yüksek Sosyete 8. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Yüksek Sosyete'de Süreyya'nın zoru ile davete katılan Cansu'nun tek gecelik bir macerası var. Yüksek Sosyete yeni bölümde neler yaşanacak? İşte ayrıntılar...


Yüksek Sosyete yine muhteşem bir bölümle ekran karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yapımcılığını Bi Yapım'ın üstlendiği dizi Yüksek Sosyete'nin başrollerinde ise; Hazar Ergüçlü Cansu, Engin Öztürk ise Kerem karakterine hayat veriyor. Yüksek Sosyete her Perşembe saat 20:00'de Star Tv'de!

YÜKSEK SOSYETE 8. BÖLÜM 1. TANITIM

YÜKSEK SOSYETE'DE BİR GECELİK MASAL 
 
Yalnızca bir gece... Kerem, Cansu'ya unutulmaz bir gece için söz verir ve sözünü tutar. İlk kez özgür bir gece yaşayan ikili birbirlerine sırılsıklam aşık olurlar ama sabah olduğunda gerçek dünyanın acımasızlığı onları karşılar.
 
YÜKSEK SOSYETE 8. BÖLÜM 2. FRAGMAN
 
Ece, Mert'e karşı koymak için kendiyle bir savaş verir. Mert ise Ece'yi kazanmak için sıra dışı bir yol dener. Levent ve Bedia'nın yeni işbirliği sayesinde ise Levent, Süreyya'dan "evet" yanıtı almayı başarır. 
 
YÜKSEK SOSYETE SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
YÜKSEK SOSYETE'DE DÜĞÜN VAR!
Cansu, Süreyya'nın zoruyla bir sosyete düğününe katılacak ama davetlilerin arasında Mert Çalhan da var! Tabii ki Mert, yerine Kerem'i gönderecek. Cansu ve Kerem sosyete düğününde sırları ortaya çıkmasın diye birbirinden köşe bucak kaçacaklar. Diğer yandan Ece ve Mert bir mahalle düğününde sürpriz bir gece yaşayacak.
 
 
Mutlu aile tablosu rolünü oynamaya çalışan Koran Ailesi'ndeki herkes için ise düğün beklenmedik gelişmelere gebe olacak. Davetsiz olarak düğüne gelen Işıl, Süreyya cephesinde bardağı taşıran son damla olacak. Cansu ve Süreyya yüzleşecek, anne kız arasındaki bu duygu yüklü hesaplaşmada yıllardır saklanan "uğursuzluk" sırrı açığa çıkacak.