Yaşamayanlar yarın başlıyor! Dizi konusu ve oyuncuları...

05 Eylül 2018 Çarşamba - 15:25 | Son Güncelleme : 05 09 2018 - 15:25

Yaşamayanlar dizisinin fragmanları yayınlanmış ve izleyicileri oldukça heyecanlandırmıştı. Daha şimdiden ilgi uyandıran Yaşamayanlar yarın ilk bölümüyle izlenebilecek. Yaşamayanlar dizi konusu ve oyuncularını sizler için derledik.


Yaşamayanlar ilk bölümüyle yarın bluTV'de görücüye çıkacak. Daha başlamadan dizi konusu ve oyuncularıyla dikkat çeken dizi Yaşamayanların fragman ve tüm bilgilerini haberimizde sizler için derledik.

YAŞAMAYANLAR FRAGMAN

 
YAŞAMAYANLAR DİZİSİNİN KONUSU
 
Mia, kendisini vampire dönüştüren Dmitry’yi öldürüp yeniden insan olmak için İstanbul’a gelir.  Fakat kadim şehir İstanbul’un onun için başka planları vardır. Mia kendisini iyiyle kötünün, aşkla nefretin, yaşamla ölümün birbirlerine dönüştüğü soluk soluğa bir hikayenin tam merkezinde bulur. Bu hikayede ona eşlik edenlerse karanlık ve çekici Karmen, geçmişinde büyük bir sır barındıran savaşçı Numel ve İstanbul’un kenar mahallelerinde vampirlere karşı direnen avcılardır. Hepsinden de önemlisi, insanlar ve vampirler arasında büyük bir savaş başlamak üzeredir. Mia'nın en büyük sınavı ise büyük savaş başladığında kimin tarafında savaşacağıdır.
 
Dizinin yönetmenliğini; Eve Dönüş: Sarıkamış 1915 filmi ile Hong Kong Asya Film Festivali’nden Yeni Yetenek ve Montreal Dünya Filmleri Festivali’nden de FIPRESCI ile Altın Zenith ödüllerini kazanarak büyük uluslararası başarılara imza atmış ve BluTV Özel Yapım'ı 7YÜZ dizisinin ‘Prosedür’ bölümünün yönetmeni olan Alphan Eşeli üstleniyor.
 
Çarpıcı konusuyla çok konuşulacak dizinin senaryosunu Şamil Yılmaz kaleme alırken dizinin görüntü yönetmeni Tariel Meliava ise izleyicileri gizemli ve heyecan dolu dünyanın içine sürükleyecek görüntülere imza atıyor.
 
YAŞAMAYANLAR DİZİ OYUNCULARI
 
Elçin Sangu - Mia
 
Kerem Bursin - Dmitry
 
Birkan Sokullu - Numel
 
Selma Ergeç - Karmen
 
Efecan Şenolsun - Sercan
 
Nilperi Şahinkaya - Melisa
 
Türkü Turan - Zehra
 
İpek Tenolcay - Mari
 
Oral Özer - Yavuz
 
Elit İşcan - Ayşe
 
Edip Tepeli - Şişman
 
Hazal Türesan - Yisa
 
Selahattin Ergün - Selo
 
Erdeniz Kurucan - Turgut