Yeni Focus’un değişen tasarımı dikkat çekti

26 Ekim 2018 Cuma - 11:59 | Son Güncelleme : 26 10 2018 - 11:59

Ford Focus’un performans modeli görüntülendi. Tasarım kanadında baştan aşağıya yenilenen yeni Ford Focus ST, 225 beygir güç üreten motoru ile tam bir performans canavarı olacak. Ayrıca yeni Focus’ta değişiklik gösteren detaylar ise oldukça dikkat çekici görünüyor. Yeni Ford Focus'un değişen tasarımını sizler için derledik.


Ford Focus’un performans modeli görüntülendi. ABD’li otomotiv devi Ford, yeni Ford Focus ST’yi satışa sunmaya hazırlanıyor. Kamuflajsız olarak görüntülenen araç baştan aşağı yenilenmiş gibi görünüyor.
 
PERFORMAS MODELİ TAMAMEN YENİLENDİ
 
Ford Focus’un performans aracı olarak kullanıcının beğenisine sunulacak olan ST modeli, agresif tasarımı ile dikkatleri üzerine topladı. Jantları ve tamponlarda yer alan hava kanalları araca etkili bir sportif görünüm kazandırmış.
 
Ford Focus’un karakteristik özelliklerini net bir şekilde yansıtan aracın arka kısmı ciddi bir değişim görmüş durumda. Ayrıca eklenen egzoz çıkışları araca ayrı bir hava katarken, motorun gücü hakkında görenlere bir nevi ipuçları veriyor.
 
 
GÜÇLÜ BİR MOTOR İLE GELİYOR
 
Bir önceki motorda yer alan 2.0 litrelik sıralı 4 silindirli ve turbo şarj destekli motorun revize edilmiş hali ile kullanıcılarının karşısına sunulacak araç 225 beygir güç üretecek. 6 ileri manuel şanzıman ve 8 ileri çift kavramalı şanzıman dan destek alacak araç tam bir performans canavarı olacak.