YKS sonrası ÖSYM Başkanı Aygün'den ilk açıklama!

27 Haziran 2020 Cumartesi - 13:33 | Son Güncelleme : 27 06 2020 - 13:33

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün, Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nın (YKS) birinci oturumu Temel Yeterlilik Testi'nin (TYT) ardından açıklama yaptı. ÖSYM Başkanı Aygün: "YKS'nin ilk oturumu sorunsuz tamamlandı. Böyle büyük bir sınavın ilk aşamasını tüm paydaşlarımızla birlikte başarılı bir şekilde tamamlamış olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz" dedi.


Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Prof.  Dr. Halis Aygün, Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nın (YKS) birinci oturumu Temel  Yeterlilik Testi'nin (TYT), tüm sınav merkezlerinde sorunsuz bir şekilde  tamamlandığını bildirdi. 
 
Twitter hesabında bugün gerçekleştirilen YKS'nin ilk oturumu TYT'ye  ilişkin açıklama yapan Aygün, şunları kaydetti:
 
"YKS'nin birinci oturum olan TYT, tüm sınav merkezlerimizde sorunsuz  bir şekilde tamamlandı. Böyle büyük bir sınavın ilk aşamasını tüm paydaşlarımızla  birlikte başarılı bir şekilde tamamlamış olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Emeği  geçen herkese yürekten teşekkür ederim. Yarın uygulanacak YKS'nin ikinci oturumu   AYT'de ve üçüncü oturumu YDT'de tüm adaylara başarılar dilerim."