Yatakta berbat olan 10 ünlü 13 February, 22:27'de eklendi

Pandora'nın kutusunu sizin için açtık! İşte Grinin 50 Tonu tadında cinsel hayatları olduğunu sandığımız fakat Yeşilçam erotizmi yaşayan 10 ünlü...

1. 1. Justin Bieber
Arkadaşlarının anlattığına göre birlikte olduğu her kadına gizlilik anlaşması benzeri bir şey imzalatıp, seks sonrası partnerini hemen kapı dışarı ediyormuş. Acımasız Justin! Senden beklemezdik!
2. 2. Paris Hilton
Seks kasedi çıktı diye süper falan mı sandınız? Her sakallıya dede, her seks kasetliye de iyi dememek gerekiyormuş belli ki. Cinsel ilişki sırasında uyuyakalmalar mı dersiniz, işi biter bitmez partnerini kovalamalar mı dersiniz, cinsel ilişki sonrasında uyuşturucu kullanmalar mı dersiniz... Neler neler!
3. 3. 50 Cent
Kendisiyle birlikte olan partnerlerinin hiçbirinin memnun olmadığı kulaktan kulağa geziyor. Özel olarak striptizcilere ilgi duyan, parasının bir kısmını bu işe ayıran 50 Cent, yatakta rahatsız edecek derecede duygusalmış. İnsan birlikte olduğu her kişiye "Senden çok hoşlanıyorum." diye ağlanır mı yahu? Striptizciler de şaşırmış ne olduğunu!
4. 4. Iggy Azalea
Tabir-i caizse partnerlerini ıslak mendil gibi kullanıp köşeye atıyormuş. Biz birlikte olduğu erkeklerin söylediklerini anlatıyoruz valla! Hiç hoşlanmazmış birlikte takılmaktan. 
5. 5. Maria Sharapova
Yatakta berbat olduğunu zaten partnerlerinden herkes söylüyor. Adam Levine yaşadıkları bir birliktelik sonrası Sharapova'nın yatakta "ölü balık" gibi yatıp sadece çırpınmakla yetindiğini söylemiş. 
6. 6. Drake
Eski partnerleri (ki bunların arasında özellikle Cyn Satana var.) Drake'in pek bir "numarası" olmadığını söylüyor. Boyu mu işlevi mi gibi bir tartışmada da hiçbir gruba yerleştirilemeyeceğini söylemeleri cabası! Aman aman!
7. 7. Colin Farrell
Yatakta yeterince kötü olduğu ve partnerlerini zevk alıyorlarmış gibi yapmak zorunda bıraktığı yetmiyormuş gibi erken boşalıyormuş bir de. Partnerlerinin yalancısıyız biz valla!
8. 8. Hugh Hefner
Erken boşalma sorunu! Alarm alarm alarm! Etrafının güzel kadınlarla sarılı olduğuna bakmayın! Kıyafetlerini çıkarmayı da hiç sevmiyormuş ayrıca. Fazlasıyla rahatsız edici olsa gerek.
9. 9. John Mayer
Şimdi tövbe estağfurullah fantezileri olan Mayer evlerden ırak arkadaşlar. Biz burada bahsedemiyoruz siz isterseniz araştırabilirsiniz. Bir de kendisiyle birlikte olmak istemeyenleri hırpalamak gibi bir huyu varmış. Hiç yakışık alır bir hareket değil sevgili Mayer!
10. 10. Nick Lachey
Jessica Simpson'ın eski kocası Lachey, yatakta pek iyi değilmiş. Simpson kalbi kırılmasın diye çok kere zevk alıyormuş gibi yaptığını anlatıyor. Eyvahlar olsun!

Kaynak: https://viralplanetextra.com/10499/15-celebs-who-are-bad-in-bed?utm_source=contentad&utm_medium=referral&utm_campaign=BadInBed3NewContentad&utm_content=197389