Yüksek Sosyete'de Cansu'nun bir günlük masalı...

09 Ağustos 2016 Salı - 15:25 | Son Güncelleme : 09 08 2016 - 15:34

Yüksek Sosyete dizisi 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Yüksek Sosyete'nin geçen bölümünde Süreyya'nın zoru ile davete katılan Cansu için davet çekilmez duruma gelmişti. Yüksek Sosyete bu hafta yeni bölümde neler yaşanacak? İşte ayrıntıları ile haberimizde yer alıyor...


Yüksek Sosyete dizisinin 8. yeni bölümünde bir gecelik masal var! Yapımcılığını Bi Yapım'ın başrollerinde ise; Hazar Ergüçlü ve Engin Öztürk'ün yer aldığı dizi Yüksek Sosyete yeni bölümü ile ekran karşısına gelmeye hazırlanıyor. Yüksek Sosyete her Perşembe saat 20:00'de Star Tv'de! 

YÜKSEK SOSYETE 8. BÖLÜM FRAGMANI 

Yüksek Sosyete 8. bölüm fragmanıvideo için tıklayın

YÜKSEK SOSYETE YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Yüksek Sosyete'de bir gecelik masal!
 
Yalnızca bir gece... Kerem, Cansu'ya unutulmaz bir gece için söz verir ve sözünü tutar. İlk kez özgür bir gece yaşayan ikili birbirlerine sırılsıklam aşık olurlar ama sabah olduğunda gerçek dünyanın acımasızlığı onları karşılar. Ece, Mert'e karşı koymak için kendiyle bir savaş verir. Mert ise Ece'yi kazanmak için sıra dışı bir yol dener. Levent ve Bedia'nın yeni işbirliği sayesinde ise Levent, Süreyya'dan "evet" yanıtı almayı başarır. 
 
YÜKSEK SOSYETE SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Yüksek Sosyete'de düğün var!
 
Cansu, Süreyya'nın zoruyla bir sosyete düğününe katılacak ama davetlilerin arasında Mert Çalhan da var! Tabii ki Mert, yerine Kerem'i gönderecek. Cansu ve Kerem sosyete düğününde sırları ortaya çıkmasın diye birbirinden köşe bucak kaçacaklar. Diğer yandan Ece ve Mert bir mahalle düğününde sürpriz bir gece yaşayacak.
 
 
Mutlu aile tablosu rolünü oynamaya çalışan Koran Ailesi'ndeki herkes için ise düğün beklenmedik gelişmelere gebe olacak. Davetsiz olarak düğüne gelen Işıl, Süreyya cephesinde bardağı taşıran son damla olacak. Cansu ve Süreyya yüzleşecek, anne kız arasındaki bu duygu yüklü hesaplaşmada yıllardır saklanan "uğursuzluk" sırrı açığa çıkacak.