Yemekteyiz'de kim kazanacak? 30 Kasım Yemekteyiz birincisi...

30 Kasım 2018 Cuma - 13:12 | Son Güncelleme : 30 11 2018 - 13:21

Yemekteyiz yarışması için heyecan devam ediyor. Bu akşam haftanın finali ekrana gelecek. Hafta içi her gün yayınlanan Yemekteyiz'de hangi yarışmacı 10 bin liralık ödülün sahibi olacak?


TV8 kanalının büyük beğeni toplayan yarışması Yemekteyiz'de birbirinden farklı lezzetler sunulmaya devam ediyor. 5 yarışmacının hafta içi boyunca yarıştığı Yemekteyiz yarışmasında bu akşam Onur Büyüktopçu yarışmanın birincisini açıklayacak. Peki bu hafta Yemekteyiz'de kimler yarıştı?
 
30 KASIM YEMEKTEYİZ YARIŞMCILARI
 
BUKET KÖKSOY
 
23 yaşında. Gıda mühendisi. Aslen Niğdeli olan yarışmacı İstanbul'da ailesiyle yaşıyor. Üniversiteyi birincilikle bitiren Köksoy'un en büyük hayali bir fabrikada gıda mühendisi olarak çalışmak.
 
BİROL LAFÇI
 
32 yaşında, emlak danışmanı. Aslen Ordulu. Evli ve 6 aylık bir oğlu var. Lise yıllarında garsonluk ve aşçı yardımcılığı yapmış
 
EDANUR AKBULUT
 
21 yaşında ev hanımı. Amasyalı olan yarışmacı 3.5 yıllık evli, ikiz çocuk sahibi. Evlenmeden önce kısa bir süre pastacılık yapmış. 
 
YALÇIN ÖZTAN
 
49 yaşında seslendirme sanatçısı. Aslen Sivaslı olan yarışmacı hiç evlenmemiş. 150 binden fazla filmde seslendirme yapmış.
 
SEYHAN BEKİROĞLU
 
37 yaşında tasarımcı. Giresunlu olan yarışmacı 9 yıllık evli iki çocuk sahibi. Mutfakta da moda tasarımında olduğu kadar iddialı.